Uruz

URUZ – U – PRATUR
Divoký vůl je prudký,
s rohy nad sebou,
nebojácný bojovník,
který kráčí pustinou,
všemohoucí.
atributy: odvaha, síla, boj, pratur, sexualita (mužská), plodnost, vitalita, nevědomá touha, instinkt, divokost a primitivní sklony
barva: tmavozelená
živel: země
strom: bříza
rostlina: mech
léčitelství: svaly, fyzická síla
božstva: Freyův aett, Thor, Urd

výklad: Pratur bylo mocné zvíře, které nebylo snadné skolit, byla k tomu třeba značná fyzická i psychická síla a tu tato runa symbolizuje. Padne-li při výkladu značí, že budete brzy potřebovat všechnu vaši sílu, aby se vaše úmysly zdařily. Se silou se ale pojí odpovědnost a je třeba abyste ji používali k dobrým účelům a k cestě za vytouženými, ale čistými cíly, jinak se obrátí proti vám.
Fyzická i duchovní síla, nezkrotný potenciál, autorita a neústupnost, houževnatost. Se silou se pojí odpovědnost, nesmí být použita k ovládání druhých, pouze na sebeobranu.
výklad obrácené runy: V nějakém ohledu vašeho života je ukrytá slabost, je třeba ji najít a změnit v sílu, abyste mohli jít dál. Být slabý není hřích, ale je to cesta k sebezlepšení.
Uvědomte si svoji slabost, jinak se síla bude ubírat nesprávným směrem, změní se v posedlost, surovost, bezohlednost a násilí.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts