magie lásky

Test osobnosti: Stromoví lidičkové

Který z 21 malých lidiček na stromě s tebou rezonuje? Právě ten ti prozradí něco o tobě samotném.

Můžeš vybírat rychle a náhodně toho, na kterém ti jako úplně první spočine zrak. Nebo si prohlédnout jednoho po druhém a zastavit se u toho, k němuž tě srdce táhne. Nepřemýšlejte však rozumem, pak test ztratí svůj smysl.

Tento jednoduchý psycho-emocionální test, inspirovaný metodou Pipa Wilsona, může odhalit zajímavé skutečnosti o tvém nitru. Pip Wilson je psycholog a trenér, který pomocí jednoduchých metod pomáhá lidem využít jejich potenciál na maximum a nalézt harmonii v životě.

Tento zábavný testík jsem objevila na facebooku v anglickém originálu bez uvedení autora. Překlad do češtiny je můj.

VYBER SI JEDNU POSTAVIČKU NA OBRÁZKU. AŽ POTÉ SI PŘEČTI VÝSLEDKY NÍŽE.

stromoví lidičkové

Poselství Stromových lidiček

Pokud jsi vybral panáčka číslo 2 nebo 3, jsi ambiciózní a sebevědomý člověk. Jsi si vědom, že nakonec vždy uspěješ a každá životní situace ti přinese posun kupředu.

Panáček číslo 1 znamená sebejistého člověka, který je spokojen se svým životem a optimisticky hledí do budocnosti. Představuje inteligentního člověka, který dokáže vidět věci z různých úhlů pohledu.

Vybral jsi panáčka číslo 21? To znamená, že se snažíš, ale stále se ti nedaří najít ta nejlepší řešení. Musíš se naučit žádat lidi kolem sebe o pomoc a zbavit se omezující nedůvěry k druhým lidem.

Pokud jsi vybral panáčka 9, 19 nebo 4, znamená to, že nejsi příliš sociální člověk, jsi nedůvěřivý a nepříliš sebevědomý. Číslo 19 může značit inklinaci k narcismu a pocity závisti k úspěchu druhých lidí. Číslo 4 se příliš brzy vzdává a není schopné věři svému potenciálu, který je mnohem větší, než si myslí. A panáček číslo 9 by rád udělal cokoli, aby dokázal, že je také skvělý člověk, jenomže je pro něj snazší zůstávat sám, ve své komfortní zóně, v níž si potvrzuje, že jeho pocity nedůvěry v druhé lidi jsou oprávněné.

Panáčci 7, 11 a 12 představují komunikativní lidi, kteří vědí, jak podpořit své přátele. POkud jsi vybral jednoho z nich, máš pravděpodobně vyšší sociální inteligenci, která ti pomáhá lépe se vypořádat z různými situacemi. Máš týmového ducha a vždy se snažíš vidět věci z lepší stránky a hledat východisko z každé situace.

Vybral-li jsi číslo 5, znamená to, že jsi kreativní, miluješ život, užíváš si každý moment a jsi vděčný za vše, co máš. Pomáhá ti to udržet si pozitivní mysl a přitahovat do svého života nové příležitosti.

Číslo 6 je člověk, který se potřebuje cítit milován, ochraňován a v bezpečí. Pokud tě zaujal, pravděpodobně patříš mezi lidi, kteří se neustále zamilovávají do nevhodných osob, protože tvá potřeba pozornosti a lásky je neustále nenaplněná. Musíš se naučit vyhledávat takové lidi, kteří ti pomohou ve tvém růstu a ne takové, kteří tě jen ujistí o tvé zranitelnosti.

Pokud tě zaujal panáček číslo 13, cítíš hodně zklamání a jako bys ztratil naději. Nevěš ale hlavu. Je z toho cesta ven skrze práci na sobě a pokud budeš chtít, může se ti podařit znovu najít ztracenou sebedůvěru, napojit se znovu na „strom života“ – a to skrze nalezení podpory svých bližních.

Panáčci číslo 16, 17 a 18 jsou optimističtí, plní života a mají týmového ducha. Jsou otevření novým výzvám na všech frontách. Pokud tě oslovilo číslo 18, pak navíc zbožňuješ pocit, že jsi přijímán a milován a na oplátku dokážeš být člověku nejlepším přítelem.

Panáček číslo 14 zosobňuje filantropa, který by udělal cokoli, aby pomohl druhým. Je hluboce empatický a má vřelé srdce. Pokud jsi vybral jeho, připomíná ti, že by ses měl naučit starat také o sebe, ne jen o druhé.

Panáčci číslo 10, 15 a 20 jsou vítězové. Milují pocit úspěchu, i když každý má jinou cestu, jak jej dosáhnout. Přitáhlo-li tě číslo 20, pravděpodobně jsi sebevědomý, ambiciózní a plný života. Nebojíš se riskovat. Tvoje vnitřní vášeň tě pohání vpřed. Pokud sis vybral číslo 10, jsi cílevědomý, ale také opatrný. Ke svému cíli kráčíš pomalu a rozvážně a právě díky vytrvalé práci jej nakonec dosáhneš. Díky tomu jsi vážený a doceňovaný svým okolím. Zaujal-li tě panáček číslo 15, značí to, že více než samotný cíl, tě baví cesta. Jsi zvědavý a rád poznáváš nové věci, nové lidi a učíš se nové věci.

Pokud tě přitáhl panáček číslo 8, jsi snílek a romatik. Máš rád chvíle strávené o samotě. Právě tak dobíjíš energii a znovuzískáváš chuť se socializovat. Pokud naučíš své blízké, aby ti dopřávali tento prostor jen pro tebe, bude se ti mnohem snáze fungovat a vycházet s lidmi.

Jak na vás test sedí? Strefil se? :)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 komentář u „Test osobnosti: Stromoví lidičkové

  1. myšlením (psychoanalýzou, psychologií) není možné přehodit výhybku k vyššímu levelu. naopak nemyšlením spouštíme nový proces poznání , který vede k odhození nepravdy. myslím, tedy jsem, je špatně, protože i bez myšlení lze Být. Bez Bytí nevznikne ani ta myšlenka. to ale není nic nového. tomu říkali mudrci sat-vědomí, čit-bytí, pozornost a ananda-blaženost-nirvikalpa samadhi. jeden bez druhého, třetího, nemůže existovat, aniž by to nebylo bez následků-chaosu. a vidíme to tady a dnes. myšlení, pokud se ve správný čas neopustí, pak vždy vyprodukuje chaos, a rozebírat neustále chaos je zase to myšlení, které vás nikam nezavede, pouze jenom ještě do většího chaosu.

Komentáře nejsou povoleny.