pohlazení po duši

Runové kouzlo pro šťastnou cestu

Toto runové kouzlo pracuje na principu, který ještě několikrát použiju, protože je skvělý, funkční a osvědčený. Jedná se vlastně o jakýsi dočasný amulet, který má pomoci v dosáhnutí kýženého výsledku.
Tohle kouzlo, resp. krátkodobý amulet, použijte v případě, že se vy nebo někdo z vašich blízkých vydává na dalekou či nebezpečnou cestu. Ať už jedete autem na dovolenou, letíte někam letadlem nebo třeba jdete na dlouhou túru pěšky, při všech cestách vás runy ochrání a dovedou bezpečně domů.

 

Runové kouzlo pro šťastnou cestu

runy

 

Co budete potřebovat?

Stačit vám bude jediná pomůcka a tou je fix. Lepší bude vodou ředitelný, aby vám pak runy šly snadno umýt. Použít se dá i obyčejná propiska.

Jak na to?

Můžete kouzlo provést standardně, kdy si najdete chvíli klidu a nezapomenete na Obecná pravidla pro magickou práci. Neuškodí ani zapálená svíce, ideální bude oranžová barva uskutečnění, ale stačí i obyčejná bílá. Pokud ale spěcháte, klidně to můžete vynechat a stačí jen chvilka soustředění při malování znaků.

 

Na chvíli zavřete oči a představte si sami sebe na cestě – ať už na té, na kterou se chystáte nebo na jakékoli cestě obecně – jak jdete stále kupředu. Kolem sebe si představte velkou světelnou bublinu, ve které se bezpečně skrýváte přede všemi nástrahami. Cesta končí a vy se bezpečně ocitáte v cíli. Kolem bubliny si můžete představit své anděly, přírodní bytosti nebo bohy, jimž jsou zasvěceny i runy, které vám pomohou.
Jakmile dokončíte vizualizaci, která může být klidně kratičká, vezměte fix a na své levé zápěstí na vnitřní stranu (levá je strana srdce) namalujte runu ALGIZ a vedle ní runu RAIDO. Tak jak to můžete vidět na obrázku níže.

 

runové kouzlo pro šťastnou cestu

 

Algiz je runou ochrany, ale také runou prosebníků (vypadá, jako člověk s napřaženýma rukama) a jejím božstevm je bůh Heimdal, ten který svým rohem zatroubí k Ragnaroku a který střeží duhový most Asgardu. Raido je zase runou cesty, ve významu fyzickém i duchovním a jejím patronem je bůh Thor, mocný válečník a ochránce svého lidu.
Oběma bohům po nakreslení symbolů poděkujte a s klidným srdce můžete vyrazit na cestu. Jakmile dorazíte do cíle, poděkujte za ochranu a runy smyjte proudem vody. Můžete věnovat bohům i malou obětinu – trochu odlití z pití a pár soust jídla postačí.

 

algiz
ALGIZ (LOS)

 

raido
RAIDO (CESTA)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 komentář u „Runové kouzlo pro šťastnou cestu

  1. Zrovna když s tím tady Lumenn vyrukovala, tak začala expanze a prezentace firemního software, který má právě tyto dva znaky. Tehdy jsem si říkal, ty brďo, to je trefa synchronicity.

Komentáře nejsou povoleny.