Runové kouzlo lásky

Na e-mail mi často chodí dotazy na nějaké kouzlo lásky. A hodně lidí má pocit, že uvaří nějaký nápoj, nalijí ho vyhlédnuté oběti do pití a voilá, láska je na světě. Ne, takhle to skutečně nefunguje. Lásku je možné do svého života přivolat, ale nikdy nelze porušit svobodnou volbu člověka a donutit někoho k tomu, aby byl s vámi. To prostě nejde. Nebo respektive jde, ale ty následky pak vážně nestojí za to – nejen, že vztah udělaný na sílu nevydrží a je pro obě strany otřesný, ale také si pak dlouho ponesete porušení vesmírných zákonů a lidé s vámi budou manipulovat víc, než se vám bude líbit.
Takže – žádné namotávání hezkých chlapů a pěkných děvčat, od toho ruce pryč. Přesto je ale možné požádat za pomoci run bohy a Vesmír, aby přinesly do vašeho nějakého toho pana či paní Pravou. Pokud k tomu nechcete používat runy, můžete zkusit ještě tohle „kouzlo“ a nebo prostý rituál na splnění přání. Hlavně nezapomeňte, že nesmíte do kouzla vkládat konkrétní jméno člověka, vím, že to opakuji posté, ale je to opravdu důležité.
Co budete potřebovat:
zelenou a růžovou svíci, dřívko z plodného stromu (ideálně ovocný strom jako je jabloň, hrušeň apod.), nástroje na práci se dřevem, provázek
Jak na to?
Toto kouzlo počítá s rytím run – takže budete potřebovat trošinku šikovnosti. Nemáte-li chuť, nástroje nebo schopnosti, abyste ryli do dřeva, můžete runy na dřevo namalovat – barvičkami, fixem, jak je libo. Ale rytí run je starobylá technika, při které se nádherně medituje a soustředí, takže doporučuji jednoznačně zvolit tento způsob.
Rituál je nejvhodnější provádět za úplňku a v pátek, to má největší sílu. Samozřejmě to není podmínkou, jen vynechejte nov, ten fakt nic dobrého nepřinese. Dobré je také tento rituál (jako každý s runami) provádět v přírodě. Nezapomeňte na pravidla pro magickou práci a můžeme jít na to.
Zapalte růžovou a zelenou svíci. Obě barvy jsou symbolem lásky. Vezměte své nachystané dřívko, ideálně vlastnoručně nalezené – pozor, abyste při shánění kusu dřeva neublížili stromku, od kterého jste si ho vzali, to by moc konstruktivní energie do rituálu nepřineslo. Vhodné je dřevo z ovocného stromu, který symbolizuje plodnost, třešeň, jabloň a podobně. Ideálně v době květu či zrání plodů. Ale jakékoli dřevo postačí, nezapomínejme však na sílu symboliky.
Vezměte si své nástroje pro rytí či malování a pusťte se do práce. S láskou opracovávejte kus dřívka, zahlazujte šmirgl papírem hrany, pomalu ryjte písmena, nespěchejte, vložte do toho celé své srdce a u toho myslete na splnění vašeho přání. Představujte si, jak do vašeho života proudí láska a jak se vaše ruka spojuje s rukou vašeho ideálního protějšku. Myslete na to, jaké cítíte štěstí, když s ním trávíte čas a klidně si v hlavě vykreslete, jak by měl vypadat – nebuďte ale konkrétní a nejmenujte, ani v duchu. Hlavní, na co se soustřeďte, by měl být ten pocit – radost se shledání, spojení, sblížení, souznění.
První runa, kterou vyryjte je FEHU, runa bohatství a plodnosti. Vedle ní pak vyryjte GEBO, runu daru. Obě tyto runy jsou pod nadvládou bohyně Freyi a k ní se na závěr pomodlete a požádejte ji o pomoc. Můžete jí i dát nějakou malou obětinu – úlitbu z nápoje, malý šperk apod. Amulet, který jste takto vytvořili z run, noste u sebe tak dlouho, dokud se vaše přání nesplní, a potom dřívko spalte a poděkujte bohům.
Pokud se přání nesplní do tří úplňků, spalte dřívko rovněž, znamená to, že není pravý čas na hledání lásky a musíte to zkusit jindy – ne všechna naše přání se musí splnit, někdy je naše cesta jiná, než po jaké toužíme jít.
fehu
gebo

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

8 komentářů u „Runové kouzlo lásky

 1. Pokud takové kouzlo neudělá bůžek (polyteistický). Toho nemůže přinejmenším po stovky let ovlivnit reinkarnace.

 2. Nejspíš to zkusím. Po těch adeptech co se do mě "zamilovali", kteří mi nevyhovovali jak povahově tak i vzhledově, jsem ochoten vyzkoušet už cokoli :D

 3. Láska si mne hledá až příliš často, na to abych si ji ještě přivolávala. Spíš bych uvítala něco, jak ji vykřesat a především udržet v sobě.

 4. No, ten rituál na splnění přání mi pomohl už x-krát, i v lásce.. nic jiného zkoušet netřeba, alespoň prozatím :)

 5. Dozvěděl jsem se, že runovou magii je po 2. světové válce docela nebezpečné praktikovat, kvůli obrovským nánosům negativní energie, která se tam za čas kdy byly runy zneužívány nastřádala.

 6. Znal jsem více lidí, vlastně dívek-žen, které si namalovaly svého vysněného. A v každém případě se jim to splnilo až na malou závadu. Například u příbuzné, on měl docela povahu nic moc. Takže obrázek nestačí. Chce to i vykreslit si představu o tom jaký je.
  To já třeba taky vím přibližně , jak vypadá, ale aby si nepřivázala kámen k noze a neklesala úmyslně ke dnu. To by se těžko zachraňovala.

  Takže i když už víš, tak stejně, žijeme v hmotném světě, který omyly nevylučuje a tak je nutné si říkat, nevím. Vím, že nic nevím a to je celé. A co když máš přání partnera určitého vzhledu a charakteru protože vycítíš, že někde existuje. Nebo už od malička víš jaký má přibližně charakter a vzhled. Možná je to geneticky, že si promítáš tu druhou polovičku, jak se říká, tak jak k tobě pasuje, podle tvých dosavadních vloh a zkušeností, které jsou zapsány v tobě a podle dat, která přijímáš za příjemné ze tvého okolí.

  Nebo přicházíš na svět už s tím, že postupně vycítíš, kdo k tobě pasuje. A protože příroda je tak stavěná, že pokud na jednom místě je něco , tak někde na jiném místě se vyskytuje něco dalšího, které to něco vzájemně doplňuje. A ty dva body, objekty, bytosti se nakonec přitáhnou. U lidských bytostí, pokud to nevzdají.

  Protože pokud to vzdají, skončí s někým podobným, ale bude tam nějaký chybný parametr, kde vzájemný tok emocí, energií nepůjde do dostatečné kompatibility, do harmonické souhry.
  A některé tělesné parametry člověk prostě dost přesně neví, jak by na něj nakonec působily a třeba by byly dočasné. Takže zase zvítězí cítit a vnímat srdcem. A když srdce dává správný signál, to ostatní bude velmi pravděpodobně pasovat.

  V přírodě je jedna geniální věc. Možná se nad tím málokdo zamyslí. Nikdy nemůže přece člověk hned ani po čase vědět jaký ten partner/partnerka je. Spoustu si toho s ní/ s ním nevyzkouší, nikdy oba nebudou mít šanci vše předem zkusit. Nebo hledat partnera , partnerku tak, že si všechno vyzkouší s každým a pak se rozmyslí.

  Tak to nefunguje. Člověk má skutečně geniální vrozené schopnosti, naladit se a poznat mnoho parametrů celé bytosti, aniž by měl na všechno tělesný monitoring. Srdce, mysl, duše je radarový systém, kterým ty lidské bytosti naladěné na lásku poznají mnoho dat o sobě vzájemně.
  Zkuste si psát s milovanou osobou, přátelit se a pak si nějakou dobu nepsat a ani se nevidět, nebavit se. Možná zjistíte zajímavé zjištění, že žijete jako byste spolu komunikovali. Napadají vás podobná řešení. Třeba ve stejnou , nebo podobnou dobu. Prožíváte podobné zážitky, podobné radosti. Jako byste byli napojeni ve stejné vlnové délce.
  Jsou věci, které se již vědecky probádaly, nejsou totiž jen vědci z kategorie posměváček skeptik, který používá podobnou rétoriku jako šarlatán, jen se tváří jako věda, a v mnohém jistě ve vědě činný bude. Ale věda u skepse už mnoho let neskončila. Stále je po světě , na různých kontinentech mnoho vědců, kteří přemýšlí hluboce, ze široka a v mnoha úhlech, vrstvách a dimenzích. Dokáží v tom najít, zmapovat systémy, učinit záznamy z experimentů, doložit data a zkušenosti.

  Takže já osobně bych poradil. Nehnát se za hledáním partnera/ partnerky, raději se vyladit, prožít její / jeho přítomnost. Naladit svůj srdcový radar a jakmile dojde k vyladění obou, spojí se vaše cesty.
  Řekni si třeba v duchu moje energie, můj život , je tu pro tebe. Prožij ten pocit upřímně a s velkou láskou, s nadšením žít tu lásku , představ si, že všechno ostatní není významné, že tohle je tvůj život. Tak láska, kterou chceš naplnit, kterou již prožíváš. Představ si ten něžný pocit porozumění a příjemného úsměvu. Raduj se se svým partnerem/partnerkou ( podle toho, zda jsi muž nebo žena).
  Když vidíš hezkou přírodu, krásný zážitek. Řekni v duchu , posílám ti ten pohled. Chci se s tebou o něj podělit. A rád tě vezmu na tohle místo. Ať tu krásu, o kterou se chci s tebou podělit můžeš prožít. Už jsi tu mohla být se mnou.

  Něco takového , jak to opravdu cítíte. Není to žádné posílání lásky šarlatána z televizní obrazovky. To vaše srdce totiž každou chvíli upřímné lásky posílá lásku , která se realizuje, jakmile je ten druhý na příjmu a je připravený / ná, tu lásku přijmout. A najde v sobě ochotu uvěřit, že to je skutečné. Pak se vše uskuteční.
  Protože vaše láska je jako slunce, jako váš solar. Pokud se někdo rozhodne od vašeho srdce slunit, bude se slunit. A možná se ozáří natolik, že bude chtít také zářit jako slunce. A oba ucítíte to příjemné lidské teplo vašeho citu. Pak je na čase vykročit si vzájemně vstříc.
  I když přesně nevíš, a rozum tě zrazuje, proč bych tam chodil/chodila, právě teď. Ne nepůjdu tam. A zrovna srdce bude silnější a stane se náhoda, že tam stejně půjdete a půjdete tam oba.

  Protože vaše srdce cítilo, jdi, patříš jí, miluješ ji, cítíš, že jsi pro ni a je to velmi příjemný pocit. A tak jdeš, a nevíš, co se děje. Jen cítíš. A pak nechápeš, že to byla pravda, když rozum napovídal, že to se mi jen tak něco asi zdálo. Když cítíš opravdovou lásku, a dokážeš se na ni podívat z obou stran a stále cítíš, že tam je souhra, nebude to jen pocit, ale už tam něco rezonuje v obou směrech. Ale jak se říká , vždycky má ve vašem nitru dostat slovo i rozum.
  Takže nějaké analyzování těch citů je vždycky potřeba stále, lépe se v nich člověk naučí číst a překládat je pro svůj rozum. Protože právě ten nakonec, řekne, že je to správně až důkladně “ naslouchá“ oboustrannému toku těch citů. Jako když energie proudí dvěma směry a rozum to pak vyhodnotí jako správné, když je vidět souhra.

  A dlouho na sobě pracuj, ať k tomu protějšku, který cítíš, doopravdy pasuješ. Zahoď , co tě ruší k tomu vztahu. A těš se radosti , z toho, co vítáš, do svého života. Upřímně to žij. Buď tak odhodlaný žít stále, jak kvalitní vztah chceš prožít. Protože v tobě se rodí počátek. V obou.
  Je čas, žij svůj sen, ten skutečným se stal.

Komentáře nejsou povoleny.