kouzlo na peníze

Runová magie: Runové kouzlo na peníze

Tohle runové kouzlo znám již mnoho let, ale postupem času se mi úplně vykouřilo z hlavy a objevila jsem ho „náhodou“ před pár dny, kdy jsem se pustila do série článků o runové magii (její první část si můžete přečíst zde). Další „náhodou“ se stalo, že na čarodějkovském seminář, na němž jsem nedávno byla, mi bylo doporučeno nějak kouzlo na peníze udělat.

Rozhodla jsem se kouzlo ihned vyzkoušet, byla přibývající luna, takže všechno krásně vycházelo. Dokonce i vhodný olej jsem doma měla. Nic moc jsem si neslibovala, proto mi okamžité účinky kouzla vyrazily dech. O víkendu jsem jela prodávat na stánek a výdělek byl o víc než třetinu vyšší, než kdykoli předtím. A jako definitivní potvrzení ke mě přilétla stokoruna. Prostě ji náhle přinesl k mým nohám vítr, marně jsem hledala někoho, kdo by ji postrádal. S velkou vděčností tedy přináším kouzlo i vám.

runy

 

Co budete potřebovat?

Pro provedení tohoto runového kouzla potřebujete bankovku nejvyšší hodnoty, jakou u sebe máte a vonný olej. K magii peněz se užívají těžké vůně, využijte proto skořici, hřebíček, bergamot nebo borovici. Já použila právě borovici. Další vhodné vůně najdete v článku Byliny pro magii.

Pokud máte, bude se hodit také oranžová, žlutá nebo zelená svíce.

Co se týče bankovky – nemusíte vybírat z bankomatu pětitisícovku, to není nutné. Podstatné je, aby to byla největší bankovka, jakou máte v peněžence a abyste ji utratili za co nejdelší dobu. Ale zase – netrapte se kvůli tomu hladem, nechte to plynout přirozeně. Jakmile vám dojde zbytek peněz, klidně ji utraťe. Neměli byste však provést kouzlo a hned další den bankovku poslat dál. Ideální je nechat si ji u sebe zhruba 3-5 dní.

kouzlo na peníze

 

Runové kouzlo na peníze – jak na to?

Samozřejmě, jak zmiňuji vždycky, zařiďte se podle Obecných pravidel pro magickou práci a najděte si klidné místo a klidnou chvilku, kdy vás nikdo nebude rušit. Můžete (ale nemusíte) si zapálit svíčku, ideální barvou je zelená, barva hojnosti, nebo žlutá či oranžová, barva vůle a uskutečnění. Postačí i univerzální bílá.

Vezměte si vybranou bankovku a olej. Zavřete oči a myslete na to, jak k vám kromě této krásné bankovky přicházejí další. Představujte si, jak se k vám hrnou, jak je vaše pětistovečka přitahuje jako můry k lampě. Udržte si pár minut v hlavě tuto představu, nechejte se jí plně prostoupit.

Poté namalujte olejem na bankovku runu bohatství FEHU.

fehu

Můžete použít prst, nějaký štěteček nebo jen kus dřívka, to je na vás. Oleje stačí skutečně jen trošička, abyste bankovku nepoškodili. Až symbol nakreslíte, proneste třikrát nahlas jméno runy: „Fehu. Fehu. Fehu.“

Na závěr poděkujte bohům. Konkrétně nad tímto rituálem drží ochrannou ruku Frey a Freya, jimž je zasvěcena runa Fehu. Poděkování ale nemusíte adresovat jim, poděkujte bytostem, s nimiž jste zvyklí pracovat nebo jen obecně vyšlete díky do Vesmíru, však ono se neztratí :)

Bankovku vložte do peněženky k ostatním a kdykoli peněženku otevřete, myslete na to, jak do ní očarovaný peníz táhne další. Až přijde chvíle na utracení bankovky, než ji pošlete dál, ještě jednou ji označte runou Fehu, stačí jen rychlé načrtnutí prsty. To zaručí, že se k vám peníze brzy vrátí. Já jsem tuto bankovku po několika dnech, co jsem ji měla s sebou v pokladně na stánku, vložila spolu s víkendovou tržbou skrze vkladový bankomat na svůj účet. Uvidíme, zda to účinky kouzla posílí.

 

Tipy na závěr

Kouzlo provádějte za přibývajícího měsíce nebo o úplňku. Při ubývající Luně půjde její síla proti záměru vašeho kouzla.

Velmi vhodným dnem k tomuto rituálu je pátek, den zasvěcený bohyni Freye (Friday = Freya’s day = Freyin den).

Po provedení kouzla si můžete také runu Fehu pořídit jako amulet:

fehu

S runou Fehu také pracuji při vytváření talismanu hojnosti, kterým můžete ještě posílit váš záměr přitáhnout si do života dostatek peněz:

talisman na peníze

Budu ráda, když se o své zkušenosti s tímhle (nebo jakýmkoli jiným) runovým kouzlem podělíte v komentářích :) S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

13 komentářů u „Runová magie: Runové kouzlo na peníze

 1. Vidya je vědění. Shri Lakšmi je bohyně-dárkyně, grácie, je grácie, milosrdenství. Vědomí je graciózní. To, že tato Shri Lakšmi má být s námi, neznamená jen, že máme poznat vidyu. Shri Saubaghya Lakšmi znamená dobrý osud, štěstí. Shri Lakšmi, která vám přináší ve všem štěstí. Zabezpečuje, aby se vám dobře vedlo ohledně peněz, bydlení, stravy, ohledně všeho. Všechno štěstí je darem od Boha. Když získáte peníze například v dostizích, to je zlý osud, neštěstí, protože je ztratíte na druhý den, anebo budete chodit do hospody , aby jste se od nich osvobodili. Ale když se nám dostane skutečné štěstí, potom vytvoříme z něho něco, co naplňuje blažeností a co je velkolepé. To je Shri Saubaghya Lakšmi. Ale bez Shri Vidya Lakšmi je to avidya – falešné

 2. „Rýt“ runu Fehu na bankovku magickým olejem je skvělý tip. Já jen doplním, že nejideálnější lunární konstelace je přibývající měsíc v Býku, což je každý měsíc cca 2-3 dny jen půl roku. Ale jakékoliv zemské znamení v přibývajícím měsíci a úplněk obecně jsou nápomocné konstelace. Za bylinky je vhodné použít heřmánek/dub/zázvor a za drahé kameny pyrit/magnetit/vltavín.

 3. Já si myslím, že každé odložení větší bankovky na potom, je magické. A čím to uvědomění člověk zesílí tím je to umocněnější. Kolikrát člověka může zachránit před koupí něčeho drahého a méně potřebného, když si vytyčí za cíl.

  Že nyní na tu větší bankovku nějakou dobu nesáhnu a budu si to uvědomovat. Mezi tím mě napadnou řešení , jak správně investovat a kde , co vlastně efektivně koupit. Člověk si udržuje vůli nakládat s financemi s rozvahou. Kdyby si člověk bankovku nedal bokem, možná by někoho ani nenapadlo , že je možné vyhledat bankomat, který dokáže přijmout vklad a tak si něco z hotovosti ještě uložit na jindy. A pokud má člověk platební a hospodárnou disciplínu, tak i banka si toho všimne a poskytne menší obnos fakticky za drobný poplatek.
  Nejsem fanda půjček, ale pokud je tona něco, co přinese do budoucna vztahový, zdravotní, nebo příjmový užitek, tak se to dá.

  A pokud člověk drží určitou finanční disciplínu, tak investuje do hodnot, které přináší užitek, nebo pomůže činit další hodnoty, nejlépe nejen pro sebe, ale pro více lidí, alespoň těch blízkých. Hodnoty dobré spolupráce nesou zase ještě rozsáhlejší příznivé hodnoty.

  Zklidnit mysl a soustředit se na správné nakládání s penězi je doprovázené někdy i příjemnými efekty, které zesílí radost z dobré koupě.

  Já to dělám tak, že ocením nějaké lidi, kteří potřebují podpořit. Až se naladím na to, že vše dělám z lásky, pak jdu něco koupit. A dostávám intuitivní podněty, kdy a kde se nachází vhodná koupě. Pak se mi děje i to, že potkám třeba nějakou moudrou paní, která mi připadne velmi milá a ta mi řekla, že mě doprovodí.

  A znamení nekončí. Nakonec prudký liják a já povídám paní, nebojte, až budeme vystupovat už pršet nebude. A jen co uděláme pár kroků už ani drobné kapičky nespadnou. Tak to také bylo. A to vše mi ukazuje, že jdu správným směrem a že mám vyplý egoismus a jdu čistě za cílem s čisté lásky, aby to, co koupím bylo užitečné nejen pro mě, ale také pro někoho, koho mám rád. A tak se také stalo. Závěrem byla duhová záře ve sluneční kouli na obloze. Ne že bych si o tom něco myslel, ale navodilo to celkově příjemnou atmosféru, při které člověk myslí na to, co je správné. A je to ještě hezčí, když člověka příroda konejší a slaví s vámi, když víte kam jdete, a jdete právně.

  To jen tak pro doplnění tématu, že jsou cesty jak se vyladit na správné nakládání s penězi a ty se pak vrací a jsou z nich hodnoty takové, které jen tak nezničí zub času. Protože jsou to hodnoty z lásky.

 4. Já a mé dvě dcery, jsme společně vykonaly rituál na přivolání peněz podle Vašeho návodu. Hned následující den jsme začaly nacházet drobné mince, téměř kazdy den 😁 Za měsíc, skoro přesně na den jsem vyhrála v Sazce, ve hře Euromiliony 110 595,- korun. Na jeden sloupecek za 60,- korun!!! Tímto Vám moc moc moc děkuji a přeji štěstí. Držím palce všem ☺❤

 5. Fehu: no tak to je tedy něco :) Mám za vás velikou radost :)

 6. Musím mít bankovku v peněžence? Když ji budu mít schovanou doma a neutratím ji třeba 2 měsíce? Bude to mít vliv na kouzlo?

 7. Mercedes: Ano, je skutečně třeba ji nosit u sebe, aby svým vlivem přitahovala další peníze.
  „Bankovku vložte do peněženky k ostatním a kdykoli peněženku otevřete, myslete na to, jak do ní očarovaný peníz táhne další.“
  Když bude 2 měsíce ležet doma, je to zbytečné ;)

 8. Taky si myslím, že je lepší spořící bankovku nosit u sebe. Odložit si doma a zamknout na deset zámků a zahodit klíč dovede skoro kde kdo. A taky je připravená, nakonec ji vložit do bankomatu na účet, nebo jiný vklad.

  Mít ji stále na očích a omylem neutratit, to vyžaduje neustále si to připomínat a tak vznikne ta silná sugesce hranice útraty a lze si pak vizualizovat víru, že s tím, jak dlouho už tam vydržela, přesvědčí člověk své podvědomí, že jich vlastně může být víc, těch bankovek, nebo postupně mincí. Roste víra v úspěch. A kdo ví, v čem všem se to promítne. Ve stavu mysli především.
  Občas nechám prodavači, nebo prodavačce nějakou minci navíc a pak se mi stává, že například najdu dvojnásobek na zemi, kde jsem to dřív neviděl. Prostě mysl je naladěna na hojnost a tu pak začne vidět, vnímat , být ochoten dávat a přijímat. Dávat a přijímat radost.
  Rozproudit energii v obou směrech. Od sebe i k sobě.

 9. Dobrý den
  Vaše stránky jsou moc krásné

 10. Tak jsem něco asi udělala špatně…druhy den od ritualu se mi rozbil telefon, další den jem ztratila peněženku i s tou největší označenou bankovku…a přišel nam nedoplatek za plyn 14tis…. :-(

 11. Linda: žádný rituál není všemocný sám o sobě a magie nedokáže úplně všechno. Vždy je důležitá hlavně naše vložená myšlenka. Pokud vkládáme myšlenku nedostatku, tak se nám vrátí přesně ten. Držím pěsti ať brzy vše dobře dopadne

Komentáře nejsou povoleny.