Přivolání archanděla Michaela

Minule jsme se naučili techniku psychické obrany, která přivolává anděly na pomoc. Bohužel, andělé nejsou od přírody bojovníci a jediné, jak nás ochrání, je pouhá jejich přítomnost, nadupaná láskou a světlem, které odhání všechno zlé. Ne vždy to ale stačí a pak je čas na bitvu. A kdo jiný by měl být andělským generálem, než archanděl Michael, anděl – bojovník.
Pokud si přejete přivolat Michaela, není nic snadnějšího než na něj prostě zavolat. Tento služebník světla je tu od toho, aby se vyskytopval na tolika místech současně, na kolika je ho jen třeba a pomáhal slabším v nouzi. Pokud se rozhodnete si ho vizualizovat, nezapomeňte si představit jeho meč, velký a zářící, kterým odežene vše zlé a přesekne každé vlákno, vedoucí od vás k psychickému útočníkovi.
V jakékoli situaci psychického útoku si představte, jak vám stojí po boku – když na vás řve šéf, vydírá vás přítelkyně nebo když se doma krčíte pod peřinou a srdce vám svírá ledová ruka. Zašeptejte krátkou modlitbu – třeba: „Archanděli Michaeli, prosím tě, zjev se a ochraňuj mne, dodej mi sílu, bojuj po mém boku.“ A pak si představte, jak vedle vás stojí, jeho křídla vás zahalují a zaplavuje vás vlna energie. Jakou představu si zvolíte je jen na vás, můžete si ho představit jakkoli, ale pokud nevíte, mohou vám pomoci některá vyobrazení malířů, která najdete níže v tomto článku. Dobrý nápad je také u sebe nosit mandalu Michaela, kterou si můžete nakreslit nebo koupit.
Jak si jiní představují archanděla Michaela – a jak si ho můžete představovat vy.
Dobré je si také jeho obrázek někde vyvěsit nebo nosit stále u sebe, tak vás jeho energie bude chránit
i když o to přímo nepožádáte.
***
***
***
A tady mandala archanděla Michaela, vhodná k vytisknutí. Pozor! Tahle mandala je z e-shopu
ArtBos, ale tam je nesprávně uvedena jako mandala archanděla Rafaela a naopak jeho mandala je
tam chybně připsána Rafaelovi, tak na to dejte pozor, když si ji třeba budete chtít koupit.
Pokud se vám jednou podaří archanděla Michaela přivolat, bude se to příště dařit stále snáze a brzy se vám stane blízkým přítelem a ochráncem. Podá vám pomocnou ruku při všech formách psychické obrany a svým světelným mečem rozseká na kusy vše, co vám bude chtít ublížit. Stačí mu to jen dovolit.
Mnoho zajímavého o této formě obrany a o všem, co dokáže tento archanděl, se můžete dočíst v knížce Zázraky archanděla Michaela od Doreen Virtue, kterou všem, kteří se v něj bojí uvěřit, vřele doporučuji.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

21 komentářů u „Přivolání archanděla Michaela

 1. Ten prostřední obrázek s Archandělem Michaelem je asi nejlepší. Jeho ochranu bych možná potřebovala, ikdyž mě vlastně neohrožuje žádný zlý démon, nebo něco pdobného. Ale při rozhovoru s mým panem učitelem, kterém si já myslím, že je psychický upír, by se mohl hodit.

 2. Nedávno jsem ho zavolala na pomoc, když jsem v noci měla úzkostné stavy a opravdu jsem okamžitě ucítila uklidnění a pohodu.

 3. Jako by se mi samým blahem chvěla duše v těle :)

 4. Mám takovou otázku,jak poznám, že jsem archanděla doopravdy přivolala?

 5. ja sem videla nedavno neco asi demony mel dlouhy čeny vlasy a černy oči  od te dobi semi zda ze me neco pronasleduje nekdy mam ziceho nic hroznou zimnici nebo citim chlad kolem sebe atak no a rozhodlaa sem se Michaela privolat a na demnou zaclo svetlo normalne blikat  kdyz sem ho volala ale kdyz sem stim skoncila prestal to…

 6. Nedávno jsem už nemohla snés tlak lidí a okolností v práci.Zavolala jsem archanděla Michaela slovy:,,Svatý archanděli Michaeli skryj mě pod svá křídla."

 7. [11]: Jen málokdo ho dokáže vidět v jeho pravé podstatě, ale částečně ho podle úrovně tvého chápání vidět, ale častěj cítit. Nejchápavější si ho i uvědomují.

 8. chci se zepta proč když sem četl archanděla michaela mě polila zimnice ?

 9. doufam ze to pomuze. protoze v rodine jsme meli medium a ja uz videla ducha dvakrat.jednou kamarada ktery se prisel rozloucit a podruhe babicky ktera byla onim mediem. predpovedela i svou smrt. ale to uz nebylo prijemne. citila jsem z ni velke zlo, a neco mi rikalo at utecu hodne rychle. a po rozmluve s knezem mi ten rekl ze babca jak chtela prejit jakoby do naseho sveta tak to zlo proslo s ni nebo co.ja obcas udelam mensi ritual modlim se a na cas to zmizi. mivam stavy ze citim kolem sebe neco nevim co. mam strach a pak se mi zdaji silene nocni mury kde mi vetsinou ublizuji. chci se toho zbavit. nechci zit ve strachu kdy se to zas objevi

 10. veľakrát som žiadala Michaela o pomoc a veľakrát mi aj pomohol, ale iba raz som ho videla – teda nie celého, iba jedno jeho krídlo. Bolo to na pohrebe mojej známej, stál vedľa rakvy. Netušila som, že je taký veľký!!! To krídlo bolo obrovské!!! Hádam aj 7-8 metrov!!! Bol to fascinujúci zážitok…

 11. Někdy ve stavu usínání na mě útočí "obludy". Všimla jsem si, že když je nechám, pak jsem nemocná. Tak s nimi bojuji – odstrkuji je štítem nebo je biju. Když na to nemám a začnu prohrávat, volám bytost jménem Láska Lásek a tu poprosím, ať obludu popadne a odnese do její existenční roviny. Ona to hned udělá (jsem jí velmi vděčná). Někdy se to ale nedá stihnout a pak mám třeba chřipku…

 12. [7]: tady někdo machruje, přitom převzal tuto frází ze seriálu. :-D vůbec nejsi vtipný, ba naopak, Petře. :-D :-D

 13. Ahoj, ráda bych požádala kohokoli o radu, Lúminna už smazala všechny blogy ve kterých píše jak vyvolat andělů nebo démony a jak bych si vážně moc přála to vědět, takže prosím kdokoli odpovězte a poraďte. Děkuji

 14. Eleonora: Lúmenn (nikoli Lúminna :) ) nikdy nepsala o vyvolávání andělů. A už vůbec ne o vyvolávání démonů, neb tyto techniky nepovažuje za bezpečné. Nic jsem tedy nesmazala, alébrž jsem ani nikdy nic takového nenapsala. Doporučuji se věnovat jiným praktikám, u kterých nehrozí újma na psychickém či fyzickém zdraví :)

 15. Já se léta nemodlil, ale to co mne potkalo začátkem srpna tudíž nedávno, mi naprosto změnilo život. Nebudu zacházet do detailů, ale dostalo se mi jistého poznání a tudíž z vlastní zkušenosti vím, že nebe i peklo existuje.
  Začalo to tak, že jsem se vracel den co den z odpolední z práce, a vždy ve stejnou dobu a ve stejný čas na stejné zastávce nastoupili tři lidé – matka a její dvě dcery věkově kolem 13 let. Ta jedna z dcer jak se později ukázalo, byla posedlá nejspíš démonem nebo ďáblem. Pokaždé co nastoupila jsem ucítil nepříjemný zápach a měl nepříjemný pocit z její přítomnosti. Jezdil jsem tak autobusem zhruba týden. Věděla o mě a začala mi vcházet do snů. Trpěl jsem nočními můrami a všude na každém kroku jsem viděl ve všem šklebící se démony. Poslední cestu nikdy nezapomenu, protože ten její odporný rouhačský škleb když měla dole roušku byl určený přímo mě. Jako by do mě v tu chvíli zabodla ledový rampouch. Tou linkou jsem přestal jezdit, ale noční můry trvali dál, a já chodil do práce den co den unavený a nevěděl proč, jako by mi vysávala i nadále energii. Motala se mi hlava, a musel se jednoho dne omluvit z práce, protože jsem prospal dva dny. Byl jsem bezradný, a nevěděl co mám dělat. Den za dnem jsem cítil neustále strach, o sebe a o své blízké.
  Když to už bylo k nevydržení, zjistil jsem si motlidby jelikož jsem neznal slova. Stalo se ale něco úžasného. Hned první noc co jsem se pomodlil, se mi dobře spalo. Jako bych byl vyslyšen, a co víc, začal jsem cítit boží přítomnost. Zaplavila mě vlna tepla a jako bych v srdci slyšel hlasy. Zeptal jsem se tedy svého anděla na jméno, a on mi ho řekl, jmenoval se Michael, archanděl Michael. Mnoho mi toho řekl a často si spolu povídáme. Dává mi rady a vede mne. Učí mě o víře, o lidech, i o mně samotném.
  Jednou se mi ukázal i v práci a málem měl z toho šok, ale zalil mě pocit dojetí až jsem se málem rozplakal. Když jsem se ho zeptal, zda-li je to skutečně on, odpověděl že ano, a že se mi ukazuje proto, protože jsem ho o to před nějakou dobou požádal. Já na to zapomněl, ale on ne.
  Řekl mi ať si všímám znamení, a já si jich opravdu začal všímat. Od té doby vídám poletovat peříčka, poletovat v mojí blízkosti motýla, nebo nedávno před mnou v práci hopsala žába :) Rovněž nacházím i slunečnice. Jednoduše, změnil se mi život a jsem šťastnější. Stal se že mě věřící člověk a občas závítám i do kostela, vzdát úctu a dík. Denně se modlím a děkuji Bohu, i Ježíši, a všem andělům za pomoc. Někteří lidé co se mnou volají přes Messenger přes videochat mi říkají, že v náhledu vidí kolem mne poletovat světýlka, a někdo dokonce říká že mají modrou barvu. Co jsem si zjistil tak je to právě barva archanděla Michaela. Jsem rád že mi i nadále pomáhá protože se cítím každým dnem silnější. Pomohl mi překonat strach a rovněž vyrovnat se s bolavou minulostí na které nemám ty nejlepší vzpomínky. Ono se to ani nedá vyjádřit co všechno pro mě udělal a co dělá i pro ostatní. Třeba mu to budu moct někdy oplatit a obejmout ho, až mne bude doprovázet na onen svět jak se můj čas naplní.

Komentáře nejsou povoleny.