Likvidace démonů láskou a světlem

Tímto dílem se dostáváme k závěru našeho seriálu o psychické obraně a taky se v něm dočkáte nejtvrdšího kalibru, který se dá na psychické útočníky použít. A tím je kupodivu láska. O té jsme si povídali už v minulé části (viz), ale dnes se na ni zaměříme ještě podrobněji a hlavně ji namíříme proti démonům, kteří nás sice v běžném životě (narozdíl od protivných lidí a energetických upírů) tak často nepotkají, ale pokud ano, mohou nám silně zavařit.
Tento článek by se také hodil do rubriky Démoni a boj proti nim, ale zůstaňme u pokračování seriálu tak, jak jsme zvyklí a do této rubriky alespoň můžete nahlédnout, pokud se o démonech chcete něco dozvědět.
Pokud zjistíte, že něco není v pořádku a pocítíte na sobě příznaky psychického útoku, rozhlédněte se kolem sebe vnitřním zrakem a pokuste se odhalit, kdo to na vás asi útočí. Že je to démon ale většinou poznáte, nevím jak to vysvělit, ale je tomu tak. Většinou ho vidíte/vnímáte jako temný stín někde v rohu místnosti a on se vám bude snažit do hlavy vnutit různé děsivé představy, aby z vás získal co nejvíce strachu. Nenechte se a dále si jej představujte jen jako temný stín. A započněte s bojem – i když to není úplně tak boj v pravém slova smyslu, protože se nesnažíte ublížit, naopak, vysíláte lásku.
Spojte svou mysl s Univerzem a požádejte o energii (jak na to viz tady), kterou si představte jako zlatavý proud energie, proud světla a lásky. Zaměřte svoji pozornost na démona a začněte k němu mluvit: „Miluji tě, jsi nádherná bytost světla, mám tě rád, jsi krásná, čistá bytost bez zlých úmyslů, miluji tě…“ a tak dále. Při tom jej obalujte do proudu energie, který čerpáte z Vesmíru. Obalujte ho jím jako pavučinou a stále nepřestávejte démonovi vyznávat lásku, chválit ho, mluvit o něm jako o světlé bytosti.
Démon je velmi destruktivní bytost a jako taková je naladěna na úplně jiné vibrace. Tím, že do něj pumpujete lásku ho znejistíte, ba co víc, je z toho vyděšený, bolí ho to a zároveň je to vlastně věc, po které celou svou existenci nejvíce touží, aby jej někdo miloval. I v té nejdestruktivnější bytosti je kousíček Boha, kousíček Stvořitele, který máme v sobě my všichni. A ten kousíček se musí očistit od všeho zla kolem – a právě to dokáže světlo a láska. Démon se tomu ale samozřejmě brání, zlo a temnota jsou jeho podstatou a těžko se jí vzdává. Bude se svíjet, kroutit, posílat vám do mysli děsivé obrazy, možná (pokud je hodně silný) vám bude brát slova od úst a měnit je v nenávistná, bude vám nutit svoji zlou vůli. Ale nesmíte podlehnout a stále musíte trvat na svém, mluvit láskyplně a vysílat k němu světlo a lásku, do kterého ho postupně celého zabalíte jako do pavučiny.
Když je zabalený do světla, vypadá jako takový zářící kokon, tak začněte pomalu světelný „kokon“ zmenšovat a zmenšovat. Představujte si, jak světlo pohlcuje negace a zlobu, jak rozpouští démona až z něj nakonec zbude jen malinký světlý bod, který odešlete nahoru, do Vesmíru, kde už se o něj postarají andělé.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

12 komentářů u „Likvidace démonů láskou a světlem

  1. [2]: Tahle metoda kterou popisuješ je poněkud destruktivní. A protože přijímáš to, co vysíláš, tak se ti tahle "obrana" pak časem vrátí! Bacha na to!

  2. [2]: jak popisuju v článku, světlem a láskou přetvoříš destruktivní energie které démona tvoří a zůstane jen to konstruktivní jádro, které je v každé bytosti. Tohle jádro pak andělé pomohou dostat zpět "do zdroje", kde se integruje s Jednotou. Je to jediný způsob jak opravdu a nenávratně zničit démona, jakýkoli jiný způsob jej zastaví jen dočasně, včetně toho ůsetnutí" jak popisuješ, démon není člověk, je to energie a jako taková může měnit tvar a podobu, když ji připravíš o hlavu, energie se brzy zase spojí a vše začne nanovo

  3. [4]: Já bych si tím nebyl zas tak jistý…"seženu" vám démona kterého láskou a světlem rozhodně nezměníte…ten by vás sežehl na popel na počkání (než byste začali s tím láskyplným působením)…neznáte démonické bytosti… ha ha ha… :)  ale jinak pěknej článek…no…

  4. [5]: jasně, sežehl by nás na popel a ten pak odnesl za sedm bran pekla odkud by nás vysvobodila Xena:)) "Vyřešila" jsem už hodně démonů, takže vím, co funguje a co ne;) Narozdíl od tebe nežiju ve smyšleném světě, ale v tom skutečném

  5. moje sestra má taky schopnosti jak vidět do budoucnosti,tak i vidí věci kteří normální lidé ne!prostě máme doma démona,jednou už ho moje sestra poslala zpátky.ale on se zase vrací,pořád slyší v našem pokoji v noci kroky a někdy i plazení….akdyž se otočí na to místo….nic!(nic nevidí ani neslyší!prosím poraďte,tůten démon neni hodný.mojí seste už jednou i ublížil.když ho slyšela poprvý,tak prej vidával divný zvuky,mezi vřeštěním a řvaním!po ňáký době si uvědomila že to nebilo jenom vřeštění,ale že to řvalo ''one''(jedna)!a jeď si myslíme že to zase přijde,akorát silnější!

  6. Demon je astralni bytost dokazese prevtelit do kohokoliv aniz by o tom ten clovek vedel ze dela zlo..ovladne mysl jedna basen ani nevite kolik jich tu lita po svete..jen o nich nikdo nevi nebo ti zasvěcení e poznaji jedna rada pozor na černé oči bez zorničky prvni pravidlo jinak jsou k nerozeznani od klasickeho človeka

  7. Ahoj, právě jsem narazila na Tvůj blog a je to velice zajímavé, moc se mi líbí jak a o čem píšeš, postupně to pročítám. Jsem bývalá typická "pubertální čarodějka" co to poslala na nějáký čas k vodě a teprve s odstupem několika let mám dojem, že mi některé věci aspoň trochu dochází. Zastávám názor, že temnota – v lidech, démonech a vlastně čemkoli vychází především z bolesti. Nejsem si jistá, zda tento popisovaný způsob není stále poněkud agresivní. Nemůže energie, kterou nedokáže zpracovat vyvolat strach, další bolest a vrhnout jej o to hlouběji? Sama používám podobnou techniku, jen s některými odchylkami.

  8. Potřeboval bych vrátit do podsvětí bytost co přivolalo cizí kouzlo? A ja ho svou vůlí donutil aby mě zabyl,  a tim i toho co na mě poslal oblak a pak sem zjistil že to je rodina s malim ditkem a vůbec nic o tom nevi tudíš nemají štít ani proti svému kouzlu natož proti tomu mému

  9. Lúmennko moc ti děkuju. Tenhle článek mi hodně pomohl. Četla jsem i tvůj příběh- no ta moje potvora alespoň nebyla tak děsivá. Konečně můžu klidně spát. A raději vždy ještě zavolám archanděla Michaela. Ještě jednou děkuju.

Komentáře nejsou povoleny.