Vílí kruhy

Festival přírodní magie a spirituality Vílí kruhy: 3.9.2022

Drazí a milí čtenáři, je mi ctí vás pozvat na mnou pořádaný festival přírodní magie a spirituality Vílí kruhy. Jednodenní festival s bohatou nabídkou přednášek a workshopů se uskuteční 3.září 2022 v lůně přírody – na Barbarské osadě u Radoškova na Českomoravské vrchovině.

Vílí kruhy

O festivalu

Podle pověstí jsou vílí kruhy magickými místy, stvořenými tancem bytostí přírody. Uprostřed vílího kruhu se hranice mezi naším a spirituálním světem slévají. A kdo do něj vstoupí, neodejde stejný.

Zvu vás nyní, abyste se stali součástí čarovného vílího kruhu. Společně usedneme a budeme naslouchat moudrosti přírodních bytostí, načerpáme sílu rostlin a vytvoříme atmosféru sounáležitosti – s lidmi i přírodou kolem nás.

Kromě mě se setkáte s dvěma desítkami hostů, kteří si pro vás nachystali přednášky, workshopy, meditace, šamanské cetování a další nádherný program.

Veškeré informace najdete přímo na webu festivalu Vílí kruhy.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

6 komentářů u „Festival přírodní magie a spirituality Vílí kruhy: 3.9.2022

 1. Simona: všetci to už vieme, nemusíš spamovať.

 2. *smazaný komentář od „Simony“*

  Znovu opakuji, že tu nebudu trpět žádné spamování. Jeden odkaz jsem tu nechala a to myslím bohatě stačí, pod dalšími články je prostě budu mazat dál. Sestimsmiř.

 3. Kdyby jen spamování, z toho používaného slovníku vyloženě krvácely oči.

  Festival mi nakonec časově nevyjde. Škoda, třeba někdy příště. :-) Věřím, že to nebude poslední větší akce.

 4. Festival vypadá zajímavě. Možná bych mohla přijet.

 5. Pro „koblih“ a „Kvítek“: po milionté osmé, žádnej spam. Odkaz na ten legrační článek tady už jednou je. To stačí. Spamujte si jinde. Děkuji.

 6. A opět a znovu. Jeden odkaz stačí. Každý další považuji za spam. Hotovo dvacet.
  Co takhle propagovat tu snůšku blbin na svém vlastním webu a nezneužívat k tomu cizí prostor, hm? :)

Komentáře nejsou povoleny.