Fehu

FEHU – F – DOBYTEK
Bohatství je potěšením pro každého,
přesto se každý musí dát ochotně,
jestli chce jásat v nebi
atributy: bohatství, dobytek, hojnost, prosperita, společenský vzestup, peníze, hrdost
barva: ohnivě červená
živel: oheň
strom: bez
rostlina: kopřiva
léčitelství: hrudník, dýchací potíže
božstva: Freyův aett, Frey, Freya

výklad: Fehu značí bohatství, nikoli však bohatství, které „spadne z nebe“, ale to, které získáme svým vlastním úsilím. Může značit i bohatství duchovní. Naši předkové neznali peníze, ale pro ně byl symbolem bohatství právě dobytek a další materiální statky.
Významné společenské postavení a bohatství, štěstí, hojnost, to vše založené na duchovní síle. Majetek (hmotný i duchovní) má být použit ve prospěch všech.
výklad obrácené runy: K bohatství máte přístup, ale brání v tom citová či duchovní nerovnováha. Uveďte svůj život do správných kolejí a budete moci nabýt všeho bohatství, po kterém toužíte.
Ztráta osobního majetku i společenského postavení v důsledků zneužití vlastní moci, nedostatečné citové vyváženosti nebo nenasytnosti, hlouposti. Skleslost, bída, celkový úpadek.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts