ezošmejdi

Ezošmejdi útočí aneb jak se mě Alue a Tomáš Marný snaží umlčet

Toto se mi nepíše snadno a je možné, že to pro mne bude mít nepříjemné následky. Ale po zralé úvaze jsem se rozhodla, že zlu se nesmí ustupovat. Jak se říká – aby zlo zvítězilo, stačí, aby dobří lidé nedělali nic.

Tento článek není příliš radostný ke čtení, není ani SEO přívětivý či čtenářsky atraktivní (neboť nepoužívám ilustrační obrázky a podobné „zkrášlovače“ dlouhého textu). Je to proto, že se v něm maximálně snažím soustředit na podstatu sdělení a nikoli na jeho formu. Předem děkuji všem, kdo se do něj s otevřenou myslí začtou.

Před nějakými 6 lety jsem (ještě na svém původním blogu poselsvetla.blog.cz, který již neexistuje), zveřejnila sérii článků o tehdy hodně populární esoterické blogerce Alue (dále v textu jako A.) a jejím napojení na dezinformátora Tomáše Marného (vlastním jménem René Koukal, dále v textu jako TM).

Alue lží zbavená I. – (prý) marná lásky snaha
Alue lží zbavená II. – jak Marný k Alušce přišel
Alue lží zbavená III. – jak je to s pravotočivostí a levotočivostí
Alue lží zbavená IV. – kladný a záporný, pozitivní a negativní
Alue lží zbavená V. – Žijeme uvnitř duté Země?
Kancelář uvádění výroků Alue na pravou míru

Série článků vzbudila velký ohlas mezi čtenáři a dodnes mi mnoho lidí píše, že jim otevřela oči a pomohla jim vymanit se z destruktivního vlivu tohoto dua.

Bohůmžel jsem za tyto články tvrdě zaplatila. Krátce po zveřejnění tohoto seriálu jsem se stala terčem opravdu silných energetických útoků, které vedly k totálnímu fyzickému i psychickému zhroucení. Jen péče mých přátel a silné ochrany mě po asi půl roce z tohoto stavu dokázaly dostat.

Zjistila jsem díky tomu, že blog A. je (resp. tehdy byl) energetickou pastí, která zaháčkuje každého, kdo tyto stránky navštíví a kdo uvěří učení, které A. a TM hlásají. Zaprvé je pro člověka obtížné se na ty stránky stále dokola nevracet. Tato past pak dále způsobuje, že každý, kdo začne nesouhlasit či dokonce kriticky vystupovat proti A. a TM, dostane opravdovou energetickou dardu. Napojení bylo velmi silné, že na něj moje síly nestačily. Po několika velmi intenzivních sezeních u mého dobrého přítele, šamana, se podařilo toto pouto přetnout. Nechci do detailu popisovat, jak zbavování se tohoto vlivu probíhalo, ale nic podobného jsem nikdy předtím ani potom nezažila. S takto silnou černou magií se nesetkal ani tento kamarád a to už ve své kariéře zažil ledacos.

Kamarád mi důrazně doporučil ten web už nikdy nenavštěvovat a riziku opětovného napojení a energetického vysávání toho nejhoršího kalibru se již nevystavovat. Jeho radu jsem poslechla. Tedy – řídila jsem se jí až donedávna. K mojí smůle. Ale k tomu se dostaneme.

Za ty roky, které uběhly od vydání série článků, mi napsala spousta lidí. A často mi posílali odkazy na nejrůznější nové články na tom webu a ptali se mě, co si o tom myslím a jestli tomu mohou věřit. Vždy jsem jim s lítostí odpovídala, že ho navštívit nemohu a ani nechci. Dostala jsem se k pár pouze překopírovaným textům, svědomitě jsem odpovídala na otázky pod mými články, ale striktně jsem se návštěvě blogu A. vyhýbala.

Cílová skupina dnes již zrušeného serveru blog.cz byly především mladší holky – zhruba od 13 do 20 let. A mezi nimi bylo v letech největší slávy tohoto serveru (cca 2007-2014) téma esoteriky a duchovna velmi populární. Právě na ně cílila jen o pár let starší A., která ve svých začátcích psala neškodné články o andělech, meditacích a přírodních bytostech. Postupně se však začaly objevovat mnohem temnější věci – konec světa, matrix, informace o tom, že v roce 2012 všichni „zlí“ lidé shoří a ti „dobří“ převibrují do 5. dimenze atd. Byly nejprve zcela zakázány, později moderovány komentáře. Ty kritické nebo nesouhlasné nebyly vůbec do diskuze vpuštěny.

Takto začala vznikat aura neomylnosti A. a mnoho mladších naivních slečen, které se poprvé dostaly k čemukoli spirituálnímu, často nekriticky hltaly každé slovo.

Ale všechno jednou končí. Blog.cz pod vedením nového majitele, jimž se stala TV Nova, postupně zchátral, zastaral a loni byl definitivně zcela zrušen a s ním i všechny blogy, které jejich majitelé nezálohovali, a veškeré diskuze (nejen) o A..

Vzhledem k postupnému úpadku tohoto serveru a postupnému přeorientování se cílové skupiny z blogů na média typu instagram a youtube jsem si myslela, že destruktivní vliv A. a jejích mnohdy až nebezpečných názorů na mladší generaci se utlumí a ona se spíše zařadí mezi klasický dezinformační proud, do nějž koneckonců patří i zmíněný TM a jeho web Tadesco.

Ale na začátku tohoto roku jsem se dozvěděla, že A. se stala velmi populární mezi mladými děvčaty díky svým videím o morčatech. Tak nějak bezmyšlenkovitě jsem jedno z těch videí rozklikla. Viděla jsem z něj jen pár minut. Ale i těch pár minut stačilo, aby se energetické zaháčkování opět podařilo.

Asi 14 dní poté, co jsem si video s A. pustila, mi od ní přišel e-mail. Zničehonic. Po 6 letech. Možná to byla náhoda, ale na takto podivnou „náhodu“ upřímně nevěřím.

V něm mě velmi strohým oficiálním tónem požádala o smazání mého seriálu článků a pohrozila mi právníky a žalobou. Stejně strohým a oficiálním tónem jsem odmítla.

Výzva od jejích právníků mi dorazila před dvěma týdny. Měla jsem články do konce července smazat, jinak mě dají k soudu. Odvolávají se na pomluvu a porušení autorských práv. Ale mě je jasné, že jde o něco jiného – aby moje články z webu zmizely. Jsou to totiž poslední kritické články, které se o A. a TM dají na internetu nalézt. Všechny ostatní, které jsem ještě před pár lety četla, jsou pryč. Zbývám já. A já ustoupit nehodlám.

Proč si myslím, že jsou moje kritické články tak důležité? Ukazují, co za člověka je TM, jak motá hlavu mladým holkám a jaké negativní a děsivé věci vykládá na svých přednáškách. Že je to manipulátor a lhář, kterému jde jen o strašení lidí. A prokazují propojení tohoto člověka s A., které se před lety snažila zamaskovat smazáním svých článků, jež toto spojení, které ze strany TM proběhlo velmi nevhodným způsobem, prokazovaly.

Vzhledem k tomu, že jejich stránky (až na výjimku s videem na youtube) nenavštěvuji, nevím, o čem píší dnes. Ale podle toho, co se ke mně dostává, se neustále opakují témata konce světa, chemtrails, čipování lidí, reptiliánů a dalších a dalších strašidelných vizí budoucnosti. Tím nechci říct, že svět je jenom růžový, to určitě ne. Ale jedna věc je varovat a učit lidi, jak mohou věci dělat lépe, druhá věc je strašit apokalyptickými vizemi a slibování „nového lepšího světa“, který nastane, jestli ne letos, tak napřesrok – a tohle se opakuje už léta.

Spousta věcí jsou pak vyložené nesmysly, nepodložené žádnými racionálními argumenty, které jsem také ve svém seriálu zčásti vyvracela a které mají lidi jen ještě více vyděsit. A samozřejmě nechybí ani možnost zakoupit si „zázračné“ produkty za tisíce korun, které mají člověka před všemi těmi strašidelnými věcmi ochránit.

Za ty roky se ke mně dostalo mnoho svědectví, která uvažuji, že zkompletuji a (samozřejmě anonymně) zveřejním. Dívka, která si po přečtení tvrzení, že dívání se do Slunce je naprosto bezpečné, trvale poškodila zrak. Další slečna, která byla TM přesvědčená k odchodu z domova a po nějakém čase stráveném s ním skončila ve strašném psychickém stavu hospitalizovaná na psychiatrii. Svědectví lidí, kteří byli stejně jako já vystaveni těžkým psychickým útokům.

Co za člověka je TM koneckonců snadno zjistíte z mého seriálu, kde je i jeho kompletní přednáška, z níž běhá mráz po zádech. A takovému člověku nechci a nemůžu ustoupit.

Vlastně jsem původně chtěla celou tuto záležitost nechat spát. Své jsem k tomu napsala a víc jsem se v tom bahně odmítala hrabat. Až na jeden doplňkový článek, který vycházel z mailu zaslaného mi mojí čtenářkou, jsem se už k A. ani TM nijak veřejně vyjadřovat nechtěla.

Zaslání výzvy od právní kanceláře mě ale místo tichounkého podvolení se a stažení článků akorát přimělo k tomu zvednout hlavu a téma znovu pořádně rozhrábnout. Pokud bylo účelem vyhrožování právníky to, mne umlčet, povedl se jen pravý opak. Chtěla jsem mlčet – ale nebudu. Ezošmejdi jako je TM dělají jen špatné jméno celému oboru a ubližují lidem. A je třeba nebát se na to upozornit.

Nechce se mi do toho. Nechce se mi brodit bahnem a znovu riskovat další psychické útoky (pod jejichž palbou jsem posledních 14 dní téměř nepřetržitě). Ale pokud někdo chce, abych mlčela, pak má nejspíš co skrývat. A to, co lidé skrývají, nebývá pěkné.

Já mám svědomí čisté. Vždy jsem jednala na rovinu a neskrývám nic. A věřím, že pravda je vždy na prvním místě. I z úcty k pravdě vznikl tento článek. A pokud posbírám dost sil, vzniknou i další.

Máte zkušenost s A. a TM? Napište mi na e-mail poradna@angelumlucis.cz. Samozřejmostí je nezveřejnění vaší totožnosti, pokud si to nebudete přát. Chcete-li zůstat v naprosté anonymitě i přede mnou, doporučuji vytvořit si mailovou schránku pro jednorázové použití. Za všechna svědectví předem děkuji.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

99 komentářů u „Ezošmejdi útočí aneb jak se mě Alue a Tomáš Marný snaží umlčet

 1. Zcela k tématu.
  Když se dívenka zamiluje. Pak právníci nespí. Ale všechno bude nakonec úplně jinak.
  Věci se vyřeší za oponou. Kdo má ten klíč to zvládne.

 2. Na stránky Alue jsem našel odkaz právě u Lúmenn, to bylo ještě když psala pěkné věci. Pak se něco strašlivě zvrtlo a začala psát úplně neskutečný hovadiny, jako že to se fakt slovy nedá vyjádřit. Občas tam ze zvědavosti kouknu a ač jsem to považoval za nemožné, pořád to padá níž. U pár článků jsem se docela naštval, když překrucovala veškeré poznatky z oboru, který jsem studoval a vychvalovala tam člověka, jehož knihy mají odborníci v knihovně jen aby se měli čím bavit, když na párty dojde chlast. Když máte štěstí, jeden z několika vašich komentářů projde její cenzurou.
  Největší záhadou mi je, jestli ta holka tomu vážně věří a nebo je to od ní kalkul jak zblbnout puberťačky. Jedna možnost je děsivější než druhá.
  Fakt rád bych viděl, jak by to vypadalo na soudu, kde by tvrdila, že její kritika je jen pomluva, přičemž by soudce na 5 minut zavítal na její stránky, které vypadají jako soutěž, komu se podaří lidem nakukat větší kravinu. Na to, co tam sází, nemá jakože nikdo, jehovisti jsou proti ní amatéři.

 3. Moc Ti fandím. Blog Alue jsem nějaký čas také navštěvovala a dokonce i pár hloupým článkům uvěřila. Strach je velice jednoduchý nástroj k ovládnutí stáda. Následná manipulace má mnohem větší efekt. Všem, kdo se do těchto dezinformací nechali vtáhnout, přeji brzké prozření.

 4. klídek, tebe pomlouvala, takže to máš v pořádku, svoboda projevu zaručena, cenzura je nepřípustná. důležité je mentálně nereagovat a pozornost nechat v klidu. pak je člověk v rovnováze. hezký den

 5. Je dobře, že to tady máš, Lúmenn. Mně to hodně vadí, jak oblbují lidi, hlavně mladé a snadno ovlivnitelné. Je tam hrozně moc dezinformací, konspiračních teorií, co nemají hlavu ani patu, ale někdo mladý nebo kdo nemá moc informací odjinud, se tím může nechat ovlivnit, některé věci i zdraví nebezpečné (např. nabádání k nedůvěře lékářům). Očerňují pomocí vymyšlených nesmyslů ostatní směry, asi aby neměli konkurenci – všechna náboženství i jiní duchovně zaměření autoři jsou prolezlí zlem, jedině Alue a její okruh znají pravdu o všem. Nemyslím si, že z právního hlediska jsi udělala cokoli postihnutelného, napsala jsi pravdu o nebezpečných psychopatech.

 6. Nezdravou závislost na webu Alue a kriticky bezmyšlenkovité hltání článků mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, od jisté doby co na něj zásadně nechodím jsem jej navštívila asi 3x a vždy hned po otevření stránky jsem fyzicky vnímala úder… Se zázračným brazilským křišťálem mám také zkušenost, ačkoliv se mi do rukou nedostal přímo od Alue… osobně jsem jej ze začátku vnímala dobře a velice silně, takže s těmi šutry evidentně něco doopravdy dělají, ale postupem času se mi začal zhoršovat fyzický stav a světe div se, při kolapsu ve vteřině pomohlo rozmydlit ten křišťál kladivem, to si vzal na starost přítel… Ale jedna věc mě docela mrzí. Dívání se do slunce vychází ze starých tradic jógy (ona to Alue také nemá ze své hlavy nýbrž zkopírovala práci Hira Ratan Manka) a má svá pravidla. Při nejmenším já s tímhle mám velice dobrou zkušenost nicméně se to opravdu musí dělat striktně pouze při východu – tzn. dívat se na vycházející srpek slunce které je ještě slabé a skutečně nijak neoslepující a to pouze pár vteřin, a to stejné večer při soumraku kdy už je slunce skoro za obzorem, také nejde jen o samotné civění do slunce ale o práci s vnitřní energií během těch pár vteřin, a o pravidelnost… Nicméně že Alue kopíruje práci jiných lidí a pak ji předkládá veřejnosti svým vlastním lehce řečeno nešťastným způsobem, byl už za mé návštěvnosti jejích stránek docela dost běžný jev. Slyšela jsem o jedné hrůzné zkušenosti s TM po navštívení jeho přednášky od známého, která pokud je pravdivá, pak se skutečně jedná o velice nebezpečného černého mága. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam, Alue před ním byla svého času varovaná, teď už si jenom říkám, že si ti dva nakonec sedli jako poklička na hrnec…

 7. Ahoj všichni a Lúmenn, za prvé: moc tě obdivuju, jsi člověk na svém místě a je moc dobře, že jsi tu sérii článků o Alue a tomáši marném napsala. Jenom díky tobě lidi ví, kde je pravda. Že neustupuješ šmejdům a takovým zrůdám, jako bezpochyby karolína loskotová a rené koukal jsou, jenom ukazuješ, že nejsi žádná chudinka, ale někdo, kdo pravdu zná a podvodníkům a takových chudákům neustupuje, a tak to má být.

  Alue k loskotová NIKDY nebyla a NENÍ populární. Ona je jenom výtvorem reného koukala, to on z ní falešně udělal to, čím je – teda zdánlivě populární. Je to všechno (hodně věcí) jeho práce. Jak blog, tak teď ty blbé morčata a ten blbý seriál plný ukradených zkušeností chovatelů morčat, které ale samozřejmě alue předkládá, že jsou její. Její je tak akorát velké hovn..
  A navíc, loskotová je jeho loutka, dělá, co mu vidí na očích a on si ji úplně omotal kolem prstu. Je na něm závislá a on ji vždycky oblbne. Ptám se, jestli je fakt tak hloupá, že si ještě neuvědomila, že když krade, lže, překrucuje pravdu, přetvařuje se, snaží se lidem ubližovat, dokonce píše trapné knihy, které jsou jenom snůškou kradených materiálů z blogů a knížek, že dělá špatné věci a že vlastně sama je zlo a podporuje zlo. Přece nemůže být tak hloupá. Takže to určitě ví, a tím se vlastně stala obyčejnou podvodnicí a zrůdou. Navíc je psychicky nemocná a koukal toho využívá, on sám je zrůda.
  A všechny ty věci, o kterých píšeš jsou pravda, všechno. Jsou to vlastně odporní devianti, ten nejhorší odpad společnosti. Temné kreatury. Co je fakt, sami si tím škodí, ale neví to.
  A koukal alias tomáš marný je možná i nebezpečný pedofil, nebo nějak jinak sexuálně zvrácený. Karolína se dostala do „pěkné“ společnosti. Ale vybrala si to sama. Teď už je jenom loutka.
  Před tím, než se s tím slizounem seznámila byla obyčejná, možná nějak normální holka, teď je z ní zrůdná kreatura toho nejhoršího zrna. Používá ji, a vystrkuje na veřejnost její nijak zvlášť krásný obličej, protože on sám pracuje skrytě, jako ten nejvyšší vůdce, nesmí být prozrazený. Proto vystrkuje ji, svoji loutku. Všichni ví, že ji oblbuje falešnou chválou, že je krásná (není). A ona sama sebe taky tak mylně vidí, myslí si, že je krásná. Není, je jenom celkem hezká, ale to je asi tak všechno. On to dělá proto, aby si ji omotal kolem prstu, a to se mu podařilo. Má ji, kde ji potřeboval mít.

  Ten jejich právník, to musí být nějaký divný člověk ne? Že zastupuje takové kreatury.

  Karolína loskotová, rené koukal jsou jenom obyčejní šmejdi, akorát neprodávají drahé hrnce, ale podvody, falešné předražené ezo věci a kradené duchovno. Snaží se týrat lidi, ubližovat, manipulovat, černá magie, jsou to stvůry. Ti už jsou dávno „pohřbení“, pohřbili se sami.

  Lúmenn, za tebou stojí plno lidí, neboj se!

 8. Pro pobavení dávám bizarní ukázku z diskuze na Tadescu:) Evidentně se tam schází blázni, kterým kraluje TM se svými lžemi, manipulacemi a konspiracemi. „Početí dítěte s mutantem, zplození ne-člověka, myslela že očkovaní jsou neplodní“ :))) nééé to nikdo nemůže myslet vážně!
  A takový je celý ten jeho web. Jen TM, který se momentálně zhlédnul v konspiračním hnutí QAnon má pravdu jinak všichni lžou, k tomu dá odkazy na nedůvěryhodné zdroje nebo pofidérní FB diskuze typu jedna paní povídala:) Jak mu to ti jeho fanoušci můžou baštit? Mě to celé příjde spíš jak vtip. TM snad zkouší co všechno mu lidi ještě zblajznou:)
  ———————————————————————————-

  mayka 6.8.2021 v 23:50

  1) pokud došlo k početí dítěte mezi „neočkovanými“ a poté se partner „očkoval“ je nutné se mu vyhýbat a nemít sex (to je extrémně důležité!!!) a ochránit sebe a dítě dle dostupných návodů
  2) pokud ovšem došlo k početí dítěte už s mutantem, jde o to, jestli vás obelhal nebo jestli jste to věděla a dobrovolně to podstoupila. pokud jste to věděla, pak asi víte, co vás k tomu vedlo a jste za to zodpovědná. pokud jste byla podvedena, máte právo se bránit a zabránit zplození ne-člověka. možná s tím už je počítáno, že k takovým početím dojde a možná chtějí vytvořit nějakou novou „rasu“?
  Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit

  Denaa.a
  Denaa.a 7.8.2021 v 02:12

  Bohužel jsem nevěděla, že se nechal očkovat. Šokovalo mě to. Bojím se, co bude, cítím, že dítě je jiné, ale nemám sílu ho dát pryč.
  Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit

  Denaa.a
  Denaa.a 7.8.2021 v 02:40

  Stále doufám, že část vakcín nejsou vakcíny a partner se nechal napíchat něčím jiným. Neškodným. Měla jsem za to, že očkování jsou neplodní. Když jsem se dozvěděla, že je po očkování a já jsem těhotná, udělalo se mi zle

 9. Očkování jsou neplodní :D Kam na to ti lidi chodí. Já dítě nechci, kéž by to bylo tak jednoduché, že jen díky očkování bych měla do konce života klid od těchto starostí.

 10. A co takhle Alušky si nevšímat, bylo by to pro vás celkově lepší jenom budete tady v komentářích pomlouvat a nic s tím neuděláte a Aluška si pojede svý Lumen nezdá se ti to jako ztráta energie jejich blogy jsou chráněny konstruktivní symbolikou slunce která odráží veškeré útoky zpět proti odesílateli takže očekavej že tě čeká další energetická rána a všechny ostatní které na tyto blogy budou utočit

 11. Milý Pavle, můžeš mi poradit, jak si mám nevšímat člověka, který na mě podává žaloby? Ano, je to ztráta energie, nechci se s ní ideálně zabývat vůbec. Tak doufám, že už nebudu muset a na žalobu, která je i podle mého právníka úplná snůška nesmyslů, se vykašle.

 12. já ti tu radu dám budme k sobě upřímní tohle nikdy právník k soudu nedostane a i kdyby ano okamžitě to soudce sundá ze stolu pokud chceš mít pokoj ve skutečnosti ty na její blog utočíš formou těchto článků a navíc se na ní energeticky navazuješ tím že na ní myslíš a ty články mají nepřímé energetické spojení proto ti doporučuji smazání všech těchto článku a budeš mít svatý pokoj tím pádem všechno přetneš nezůstané žádné spojení prostě at si každý jede své i já tuto symboliku slunce používám nejvyšší stupen ochrany co jde proti symbolice slunce to se zničí proč myslíš že všechny blogy zanikly které šli proti alue a tebe to čeká taky ale můžeš to změnit a ještě dodám symboliku slunce může používat pouze konstruktivní člověk zle lidi by to zničilo

 13. Jakmile smaže všechny ty články bude to pro Alue vítězství Pavle…

 14. tady vůbec nejde o to kdo zvítězí na internetu se nachází dosti blogů které zavaní černou magii a destruktivní symbolikou a lživými informacemi ,ale každý má na svět jiný názor a bude ho šířit hledat lidi co maj stejný názory

  platí zde jeden takový krásný vesmírný zákon přitažlivosti podobné se přitahuje Alue přitahuje stejné lidi jako je ona a lumen stejné podobné smýšlející lidi všechno je jen o frekvencích

  nechte alue být nikam to nevede-)))

 15. Víš, jenže já na ni nepomyslela krásných 6 let. Nemám proč. To ona mi začala psát, vyhrožovat, posílat na mě právníky. Já na ni taky v noci neútočím, neposílám na ni destruktivní bytosti – to dělá ona mě od doby, co mi poslala tu výzvu.
  Ale nebojím se. Dobře se chráním. Za ní totiž žádné slunce nestojí. Jenom temnota, černá magie a lež. A já budu mít svatý pokoj, až lidé jako je ona a Marný přestanou strašit lidi nesmysly, lhát, manipulovat a ubližovat. Do té doby proti nim bohůmžel budu muset bojovat. Protože zlu se nemá ustupovat.

 16. Pavle, takže ty tady „radíš“, aby lúmenn, která je poctivý člověk a na níž karolína loskotová, alue, která lže, krade, závidí lidem, ubližuje těm, kterým závidí, týrá zvířata, pomlouvá, nemá ráda inteligentní lidi, rezonuje na destrukci, zlu, temnotě, prodala duši dáblu, lže dětem, tahá z nich energii, dělá špatné věci, vykrádá blogy, knihy, a lúmenn pomlouvá, špiní její jméno, závidí jí, aby články, které ji a reného koukala alias tomáše marného usvědčují a vytřela jim tím zrak, stáhla? A proč by to děllala?

  Dál píšeš, že symbol slunce by ublížilo destruktivním lidem. Ale protože všichni víme, že alue je silně destruktivní a ji neublíží, tak tady něco smrdí ne?
  Koukal tě pěkně oblbnul Pavle, udělal z tebe hlupáka. A tys to nepoznal, jak je to možné?
  .

 17. Nazdar. Nikdy jsem se k těmto blbostem nevyjadřovala, ale už nebudu mlčet. Petra Herajtová, alias Lumenn, má diagnózu na hlavu. Je to maniodepresivní schizofrenička a psychopatka, která se na mě zaměřila už před patnácti lety a léčí si svoje duševní problémy tím, že mě na internetu dlouhodobě pomlouvá. Posílá tak proti mě narušená prasata přesně toho typu, jaká se tu vyskytují v diskuzi… V rámci velké čistky internetových šmejdů, se o tohle Policie postará také. Až se vrátím na youtube – a já se vrátím – podám důkazy o Herajtovic trestné činnosti, důkazy o tom, že je to těžce psychicky nemocná schizofrenička, která mě soustavně obtěžuje. Je tak strašně narušená, že ji neprobrala ani předžalobní výzva, ani upozornění o nashromážděných důkazech, že nese spoluvinu na trestných činech, které vyšetřuje policie. Je tak nemocná, že ničení mé dobré pověsti považuje za nějakou svatou válku proti mě – a bylo to tady výslovně napsané, nevím proč to smazala, asi chtěla uklidit důkazy o tom, jak je ve skutečnosti zlomyslná, podlá a závistivá. Místo aby se začala chovat normálně a dospěle – což evidentně neumí, protože je to ,,víla“, že ano – vymýšlí si krávoviny o černé magii, přitom magii dělá ona sama a ještě se tím chlubí.
  Takže očividně to chce… Chce asi soud, ale dostane k němu i trestní oznámení a navíc se na veřejnost dostane pravda o její ,,úrovni“. Která je, dle důkazů které mám k dispozici, opravdu velice nízká.
  Také vás upozorňuji na to, že na každé prase, které bude tyto dementní články šířit, podávám trestní oznámení také. Chcete mít problémy? Jenom si to zkuste, ráda vám je udělám. Pro Policii není anonymní nikdo z vás.
  Ty blbosti, co tady píše, ani nemá smysl komentovat. Učebnicový příklad schizofrenie a bludů. Já, na rozdíl od této parazitické stalkerky, jsem duševně zdravá, v léčebně jsem na rozdíl od ní nikdy nebyla, diagnozu na hlavu na rozdíl od Lumenn nemám, na rozdíl od ní jsem se nikdy nezkoušela zabít a na rozdíl od Lumenn Herajtové, já žádné sexuální delikty na kontě nemám, zatímco Lumenn Herajtovic je tak blbá, že si to o sobě klidně napíše na internet. Všechno mám uloženo a ofoceno. A vzhledem k tomu, že dotyčná psychopatka nereaguje na výzvy ani moje, ani právničky, nebudu váhat s jejich uveřejněním. Ale mé odhalení nebude nějaký pitomý článeček na blog co si přečte sto lidí, moje video uvidí celá republika. Už si od žádných šmejdů nenechám kálet na hlavu. A rozhodně ne od nějaké psychicky nemocné nány, která ani neudrží nohy u sebe, ale přitom má tu drzost si o mě otírat svou ublemtanou křivou hubu.
  Hodně jsem se zasmála, když tady o mně napsala, že jsem ostuda české duchovní scény (opět smazáno)… To o mně opravdu napsala schizofrenička, co se na facebooku označuje za ,,spisovatelku“, přitom na rozdíl ode mě vydala velký kulový a jediný co umí, je pomlouvat, litovat se, nebo kopírovat cizí nápady.

  Speciálně si ještě ukládám ten komentář výše ,,o trestu smrti na elektrickém křesle“. Policie mi ráda zjistí, kdo to napsal. Máte se na co těšit.

 18. Věřím tomu, co píšeš, Lumen, už roky sleduji tenhle blog a taky dříve i ten původní a i když nesouhlasím vždy se vším, články mají hlavu a patu a na mě působíš důvěryhodně, na rozdíl od Alue a jejích stránek.

 19. Holky tenhle vas beef je neskutecne zabavny, pripomina mi svatou valku Pavla Novotneho proti Katerine Kristelove. Tvorite tady primo spektakularni ezo bulvar.
  Dneska nedockavosti ani neusnu, na to video co uvidi CELA REPUBLIKA! To bude minimalne na CNN Prima news, ze jo?!

 20. Alue (mám ale takové podezření že komentář nepsala pravá Alue), učebnicovým příkladem schizofrenika a duševně narušeného člověka, jsi tu akorát ty. Oháníš se tu policii, trestními oznámeními, soudem. A myslíš si, že nás takto zastrašíš a my si sedneme na zadek a budeme mlčet. Spíše než na You Tube by ses měla vrátit odkud jsi přišla. Jsi zmanipulovaná, zakomplexovaná, neuneseš pravdu, taháš se se sektářem a podvodníkem, díky kterému ti není hloupé prodávat přívěsky na lustr za těžké peníze a nechat si platit za pomoc druhým. Své „znalosti“ jen přebíráš od druhých. Ubližuješ a urážíš ty, kdo teprve pátrají po poznání a měli tu smůlu, že narazili na tebe. Děláš si akorát ostudu, ale to tvoje zatemnělá mysl nikdy nepochopí. Ráda bych ti popřála abys jednou prokoukla a zjistila pravdu o člověku, který tě vtáhl do svých špinavých praktik. Ale možná jsi stejná jako on a víš co? Na každého jednou dojde. Co jsi zasadila, to si také sklidíš až přijde ta pravá chvíle :)
  Lumenn je tvým pravým opakem. Má za sebou hodně a může své vlastní zkušenosti předávat dál. Nepotřebuje se skrývat, nepotřebuje šířit dezinformace, klamat lidi, šířit poplašné zprávy a strašit. Její práce je založena na potřebě pomoct, poradit a podpořit druhé, rozdávat radost, zkušenosti a dělat lidem den příjemnější. To po návštěvě tvých stránek mám akorát chuť třísknout hlavou o stůl. Docela by mne zajímalo, kolik lidí je čte jen pro pobavení a kdo tomu doopravdy věří :)

 21. Mojí zásadou od začátku, co bloguji, je, že nikdy nic nemažu. Ani svoje slova, ani komentáře. Nikdy jsem tedy nesmazala ani žádnou část svých článků. Cenzura je mi bytostně cizí.
  Nestydím se za sebe, za svůj život, ani za svoji minulost. Dokonce se nestydím ani za to, že jsem se ve 13 letech pokusila o sebevraždu, nestydím se ani za to, že mi kdysi v pubertě byla diagnostikována maniodeprese (dnes se jí říká bipolární porucha). Několikrát jsem o tom veřejně psala a je to součást mého životního příběhu, za niž jsem velice vděčná. Je potřeba o takových věcech mluvit, protože neustále probíhá stigmatizace lidí s duševním onemocněním – viz třeba tato diskuze.
  Posmívat se lidem za jejich vzhled a zdravotní stav považuji za opravdu nejhlubší dno a na další urážky tohoto typu již nebudu reagovat.

 22. Nevím, kdo je proslulý tím, že všechny nesouhlasné komentáře maže, ale Lúmenn to není :D A ani není ta, co se spaktovala s ezošmejdem a sektářem, co na svých přednáškách straší lidi a pak jim prodává předražené nesmysly, v podstatě stejně jako šmejdi prodávají nádobí důchodcům. Je mi z takových lidí na blití.

 23. Nedej se Lumenn a nenech se zlomit. Krásně tady vyplavala na povrch pravá tvář dotyčné. Fuj tajbl….

 24. Dost mě zaráží ceny na jejím eshopu. Přijde mi nehorázný nabízet veliký přes 2 kg těžký surový křišťál za 46 táců, přitom na naturshop.cz seženete ještě gigantičtější skoro 5ti kilový surový křišťál za 11 840,-…který blbec by si to za ty prachy od ní koupil proboha, vždyť to je zlodějina jak vyšitá:-/

 25. Takovou blbku snad ještě nikdo neviděl, jako je ona. Prý „alue“. Tak blbá přezdívka a ještě k tomu vymyšlená a vylhaná.

  Co napsat k téhleté pošahané, vyšinuté, mozkem nemocné, zřejmě schizofreničce, narcistní psychopatce, podvodnici, plagyátorce, černé čarodejnici, otrokyni starého šmejda, který využívá její blbosti?

  Snad už všechno, nebo hodně bylo napsané.

  Proč ty otrokyně Karolíno Loskotová mažeš všechny důkazy o tobě, které dokazují, jaká jsi podrazácká bastardka? Děláš to na rozkaz Reného Koukala alias tomáše marného, nebo Jiřího z bývalého Osudu.cz, který „prodává“ holky v „bordelu“? Vyděláváš si taky prostitucí ty zrůdo? A navíc, některé věty z toho „výhružného“ komentáře nejsou z tvojí hlavy. A proč kopíruješ styl psaní někoho jiného? Proč jsi přepsala celý blog a narvala jsi tam kradené věty, zkušenosti, názory, nápady a další věci, které vůbec nejsou tvoje?
  Tohle všechno se o tobě ví. Proč se tak bojíš, že budeš odhalená?
  Tvoje knížky jsou jenom zkurv:né plagyáty ty odporná kreaturní zlodějko a podvodnice. Jsi otrokyně starých dědků. Smrdíš lhaním.

  Kde jsi teď? Zavřená v psychiatrické léčebně? Nebo tě Koukal zavřel někde v Německu? Nebo jezdíte společně prodávat šmejky a podvody po republice?
  Nebo mažete další důkazy? S tím je dost práce, že jo.

  Kdybys za něco stála ty „stará škatule“, nikdy by ses nestýkala se starým nuzákem. V 16 cti jsi jezdila s tím dědkem všude možně, a on měl tehdy přes 50! Zeptej se svých kámošů, co ti řeknou na to, že jsi se v tomhle věku stýkala s někým takovým. Ale nepoužívej lži o tom, jak ses měla doma špatně, a jak ti on „zachránil život“, velký kulový! Tím tě krmí Koukal, a ty tohle vykládáš na jeho rozkaz malým holkám.

  Víš, kolika lidem jsi zničila život? Hlavně dívkám. Kolik zvířat jsi utýrala? To se ti vrátí, zákon příčiny a následku si tě najde. Vlastně, i tak, ty už jsi teď potrestaná. Žiješ se starým dědkem, kterému sloužíš, jsi jeho otrok, on tě využívá a mezitím jsi přišla o svoje mládí.
  V jeho společnosti jsi se pomátla, jsi psychicky nemocná Karolíno. Podle toho, jak se chováš to asi ani nevíš, tak jsi na tom špatně. On ti zničil život. Snad jednou na to přijdeš.

 26. Prosím diskutující, aby se chovali slušně. Děkuji.

 27. Lif,Lu,Lune Ferya,dreamland,Leros Natur,Horo, Pavle,Noname:
  Ráda bych vám napsala co si o vás myslím,vy tupí ubožáci,a nebo vlastně ne. Víte co? Já vám velmi gratuluju. Znáte přece to pořekadlo- Podle sebe,soudím tebe,viďte. No tak já vám všem vážně moc a moc gratuluju,protože taková sebekritika to se dnes už moc často nevidí. Aby o sobě lidi napsali,že jsou prolhaní,manipulativní,hnusní zloději,dělají černou magii,týrají zvířata a nevím už co všechno jste o sobě ještě prozradili,hm opravdu zajímavé,dávám vám palec nahoru 😂. To je opravdu vidět jací lidé na tenhle web chodí,a také to vypovídá o tobě Lúmenn. Jo a jen pro tvou informaci, aluška ani tomáš ezoteriku nedělají a nejen to,oni jsou dokonce proti ní,takže tvůj článek o ezošmejdech je naprosto směšný a ubohý,a stejně směšná a ubohá jsi ty sama.
  Alue a René Koukal jsou:
  Naprosto úžasní lidé,to jsi chtěl/a původně napsat že. Pak jsi ovšem zřejmě pod vlivem ostatních sebekritických komentářů,napsal/a jeden jěště sebekritičtější. Prosímtě,psát o sobě takové věci na veřejně přístupném webu a ještě se považovat za dvě osoby,tak to je tedy síla.
  Vojta:
  Vojtíšku,dobré ránko. Ty jsi asi právě vylezl z pravěké jeskyně viď,a o slušné diskuzi víš kulové s přehazovačkou. Takže ano aluška některé komentáře maže, a sice ty vulgární,takové totiž nemají v diskuzi co dělat. To ovšem vám kteří diskutujete u Lúmenn nic neříká,protože vy tady blijete ty své sprosté,stupidní žvásty o sto šest. Ano vy na tenhle web patříte,jak se tak říká svůj k svému. A proto na weby alušky a tomáše patří úžasní lidé a na tenhle web vy.
  Věštba pro Alue a Reneho—elektrické křeslo:
  Jsi duševně v pořádku? Ale co se tak ptám? Jasně že nejsi,ty jsi duševně nemocný a patříš na psychiatrii,protože přát si umřít na elektrickém křesle je fakt divné,no ale je to tvoje
  volba,a po tom co jsi o sobě prozradil se ani nedivím.

 28. Brittany a tobě přijde normální nadávat lidem, jen protože vyjádřili oprávněně kritický názor na nějaký web? Takže to znamená, že nikdo nesmí nikdy nic kritizovat, jinak vždy mluví o sobě? Vždyť to nedává smysl.
  Ezoterika je prostě souhrnný název pro různé záležitosti, do kterých spadá i to, čím se zabývá Alue, jako energie, nadpřirozené bytosti a přírodní síly apod., to, že ona to slovo přestala používat a tvrdí, že tomu tak není, (dříve ho na webu měla – „ezoterika nové generace“), na tom nic nemění.

 29. brittany:
  Já jsem nechtěl přispívat vůbec a jestli dobře čteš, tak nic z toho jsem zde nepsal. Ale ty musíš vytvořit na všechny krabici. Jako když projdeš po ulici kolem lidí a všechny pokosíš, bez ohledu na to, kdo kde je. Dávej pozor ať nevystřelíš z praku na nějaké dítě, protože se stejnou naprostou bezohledností útočíš na všechny lidi, které potkáš. A to zcela nezávisle na tom, proč jdou právě po ulici a mají smůlu , že se zrovna někde vyskytneš ty. Jdi do sebe, ať chceš kritizovat , co chceš, jen se snažíš zatáhnout do svého sporu co nejvíce lidí.

  Zjevně a očividně. A kdo se nezapojili, ty se snažíš zapojit. Jestli chceš, a nejsi zbabělec a pokud dovedeš dát i prostor a máš upřímnou snahu cokoliv řešit, nebo chceš nějak pomoci sejdi se se mnou osobně, bohužel jiná cesta NENÍ. Ale nerad se stýkám s konfliktní osobou, nicméně pro tebe udělám výjimku, pokud po mně něco chceš.
  Naposledy ti říkám brittany, nechci s tebou veřejně diskutovat o tvých nesmyslných představách, které se nezakládají na pravdě o mé osobě. Tvůj problém nevyřeší ani veřejná diskuse ani žádný orgán. Jedině rozumná osobní debata v přátelské atmosféře. Pokud to dokážeš. Ale opravdu mě nezatahuj do svého problému. Chápu, že jde u tebe o nějaký výkřik zoufalství, ale nemůžeš napadat náhodné lidi. Dokonce ani na Václaváku , když je skupinka , tak nehodí deku na všechny hlavy z vrtulníku , aby všechny udusili. Obrazně, ale v principu jasně řečeno. Nic netvrdím, ani neříkám, nedomýšlej si vůbec nic. Vysvětlení podávám jedině soukromě tomu , kdo o ně upřímně stojí.
  Opravdu zde nechci nic řešit, mám zkušenosti a vím, že to NELZE. Není to možné. Přijmi prosím mé vlídné přátelské gesto, kterým ti přeji hodně štěstí. Velmi upřímně ti přeji štěstí.

 30. brittany:
  Ty jsi tady, pak i ty sem patříš, podle logiky svých tvrzení. Už jsem zvažoval odejít dávno, ale byl tu poměrně klid. Jenže tohle tvé podsouvání paušálně na kohokoliv a všechny lidi a konkrétně na mě zcela neopodstatněně, se mi nelíbí. Neprovokuj. K ničemu ti to nebude. Jen se to odrazí o „můj solar“a je těžké tě ochránit před tvými vlastními údery, které si uděluješ.

 31. „brittany“
  A jestli po mě ještě bezdůvodně půjdeš s jakoukoliv anonymní přezdívkou a jako čistá voda průhlednou maskou, dostaneš ode mě kytici orchidejí a oběd dle přání.
  Takže je zcela zbytečné se na mě zlobit za nic.

 32. Mně například nepřipadá normální napsat veřejně názor a pak ve čtvrtek odpoledne odrážet energetické útoky. Dámy a pánové, já jsem ale někde trošku jinde… Ztrácet čas s tvým děckým kopáním kolem sebe nebudu, brittany. Nezáleží mi na tom, co si o mně myslíš.

 33. Lu:
  Ne,aluška skutečně ezoteriku nedělá ani o ní nepíše. Dělá alternativu,a to je rozdíl.

  dreamland:
  Ano pravda,ty jsi alušku nenapadl,ne vulgárními urážkami jako někteří ostatní. Ty jsi to skryl. Aluška totiž není dívenka,která píše nějaká nesmyslná obvinění,protože se zamilovala. Je to dospělá moudrá žena a člověk kterého si velmi vážím,a nejen já. Chtěl jsi odejít,a už tady nic nepsat? Tak jsi to měl udělat. A věř,že já na tenhle stupidní web vážně nepatřím.

  Lif:
  Ztrácet čas mým dětským kopáním? 😂 Díky za poklonu,ale z dětského kopání jsem vyrostla před téměř 55 roky. Lif a kdybys dobře četla,tak bys věděla,že co se týká dívání do slunce,tak v článku je varování,že se člověk (pokud je začátečník) může dívat jen při východu a západu a jen pár vteřin,které se postupně můžou prodlužovat. Že to nějaká hloupá holka nepochopila a dívala se do slunce jak neměla za to snad aluška nemůže. V článku bylo všechno srozumitelně napsané. A ne aluška žádné cizí články za své nevydává,nemá to totiž zapotřebí.

 34. brittany o schopnostech čtení máme evidentně odlišný názor, protože „Nicméně že Alue kopíruje práci jiných lidí a pak ji předkládá veřejnosti svým vlastním lehce řečeno nešťastným způsobem“ nerovná se Aluška vydává cizí články za své vlastní. Laskavě mi nedávej do úst slova, která jsem nevyřkla. :-)

 35. brittany:
  Nediktuj mi , co mám dělat. A neříkej mi zároveň, že nepsat a zároveň mě nenuť psát.
  Nelži, že jsem „to“ skryl. Ani nepíšeš, co skryl. Děláš na mě manipulační útoky mnohasmyslnými a neurčitými obviněními. Tím prokazuješ, že napadáš zcela kohokoliv na světě, koho se ti zamane. Zdánlivě se někoho zastáváš, ale ubližuješ komukoliv i sobě. Nepomáháš nikomu a ničemu, tím, jak se chováš. Přestaň mě napadat. Usvědčuješ sebe ze zlého úmyslu a činu. Máš talent provokovat , to ano. Dovedeš se odrazit úplně z ničeho a spoléháš na lidské vlastnosti a předvídatelnost v chování lidí. Jsi rozený manipulátor.
  Jdeš kolem, napadneš člověka, vybereš kohokoliv , kdo ti nic neudělal.
  To je manipulace č.1.
  Přidáš falešný kontext, to je manipulace č2.
  Dodáš další napadání s neurčitým obsahem, to je manipulace zavádějícím klamem, aby si divák domýšlel. Takže č.3
  Tvoje manipulace č.4 , kdy dáš neurčitý zavádějící kontext a udílíš mi rozkaz, co jsem měl udělat a chováš se protichůdně tak, abych to udělat nemohl. Velmi zákeřná manipulace.
  Manipulace č.5 je ta, že to vše děláš jako divadlo a dále se prokáže , že to děláš, ke svým dalším útokům, kdekoliv a kdykoliv.
  Už mě prosím dej pokoj. Dál mě nekomentuj. Umožni mi odejít, nedrž mě „slovními háky“ tvých klamů o mé osobě. Jen se usvědčuješ. Nic jiného neděláš. Děkuji. Nevšímej si mě.

 36. brittany:
  Já jsem nikde netvrdil, že se zamilovala ta o které ty hovoříš. Zda se nějaká dívenka zamilovala do čeho, nebo do koho neprozradím. Ani neprozradím, zda je to z jiných případů a jak myšleno.
  Nebo jak to může být k věci si také nechám pro sebe. Kdo ví, ten ví, kdo neví , tomu nemá smysl vysvětlovat. Viz ty jsi toho příkladem.
  Je totiž spousta variant a ty sis vybrala tu svoji.
  To je jen tvé tvrzení, co sis ty vymyslela. A že si budeš vymýšlet své varianty a výklady mě nedonutí, abych těm, kdo nevědí, cokoliv vysvětloval. To bylo jen pro toho kdo ví. Můj jediný první komentář nebyl určen pro lidi, kdo neví o čem byl.
  Závěr k mému prvnímu komentáři, který měl být posledním, pokud bys mě napadáním mé osoby nevtáhla do diskuse, je takový, že nevíš, o čem byl a nebude ti to sděleno. Je jen pro toho , kdo ví. Pravda zůstává skryta a proto považuji diskutovat s tebou zde za bezpředmětné, a nenuť mě zde diskutovat. Díky, že jsi to pochopila.

 37. brittany:
  Ta fráze je poměrně známá, že když se dívenka zamiluje, tak právníci nespí.
  A ty jsi z toho vyrobila, kdo přesně a že už se zamilovala. Ale já ti nebudu ani vylučovací metodou odkývávat „ano“ , „ne“, na tvé jednotlivé podsunuté fráze, které se mi snažíš vkládat do úst. Jsi tam , kde jsi byla. Nedozvěděla jsi se nic. Díky, předem, že už mě necháš být.

 38. brittany:
  Dále jsem si všiml, že jsi mi podsunula text, že já jsem skryl, a tedy mám tvrdit, podle tebe, že žena o které hovoříš měla psát nesmyslná obvinění protože se zamilovala. To je zcela zjevná tvá manipulace, kterou mi podsouváš slova, kladeš mi zcela vulgárně slova do úst, což je tvoje vulgárnost vůči mě. Já s tebou zde o žádné třetí osobě polemizovat nechci. Ani v to se ode mě nedozvíš, jak to s ní je. A já se nepotřebuji dozvědět o kom hovoříš. Díky, že už mě pustíš.

 39. Pro Lif i ostatní:
  Tak a už dost. Aluška nikdy to z čeho jí obviňuješ nedělala. Články jsou její vlastní,a u těch co nejsou vždycky uvede zdroj. Já komentář psát nechtěla,ale z určitého důvodu jsem to tady rozklikla a když jsem četla ty hnusy,tak jsem reagovat musela. Vy jste tady v diskuzi jak šelmy,ale dejte si pozor,aluška není žádná bezbranná oběť,která se neumí bránit. Já lidmi jako jste vy pohrdám,pro mě jste ubožáci,kteří napadají člověka,protože v životě něco dokázal a vy asi ne. A nenechte se mýlit,na web alušky nechodí 13—20ti leté dívky,chodí na něj mládež i dospělí,a to všech věkových kategorii. I ti, kteří jsou už v důchodu. A všichni za aluškou stojíme. A za tomášem nás stojí stovky,a všichni si jeho i alušky vážíme jako velmi dobrých člověků. To že na něj a na alušku ta,která na rozdíl od nich dokázala úplný ho*no hází špínu, na tom nic nezmění. My dobře víme jací jsou,totiž úžasní konstruktivní člověkové,kteří už pomohli mnoha člověkům i lidem. Rozhodněte si sami komu tento komentář patří na 1000% (ano 1000 ne 100)kvůli hnusnému napadání alušky i tomáše a komu ne. A vám,kteří si myslíte že ne,radím abyste z tohoto webu odešli,protože aluška i tomáš (a samozřejmě jejich weby) mají velice silnou konstruktivní ochranu,která vrátí zpět všechno zlo,které na ně kdokoli vyšle. Na tento komentář neodepisujte,nebudu už reagovat.
  Ps: víte jaký je rozdíl mezi člověky (nebo-li čelověky) a lidmi? Jestli ne,tak hledejte (třeba u šamanky namu),ale vy jste lidé. Člověk by totiž nikdy takové úchylné hnusy jako vy nenapsal.

 40. brittany:
  Doufám, že mě již neoslovuješ a dovolíš mi odejít. Že mě nemáš na mysli. Za to ti děkuji. A doufám, že počítáš s tím, že mě nechá odejít každý, podle toho jak jsi zasela.

 41. dreamland:
  Já tě držím,abych tě musela pouštět? No ale jestli myslíš,tak tedy nemáš zač 😂. A na závěr jedna rada:“Nereaguj,a pak ti nebudu mít na co odepsat. Jak jednoduché.

 42. brittany:
  píšeš tak, že i ty bys na mém místě reagovala. Je to moje právo. Takže pokud nechceš , abych reagoval, nezatahuj mě do věcí , do kterých nepatřím. Děkuji. Myslel jsem, že už tu nejsi. A vida. Pá, pá človíčku. Měj se hezky.

 43. dreamlande,
  vážně jsem ti stála za 6 komentářů,během 1h. a 14min.? Tak to tedy koukám,na to se vážně nedá nereagovat. Pokoušíš mě? Máš pravdu,já mám talent provokovat,ale rozhodně nejsem manipulátor. Nic ti nepodsouvám,to jsou jen tvé dohady. Alušky a tomáše se nezastávám zdánlivě,ale doopravdy,a vážně neútočím na kohokoli. Ty sám mi teď něco podsouváš. Nebo si myslíš,že mě znáš? A teď už doopravdy dost a už mi vážně nepiš.

 44. Milá Brittany, je mi opravdu moc líto, že jsi zatím neprohlédla síť lží a manipulací a tzv. skrytého vědění (o tisících procent místo stovek a dalších hloupostí), tak jako mnoho dalších lidí. Zkus si přečíst moje články, na které v tomto článku odkazuji a třeba ti pomůžou. Mám plný mail zpráv od lidí, kterým tahle vykutálená dvojka ublížila. Jsem ráda, že jsem jim alespoň trochu mohla pomoci.

  Pokud by měla platit tvoje pokřivená logika „podle sebe soudím tebe“, pak by podle svého jedovatého komentáře (viz výše) byla Alue bláznivý psychopat – jen proto, že to napsala o mně. A ty bys byla tupý ubožák – protože to jsi napsala o mně a zdejších diskutujících. Zkus se nad tím zamyslet :)

  Upřímně mě fakt nebaví neustále číst ty stejné opapouškované nesmysly, kterými Alue krmí svoje nohsledy už mnoho let. Nevím, co podle tebe Alue dokázala, ale já jí opravdu nemám potřebu závidět. Mám hojně navštěvovaný blog, prosperující byznys, nově otevřený obchod, kam se lidi rádi vracejí, skvělou rodinu, přátele a milujícího manžela. Fakt bych s ní neměnila. Za nic na světě.

 45. brittany:
  všichni to vidí. A ty se snažíš jen ukázat, že si má divák myslet něco jiného než vidí na vlastní oči. Teď se jen vyjadřuji k tomu, jak mě bezdůvodně napadáš. děkuji, že mi už nebudeš psát.
  Mě jsi jen donutila se ohradit , když jsi podsunula, co sis sama o mě vymyslela. Každý vidí, že mi jen kladeš slova do úst, co jsem neřekl ani nenapsal. Tímto způsobem ne. A nepodsouvej mi, co si já myslím. Nemanipuluj se mnou, je to zbytečné. Skutečnost zůstane skutečností a ty ji neovlivníš tím, že budeš ohýbat, co jsem napsal a vymýšlet z toho a k tomu přidávat, co jsem nenapsal. Čím víc píšeš o mě, tím víc se ponořuješ do vlastních výmyslů.
  Chceš-li pravdu, dostaneš se k ní jen s otevřeným srdcem a jen pokud doopravdy chceš. Ale, když si budeš o mě vymýšlet, nemůžeš ani pochopit , co říkám, protože nechceš vědět skutečnost. Díky, že odcházíš a že mě necháš odejít. Děkuji, že mi už nebudeš rozkazovat.

 46. Ano, přesně podle této logiky “podle sebe soudím tebe” by pak nebylo možné vůbec na nic a na nikoho vyjádřit jakýkoliv názor.Nehledě na to, že já Alušku stejně jako ostatní nijak neurazila žádným sprostým slovem, tak jako to tu předvedla ona, viz ublemtaná křivá huba, psychicky nemocná nána apod..myslím že se tu diskutuje ve slušné rovině, až na vyjímky, elektrické křeslo apod., což i mě přišlo už dost přes čáru.Alušku jsem dříve taky tolik hltala jako ty, takže tvou reakci asi celkem i chápu…No nic, nehodlám se zbytečně vysilovat a jdu dělat něco užitečného.

 47. Po dlouhém váhání nad mojí zásadou odmítání jakékoli cenzury jsem se na základě diskuze nakonec rozhodla, že komentář o elektrickém křesle z 29.8.2021 (20.08) je opravdu již za hranou a byl přesunut do spamu.

 48. brittany vzhledem k tomu že vůbec nečteš co píši a reaguješ zcela zcestně a překrucuješ každé mé slovo k obrazu svému, nezasloužíš si mou další pozornost. Jsem otevřená diskuzi s člověkem majícím odlišný názor, konverzovat s tebou ale nikam nevede. Dreamland tu už vyjmenoval všechny důvody, proč tomu tak je.

 49. Ahoj Lúmenn:
  Je strašná škoda,že to takhle dopadlo. Já mám alušku i tomáše opravdu ráda a vím,že v mnoha věcech které se lidem zdají scestné mají pravdu. Je mi smutno ze všech těch útoků,a ano máš pravdu. Kdyby platilo podle sebe soudím tebe,tak bych byla tupý ubožák,ale to já nejsem. Víš čekala jsem,že se na můj první komentář někdo ozve,ale ne že vyvolá takové diskuze. A přes všechno co si o alušce a tomášovi myslíš bys tady takové útočné diskuze dovolit neměla. Asi nikdo kromě tebe je nezná osobně (já taky ne),ale útočí na ně někdy až vulgárními slovy a hnusnými obviněními. Třeba,že aluška nerozumí morčatům nebo že zabila máju (to o máje jsem ale myslím nečetla u tebe) nebo že ubližuje lidem. A to jako jak? Já na její web chodím 11 let a nikdy jsem nic nepozorovala. Jasně, můžeš napsat,že to přece nedá na své stránky,ale člověk by snad po 11ti letech měl poznat zlého a destruktivního člověka nemyslíš? A třeba žhavé téma současnosti očkování,nechceš mi doufám říct,že si myslíš,že je dobré,a že lidem neubližuje. A ten čip? Lidem drží na ruce v místě vpichu magnet,tak co to asi je? Copak ty nevidíš co se poslední měsíce ve světě děje? Že nás chtějí (ti co vládnou a jsou na straně zla) úplně ovládnout,a třeba těmi rouškami nám dávají najevo,že jsme pro ně jen otroci? A vakcíny? Kam to ještě povede? Podívej se na film Six rozpoutané peklo. Je to sice křesťanský film a nejde tam o očkování,ale přesto bychom přesně tak mohli dopadnout. Vážně něco takového chceme? Já myslím,že ne,a že něco takového můžou chtít jen zvrácení šílenci a to je většina těch kteří jsou u moci,protože ti upsali duši ďáblu. No už je ten komentář dost dlouhý,tak skončím. A díky,že jsi vymazala ten komentář o elektrickém křesla,to bylo optavdu HODNĚ PŘES ČÁRU.

 50. Alue odpal,Lúmenn je NĚKDO:
  Nemyslíš si,že tvůj nenávistný komentář je už hodně,ale opravdu hodně přes čáru? Je to jako bys tady (promiň) vyblil/a nějaké destruktivní emoce,kterých ses prostě potřeboval/a zbavit,a protože alušku i tomáše očividně nenávidíš,tak jsi k tomu použil/a tuhle diskuzi. Tvůj komentář je prostě hnus a žádný jiný na něj nemá,jen ten o vyhrožování smrtí na elektrickém křesle,ale ten už lúmenn smazala. Prosím vás lidi vzpamatujte se. Píšete jak máte lúmenn rádi,a přitom zahlcujete její web destruktivními komentáři plnými nenávisti. Snad jde nesouhlas napsat i jinak,a ne tak jak to někteří děláte. Uznávám,že jsem taky nebyla právě konstruktivní,ale třeba proti komentáři nicku Alue odpal,Lúmenn je NĚKDO,jsou ty mé úplně nebeské 😀

 51. Tyto ultra nenávistné komentáře typu elektrické křeslo píše s nejvyšší pravděpodobností jedna jediná osoba, nikdy se nepodepíše a do přezdívky vždy napíše nadpis svého komentáře… Styl psaní je pokaždé stejný.

 52. brittany: Alue ani TM jsem nikdy neurážela – to ostatně nedělám vůbec. Pouze poukazuji na fakta. Mám bohužel mnoho zpráv o lidech, kterým tito lidé ublížili. Zastrašovali je, manipulovali, obrali o peníze, jednu slečnu to stálo zrak (a ne, nedělala návod špatně, v záloze Aluina webu, na niž odkazuji v mých článcích se to dá ověřit), jinou slečnu psychické zdraví. Nemluvě o spoustě lží a dezinformací, které stále opakovaně šíří. Mě trvalo asi 5 let si uvědomit, s kým mám tu čest. Roky jsem Alue hájila, roky jsem věřila jejím a Marného bludům. Proto chápu, že máš tendenci je dál bránit, také jsem měla. A když jsem začala klást otázky, slušné a věcné, byla jsem umlčena, moje komentáře mazány a nakonec mě Alue odstřihla úplně a začala o mě navíc šířit nesmysly.

  Co se týče očkování – ne, v místě vpichu fakt nedrží magnet. A vakcína neobsahuje žádné čipy. To je totální milionkrát vyvrácená kravina. Osobně si dokonce myslím, že tyhle bludy schválně šíří farmaceutické společnosti, aby každého, kdo vědeckými a logickými argumenty zpochybňuje vakcinaci, byl okamžitě označen za totálního cvoka.

  Samozřejmě ale s plošným očkováním, rouškami a dalším covidím magořením nesouhlasím. Vakcíny jsou nevyzkoušené, neznáme jejich dlouhodobé účinky, pro některé věkové kategorie dokonce nebezpečné, ukazuje se, že jsou navíc méně funkční, než bylo deklarováno. Ale ke všemu mám logické o vědu opřené argumenty. Ne bludy a nesmysly, které šíří akorát paniku.

 53. Lúmenn:
  Ahoj,díky za komentář. To o tom magnetu jsem ale nečetla jen na tadescu,slyšela jsem to na vlastní uši,a dokonce to zkoušeli ženské v práci. Všem tam magnet nedržel,ale asi dvěma jo. Tak nevím ¯\_(ツ)_/¯

 54. Dávejte si pozor a nevěřte tady jednoduchým manipulacím, kterýmí se snaží brittany vnucovat vám, co máte dělat. Navíc je to na 99 % Alue. Bohužel je to velice jednoduchý člověk.
  Ona byla už dávno přistižená při manipulacích. Když se někde objeví kritika a komentář, ve kterém je pravda, který by tyto ezošmejdy mohl zdiskreditovat, tak kolem sebe kope a snaží se, aby takové komentáře byly smazány. Je průhledná, jako sklo.
  Komentář, který je tady napsaný míň slušně jenom nastavuje zrcadlo samotné Alue, která tady sprostě nadává Lůmence.
  Lži brittany (teda hloupě zamaskovaná Alue);
  1. píše, že na blog aluška.org chodí 11 let, a přitom neví, že měla napsané, že je ezoterička. Ale najednou se ezoterikou nezabývá.
  2. prý ví, že Alue píše svoje články, a přitom tvrdí, že ji nikdy neviděla. A jak to teda může vědět? Je to lež, hloupá manipulace. Snad každý ví, že Alue je hloupá plagyátorka.
  3. pořád dokola omílané tvrzení, že ta chudinka něco dokázala, další lež.
  4. manipulace – pořád omílané rady, abyste opustili blog Alušky, to je cítit strachem, bojí se vás!
  5. o článku -dívání se do slunce- ten už byl tolikrát přepsaný, že by se u toho normální člověk musel fakt pozvracet.
  U psaní, jak jsou prý Alue a Tomáš Marný „úžasní“ lidé, tak to už snad musela být Alue, když toto psala úplně sjetá, snad opílá,

  Na blogy Aluška a tadesco chodí velice hloupí lidé, to přece není nic nového.
  Komentářů, které těmto šmejdům vyhrožují se bojí, přitom oni sami vyhrožují ještě víc a horšími způsoby.
  Komentáře, které tady jsou, jenom vám nastavují zrcadlo Alue a vy ostatní šmejdi.
  „Aluško“, maňuško Reného Koukala, život sis zničila sama, nezáviď Lůmennce, ona má rodinu a dobré kamarády, ty ses na tu svoji vykašlala, zasloužíš si to, vybrala sis život vedle starého sektáře a podvodníka, který si z tebe udělal maňáse, kterému se každý alespoň trochu chytrý člověk směje. Zasloužíš si takový život, „užívej si ho“. Všechny zlé věci, které jsi udělala a děláš a že jsou jich na tisíce, se ti vrátí.
  S láskou a úsměvem ten, kdo se baví na tvůj účet.

 55. Tato brittany je Alue a manipuluje,pozor:
  To sis teď ale vymyslel konspirační teorii,viď. Ne já fakt Alue nejsem,mohla bych být její máma. Že měla kdysi na svém webu napsáno Ezoterika nové generace (nebo tak,už nevím úplně přesně) vím dobře. To ale bylo proto,že web zakládala jako dítě,a v tu dobu nevěděla co by tam napsala jiného. A taky ještě tak úplně neznala rozdíl mezi ezoterikou a alternativou. Jinak se ke tvému komentáři nehodlám vyjadřovat. Ostatně jsem ho ani celý nečetla,byla by to totiž ztráta toho čeho je teď tak málo.

 56. Ne 5+1, ale 13+0 za to stálo.
  V nejlepším jít dál ale vlastně blíž.
  Už dávno je ten klíč. 2+5+9

 57. brittany:

  Nad těmi čipy a magnety se stačí zamyslet. Za prvé – čipy neobsahují železo, jsou složeny převážně z křemíku, takže NEJSOU magnetické (můžeš si to vyzkoušet na svém počítači, mobilním telefonu nebo jakémkoli elektronickém zařízení, které čipy obsahuje).

  A i kdyby čipy železo obsahovaly, musely by být mikroskopicky malé, aby prošly injekční jehlou, takže by na sobě magnet udržet nezvládly. A navíc se vakcína aplikuje do svalu, několik centimetrů pod kůži. I kdyby ten čip byl velký jako desetník a celý ze železa, přes tu vrstvu kůže by magnet neudržel.

  Jakékoli pokusy s magnetem jsou tedy podvod, využívající třeba faktu, že na zpocenou vlhkou kůži se přilepí kde co.

  A takhle je to se vším, co Alue a TM na web píšou. Když se zamyslíš, prostě ti z toho vyjde nesmysl. Když se začneš ptát, je ti nejdřív odsekáváno, pak nadáváno a nakonec jsi zablokována, protože jsi tu lež prohlédla.

  Jinak „Esoterika nové generace“ začala mít Alue na webu až s novým designem a založením vlastní domény aluska org, někdy v roce 2010/2011, a používala to dalších minimálně 5 let. Takže rozhodně to nebylo tím, že by byla dítě a nevěděla, co to znamená. Byl to její nový a dlouho užívaný slogan. Prostě zase další lež. Tehdy bylo sprosté slovo jen „magie“, teďka už je to i esoterika. Překrucování, hraní se slovíčky, pravá znamená levá a sto znamená tisíc, jen aby to člověku zamotalo hlavu. Zkus se prostě jenom zamyslet. Oči se otevřou už samy. Been there, done that.

 58. Živě si pamatuji na jeden komentář, v němž se komentující „opovážil“ u jedné fotografie z článku o paranormálních jevech poznamenat to, co bylo všem zcela jasné na první pohled – že se jedná o fotomontáž. Odpověď byla „podle sebe soudím tebe“. Lúmennka jednou měla slušný dotaz na určování směru spirály na obrázku z článku o pravotočivosti a levotočivosti, odpovědí bylo ať si vezme silnější brejle…

 59. Pamatuju si A ještě z Blog.cz a viděla jsem ještě články, kdy maminka A. zrušila dcerce studium gymnázia v průběhu druhého ročníku (snad?) , protože A. její RK guru řekl, že na škole lidem vymývají mozek. Je zajímavé, že ji vytáhl právě ze střední školy, když je to právě středoškolské vzdělání, které mladé lidi učí jak se hledají informace, jak se s nimi nakládá a jak se třídí. Dokud psala o Laurejovi, tak jsem ji četla. Jak začala kopírovat články odjinud, pomalu jsem ji sledovat přestala.

 60. Vy jste na 99 % Alue. Jestli ne, tak jste na 99,9 % někdo z téhle „sekty“, nebo nějaká zmanipulovaná maňuška podobná hloupé chudince Alue, kterou poslali sektáři tm a spol., aby tady psala nesmysly.
  Z vašeho komentáře je úplně jasné, že zase hloupě manipulujete a lžete. Tady nejste na blogísku hloupé plagyátorky „Alušky“, nebo na morbidním tadescu, kde chodí podobné typy, jako vy, teda lidé s „nižším“ IQ.
  A můj komentář jste si určitě přečetla celý, takže zkuste jít někam jinam, tady vám tyto všechny vaše lži a nesmysly nikdo věřit nebude. Tady se scházejí mnohem chytřejší lidé, než ti, kterýma se vy obklopujete a jaká jste samozřejmě i vy sama.

 61. Prosim ten koment nade mnou, at uz konecne prestane psat odvozeniny od slova plagiat s pravopisnou chybou. Schazime se tu prece sami mnohem chytrejsi lide. Jinak super zabava tady. V tehle kauze je proste vsechno! Pravnici, soudy, policie, cerna magie, dusevni choroby i sexualni delikty. Wow!

 62. pro komentář s cizím nickem brittany
  Nevím co si to dovolujete psát komentář pod mým nickem. Měl jste napsat svůj nick,a pak oslovit mě,víte? Ale co čekat od člověka který napíše plagyátorky. To je hned vidět to vyšší IQ 😂,které vy rozhodně máte,o tom není žádných pochyb 😂. A prosím, až budete příště psát komentář,mohl by jste napsat třeba napýše nebo podobné typi? Já se totiž ráda bavím,a vy máte to vyšší IQ…..

 63. 1. ,,Asi 14 dní poté, co jsem si video s A. pustila, mi od ní přišel e-mail. Zničehonic. Po 6 letech. Možná to byla náhoda, ale na takto podivnou „náhodu“ upřímně nevěřím.“ Ako by Alue mohla zistiť že práve ty si si pustila jej video??? Nezanechala si jej tam ty, alebo niekto odkaz na tvoje články a to Alue nakrklo?

  2. Neviem čo na teba má Alue, ale tebe sa to že na teba útočia Ezošmejdi čiernou mágiou bude na súde dokazovať ťažko.

  3. Alue cieli především na mladší holky, ktoré oblbuje. Ale to by sme mohli povedať i o Pirátské straně, že oblbovala mladých sľubmi, ktoré nemôže splniť, ako je legalizácia drog. To ti ale už nevadilo.

  4. Mimochodom na rok 2012 Alue nesľubovala to že ,,všichni „zlí“ lidé shoří a ti „dobří“ převibrují do 5. dimenze“ To má ešte len nastať v dobe neurčité. Pre niekoho strašenie, ale ak tomu niekto verí a bude kvôli tomu chcieť byť lepším človekom, tak čo na tom? V roku 2012 malo podľa Alue nastať len niekoľko dní temna, ľudia si mali spraviť zásoby pre prípad že nastane chaos.

  5. ,,Proč si myslím, že jsou moje kritické články tak důležité? Ukazují, co za člověka je TM, jak motá hlavu mladým holkám a jaké negativní a děsivé věci vykládá na svých přednáškách.“ V poriadku, ale máš dôkaz že prednášky stále prebiehajú?

  6. ,,jsem se stala terčem opravdu silných energetických útoků, které vedly k totálnímu fyzickému i psychickému zhroucení“ Nemohlo to byť spôsobené niečím iným? Už len to že napíšeš tak deštruktívne články, ti musí spôsobiť úbytok energie.

 64. pravdoláskaři ty zásoby si rači připrav ta doba temna nás čeká tento rok a nebude to jen na několik dní ale na několik měsíců evropu trápí energetická krize díky zelené ekonomice takže počítej s blackouty nebude fungovat topení, nebude plyn elektrika a až budete v zimě po tmě a mrznout pak vám tu všem dojde že Tomáš měl pravdu

 65. Neboj Pavle, ty budeš taky po tmě a mrznout…

 66. Zdravím,

  esoterice jsem sice nikdy nefandil, nicméně morálku považuji za extrémně důležité lepidlo funkční společnosti. Naše zákony by neměly být ničím jiným než jakousi oficiální formou takové morálky. A cílém oné morálky (a tedy i zákonů) by měla být ochrana hodných lidí od lidí zlých. Je na nás starat se konstantně o to, aby tomu tak bylo. To my jsme koneckonců tvůrci morálních a právních systémů, kterými se řídíme.

  V momentě kdy zákonem straší podvodníci, manipulátoři či jiní lidé nedobrého charakteru, je něco fundamentálě špatně a naší morální povinností se stává dát svět opět do pořádku. Účelem zákona v dobré společnosti se nesmí nikdy stát ochrana zločinců před tím, aby se o nich společnost informovala. Pak se nejrozumněšjím řešením stává takový zákon zkrátka masově ignorovat, až se jeho vymáhání stane nemožným a bude zrušen či nahrazen. Už tomu tak v historii bylo mnohokrát.

  Nicméně stále se domnívám, že i přes své nedokonalosti může v našem soudním systému stále spíše vyhrát strana, která byla poškozena doopravdy. Soudního procesu s výše jmenovaným duem bych se nejspíše nebál, naopak bych ho vítal – v momentě kdy na argumenty manipulátorů a podvodníků dohlíží nezávislá třetí strana, přestávají účinkovat a jsou vystaveni chladným faktům o sobě. Prakticky si tím dávají ke spánku metaforický revolver.

  Autorka tohoto blogu a spousta dalších lidí mají po ruce cenná kvanta přednášek, záloh, screenshotů, e-mailů atd… Jedná se o usvědčující materiály proti manipulátorům, jejichž důvěryhodnost je již natolik ohlodaná jejich vlastní historií, že by nemělo být příliš těžké přesvědčit soud o jejich vině. Tato pokladnice důkazů jsou metaforické patrony do onoho revolveru.

  Nicméně všiml jsem si, že odkazy na zmíněné soubory jsou nefunkční, což je veliká škoda a něco, co by tak určitě nemělo být. Rád bych se zeptal, zda-li byly tyto soubory smazány na základě nějakého soudního řízení či se jednalo o výhružku paragrafem? Prosil bych o detaily, je-li to možné (klidně na můj e-mail, pokud není nyní strategické psát tyto informace veřejně).

  Každopádně to neznamená, že tato data jsou nenávratně pryč, díky pravidlům velkých čísel jsou uložena v X počítačích a jiných úložištích. Lidé si je stále budou předávat, radil bych prozkoumat možnosti informačních technologií a zjistit, zda-li se dají uložit na nějaké anonymní úložiště.

  Možná by stálo za to prozkoumat Darknet, i přes svoji temnou reputaci slouží ve spoustě monitorovaných diktatur pro svobodnou komunikaci. Jedná se jen o prostředek, nic dalšího. A je na každém a na jeho svědomí, jak ho využije.

  Moje momentálně poslední rada je – i pokud by se soudní proces zdál zaujatý ve prospěch manipulátorů a zločinců, žádejte medializaci, ať o něm ví celý svět. Lokální manipulace funguje jen v rámci svojí sociální bubliny a nátlak dostatečně velkého množství lidí z venku zkrátka neustojí.

  Možností je nesčetně, hlavní je mít svědomí čisté a dobrý úmysl.

 67. Polícia má aj tak dosť práce riešiť skutočné zločiny, ako vraždy, a v dnešnej dobe sú vraždy bežná vec, je ich viac než dosť, i stále nevyriešených. Takže takýmito sračkami ako spor dvoch ezoteričiek a nejakým Tomášom marým ktorý klame ľudí sa polícia vôbec nebude zaoberať, je to zbytočné, nikto tu nebude potrestaný ani zavretý (vo väzniciach je treba miesto pre vrahov a podobne a nikto nebude zatvárať nejakých šmejdov). Tak si to uvedomte a neriešte kraviny.

 68. infantilný pravdoláskar: vždyť já na nikoho trestní oznámení nepodávala a policii neotravovala :) To udělala „protistrana“ ;)

 69. Jo a pavel dík za radu :) To on Tomáš má stále nejaký blackout. Ale vzhľadom na zdražovanie je určite dobré nakúpiť nejaké väčšie zásoby a nakúpiť trvanlivé veci v akcii. Hlavne kto má možnosť nakupovať v Metro kde nakupuje aj Tomáš :)Tiež nakúpte benzín do kanistrov :)

 70. Alusška má dobrý web, preto tam má tak veľkú návštevnosť. Ale má 3,, chyby“.

  1. Začala sa vyhýbať kontroverzným témam a dáva už len neškodné články. To je síce aj dobré, ale práve kontroverzné témy raz xa čas, pritiahli čitateľov. Teraz bude čítanosť len klesať.

  2. Moderované diskusie. Môžete to napísať aj slušne, ak to aluške nevoní nezverejní vám to. Je ironické ako Alue raz poznamenala že za komárov (komunistov) nebola sloboda slova pritom ona sama má úplne rovnaké praktiky. Je to v poriadku, má na to právo. Ale aj toto časť čitateľov odradí.

  3. Každý deň vychádza článok. A je cítiť že jej dochádzajú nápady. K tomuto netreba nič dodávať, Alue za chvíľu nebude mať o čom písať.

  Tadesco sú slniečkárske fantasmagórie, ktoré sľubujú ľuďom lepší svet. Je mi ľúto ľudí ktorí tomu veria, čaká ich tvrdé prebudenie do reality.

  Niesom proti Alue, ale či už sa nám to páči alebo nie, weby aluška a tadesco sú odsúdené k zániku.

 71. *Môžete to napísať aj slušne, ak to aluške nevoní, nie je to dosť slniečkové a pochvalné, nezverejní vám to. A už to, že tam má tak málo komentárov a len samé pochvalné, pôsobí podozrivo a človeka odradí. Ale už chápem aký je účel aluškinho webu a prečo sa ho snaží udržať. Celý ten jej web je reklama na jej krámek, tak ako aj u Lúmenn tento web. Plus podpultové kartičky TM ktoré stoja minimálne 3 tisícky. Celkom by ma zaujímalo čo to je tie kartičky a či naozaj fungujú. Tiež tie predražené vraj skalárne telové sviece atď.

 72. Dosud jsem byla jen tichým čtenářem obou stránek, některé články jsou zajímavé, takže mě zvědavost čas od času přivede zpátky a tento web jsem navštívila naposledy asi v době, kdy se tu o Alue hemžily zmíněné informace, ale.. páni. Nenapadlo mě, že až sem zavítám znovu, vybafne na mě další, a tak mě napadá: holky, proč si to děláte? Ať už je pravda kdekoliv, ničíte samy sobě psychiku ještě více, přitom jste obě něčím nadané a je škoda plýtvat energii jakýmkoliv špatným směrem. Chápu, že mezi sebou máte konflikty a že to potřebujete ventilovat. Chápu, že ne všechno, co se děje, je čisté. Ale zrovna od osob, které působí tak uvědoměle, bych čekala úplně jiné jednání. A od čtenářů jakbysmet. Právě pod takovými příspěvky se ukazuje, že jsme všichni jen obyčejní lidé s chybami. Jediné opravdu rozumné úvahy tady má akorát pravdoláskar, ostatní obviňování, vyhrožování, urážení a vytahování perliček, které kdo někdy napsal či udělal nikam nevede, a nemyslím tím uvádění pravdy, kterou stejně téměř všichni vidíme, ale způsob, jakým je prezentována.
  Každá máte svou cestu, snad obě naleznete také správný směr.

 73. Maková panenka: ptáš se špatně v množném čísle, protože já žádnou potřebu někomu něco dělat nemám. Před 6 lety jsem napsala svoji sérii článků a tím pro mne vše skončilo. Dokud mi Alue nezačala vyhrožovat právníky a psát mi odporné jedovaté maily plné urážek, neměla bych potřebu se k její osobě ještě kdykoli vyjádřit. Ničit si psychiku a plýtvat energií rozhodně nemíním, bohůmžel také nemohu mlčet, když o mě někdo lže a neprávem mne obviňuje. To, kde je pravda, si také každý soudný člověk může snadno zjistit sám. Věř mi, že nikdo si nepřeje víc, než já, aby tohle nemusel řešit.

 74. qwerty: ačkoli bych nejradši tohle všechno už nikdy neřešila a hodila za hlavu, myslím, že to čtenářům dlužím a až (pokud) se situace nějak posune, dám o tom vědět

 75. „maková panenko“, ty jsi vážně hloupá, protože napsat o psychicky nemocné, hodně hloupé zlodějce, plagiátorce, podvodnici, lhářce a závistivé chudince Karolíně Loskotové, že je uvědomělá, nadaná, je jedna z největších blbostí, jaké jsi mohla napsat.
  Vůbec nic o ní nevíš a jsi úplně vedle.

 76. Doufám že za tohle Herajtovou konečně zavřou. Znova. Taková zákeřná schizofrenička co o jiných lidech šíří lži po internetu by neměla běhat na svobodě.

  Maková panenko, co to píšete? Herajtová už napsala 7. článek plný závisti. Patrně ji žere, že je ošklivá a nikoho nezajímá, tak si ventiluje komplexy tímto způsobem. Je dobře že si na ni konečně posvítí policie.

  Herajtová má diagnozu maniodepresivní schizofrenie, teď lže že ji nemá ale mám to ofocené a můžu vám to poslat. Je to lhářka a píše co se jí zrovna hodí.

 77. Tady máte ozdrojovaný text napsala to o sobě přímo Herajtová – je to blázen s komplexem méněcennosti. Nenávidí se a lže o tom že už není nemocná, její chování ale ukazuje že nemocná je a hodně

  http://lumenn.cz/vy-se-ptate-ja-odpovidam/odpovedi-pro-ellu-schizofrenie-a-otherkini/

  v březnu roku 2003 jsem do sebe nacpala dvě krabičky léků na nervy a skončila v nemocnici a posléze na psychiatrické klinice. Tam mi ovšem nemohli pomoci, ani kdybych chtěla spolupracovat a tak mě poslali časem domů, s diagnózou schizoafektivní porucha maniodepresivního typu a s tunou prášků, které jsem vyhazovala do koše, abych na podzim téhož roku skončila zase předávkovaná léky a zase v léčebně.
  V té době jsem měla pocit, že musím umřít, abych se dostala zase do Středozemě, pocit, že nepatřím do tohoto světa, že jsem jiná než ostatní, že jsem statečná elfka Lúmenn a ne slabé lidské mládě.

 78. Tady je další text z jejího vlastního webu. A teď pod posledním článkem lhala že schizofrenička není. Všechny tyhle články jsou produkt psychicky nemocného jedince a teď se ještě lituje že si na ni došlápla policie, asi má pocit že když je psychicky nemocná tak nemá odpovědnost za svou trestnou činost.

  http://lumenn.cz/?s=Lúmennčiny+středoškolské+útrapy+I.+aneb+facka%2C+Bludiště+a+blázin

  A pak přišel druhák, neboli devátá třída a mě definitivně přeskočilo v palici a uzavřela jsem se do sebe. Jak velký vliv na to měli mí spolužáci, to nedokážu zpětně říct, dneska je mi šestadvacet a jestli zapadám do kolektivu, který spojuje jen časoprostorová souvislost školní třídy a nic víc, mě nějak moc netankuje. Ale v té době jsem si začala psát deník a do něj zasmušilé zápisky o tom, jak mě spolužáci štvou svou povrchností a trapností a že fakt nevidím smysl v tom učit se ty blbosti, co nám diktují učitelé.
  Začala jsem se řezat do předloktí a skrývala jsem to, jak jsem mohla. Začala jsem psát povídky a později i můj „román“ Paní prstenů a kamarádila jsem se s ještě méně oblíbenou holčinou, než jsem byla já, která nakonec shodou okolností skončila na stejném psychiatrickém oddělení jako já, jen o pár týdnů později a s diagnózou anorexie.
  Já si po pokusu o sebevraždu a s diagnózou maniodepresivní schizofrenie v blázinci odkroutila skoro dva měsíce, kdy jsem do školy nevstoupila a po návratu na konci druháku (=devítky) už nic nebylo, jako předtím.
  Jakkoli jsem do té doby jakž takž zvládla nebýt ta nejtrapnější holka na škole, po návštěvě lůžkového oddělení psychiatrické kliniky
  pro děti a mláděž (rozuměj – dětský cvokhaus) už to jaksi nebylo možné.

 79. Milá Simono, jsem ráda, že sis dala tu práci a našla tyto články na mém webu. Všechny jsou pravdivé a stojím si za nimi. Ve 13 letech (což je před téměř 20 lety) jsem prošla asi nejtěžším obdobím svého života a pokusila jsem si sáhnout na život. Tak jako tisíce jiných teenagerů každý rok.
  Pokud by sis přečetla tento článek, věděla bys, jak se to má s mojí diagnózou o 20 let později: https://blog.angelumlucis.cz/diagnoza-blazen-aneb-stigmatizace-dusevne-nemocnych-i/ a také bys zjistila, že i kdybych schizofrenii diagnostikovanou měla, mohla bych stále žít plnohodnotný život, tak jako desetitisíce lidí v ČR, kteří touto duševní nemocí trpí. Tím, co píšeš o zavírání a nepříčetnosti, dokazuješ jen, že o problematice duševních onemocnění nic nevíš a jsi plná nenávisti a předsudků.

 80. * s diagnózou schizoafektivní porucha maniodepresivního typu a s tunou prášků *

  Jako tohle fakt není možný. Takže psychicky nemocná bloggerka Petra vlastně šikanuje lidi na internetu, vymýšlí si o nich píčoviny, do toho zcela evidentně lže o své duševní nemoci a když na ni přijde právník a policie tak se začne litovat jaká je chuděra. Asi si taky založím blog a něco o téhle ulhané psychotičce napíšu. Ten její debilní seriál jsem četl celej, údajný důkazy nedokazují vůbec nic. Maximálně to, že je bloggerka Petra toxická zlá a hodně nemocná na hlavu. Nejvíc mě baví že tahle psychopatka o někom udělá takovej vylhanej seriál a pak tady někomu napíše že je plný nenávisti. A ještě zkouší dělat světici co jakože dělá osvětu zatímco ji vyšetřuje policie za trestný čin. Z toho co tady je bych ji zavřel na dva roky natvrdo a vůbec bych se s ní nebavil.

 81. Možná by ses, Alue, mohla pod svoje komentáře alespoň podepsat a neskrývat se pod IP adresy v Makedonii, Gruzii nebo Lucembursku a přitom psát pořád stejným stylem pořád stejné urážky. Je to ubohé.

 82. Tady je evidentní že je Herajtová posedlá slečnou nebo paní Alue tak o ní pořád něco píše a každý kdo má jiný názor nebo ukáže fakta je automaticky nepohodlná Alue. Máte vážný problém. Váš web jsem si prošel víc. Jsou tam podrobnosti o vaší nemoci. Léky co jste brala i v jakém množství. I mnohé důkazy o tom že chlastáte. Taky jsem našel několik potenciálně nebezpečných prohlášení která jste napsala na web. A když nevíte co dál začnete přetáčet téma jinam a tvrdit že diskutují lidé nejsou skuteční. Fakta jsou následující. Jste těžce duševně nemocná a prokázaně lžete. Nemáte k tomu žádné argumenty. Vyšetřuje vás policie, to je také fakt. Dělám pro noviny. Rád si proto zjistím jak dopadl ten soud.

 83. „Kájo“, jak ses tak rychle přesunul z Monaka do Bělehradu? Letecky? :) Nebo se přesunula jen tvoje IP adresa, protože se snažíš skrýt svou pravou identitu a spamuješ mi tady pod různými jmény pořád stejné kraviny? Ať už jsi kdokoli, Alue nebo její nastrčený troll, doporučuju ti najít si nějaký koníček nebo kamarády, s kterými bys mohl trávit čas místo obtěžování lidí na internetu. Toto je moje poslední reakce, na všechny ty Zdeňky, Karly, Simony a další „lidi“ schované za změněnou IP adresou. Mazat vás/tebe nebudu, protože narozdíl od Alue necenzuruju komentáře, ale reakcemi nebudu už ztrácet čas.

 84. Lúmenn se nikde nelituje, ani k tomu nemá důvod. Právní výzva je bezpředmětná a policie se „případu“ leda vysmívá. Tyto neskrývaně útočné komentáře, ať už je píše kdokoliv, jsou hlubším a hlubším propadem do ubohosti se kterou může reagovat jen člověk plný toxické zášti. Je to neskutečně bídné, co teď tady předvádíš, Alue. Běž si psát rádoby komentáře od čtenářů na své vlastní stránky. Tam se možná ještě najde někdo, kdo tě neprohlédne.

 85. Kouknu sem po delsi dobe a vidim, ze zabava pokracuje… Zdravim Alue a TM, vlastne pardon Simonu a Karla. Tak co, kdy bude soud? Doufam, ze bude verejny, chci byt u toho!

 86. Fakt na to nejsi sama Petro. V případě že by tě ale chtěli obrat o peníze, a to budou, články smaž, at‘ se každý zachrání sám. Oni za to nestojí.

  třeba o Reném už psali:
  https://manipulatori.cz/hoax-vsechny-vlastniky-domu-pozemku-neprijit-svoje-domy-pozemky/
  https://www.denik.cz/z_domova/fakenews-who-ockovani.html
  https://www.cuzk.cz/Aktuality-resort/2016/20161214-hoax-falesne-zpravy.aspx
  a další, nemám na to čas.

  A zde odpověd‘ Reného (kde zesměšnuje postižené lidi ještě ke všemu, ale to je už asi jedno se podivovat)
  https://tadesco.org/odhaleni-podstaty-dezinformacniho-webu-manipulatori-cz-neco-ze-symboliky-z-druhe-strany-je-to-tak-jednoduche-a-mnozi-nechapou/

  Obrázek si udělejte sami. Oběma, Karolíně i jemu, přeju jen to nejhorší.

 87. zlatovlaska 2.2.2022 v 12:18
  Zdravím, byla jsem na PČR podat vysvětlení ohledně plateb na účet Tadesca. Zajímalo je, zda jsem platila konkrétně za recept proti SP a zda jsem neměla zdravotní následky. Určitě nejsem sama, kdo vám podává info, ale pro sichr píšu. Hezký den.
  *****
  Ano víme o tom. Těch lidí je více.
  Na tadesco bylo podáno trestní oznámení (už asi páté), prý za šíření poplašné zprávy. :) Snaží se zjistit oficiálního majitele webu, ale to se jim nedaří. Web byl přestěhován mimo EU.
  Hydra je v křeči a neví kudy kam.
  Policie nyní buzeruje čtenáře, kteří někdy poslali jakýkoliv příspěvěk. Je to akce proti tadescu.
  Recept proti SP samozřejmě byl a je k dispozici zdarma. Nic za něj nechceme.
  Každý může využít svého práva nevypovídat a na PČR nic neříkat.
  tereza

  https://tadesco.org/zpravy-od-jury-2-2-2q22/comment-page-1/#comment-194612

 88. Že vás to baví „Simono“ a „Karle“. Co musíte mít za mrzký život, když nedokážete unést pravdu? Jste podvodníci, manipulátoři a vymývači mozků.Schováváte se za falešná jména, navádíte druhé, není vám stydno lhát,… To si vážně myslíte, že vám na ty vaše rádoby výhružky někdo skočí? Jste mimo jako sáňky v létě…

 89. Nestačím zírat, co tady čtu :D
  Na Alue jsem narazila kdysi dááávno ještě jako náctiletá. Tenkrát se mi stávaly věci, které jsem si nebyla schopná vysvětlit a na jejím webu jsem o nich našla informace. Začala jsem ho navštěvovat pravidelně. Ale přesně jak jsi psala, časem začínaly být články stále temnější a depresivní.
  Navíc mi spousta věcí začínala připadat už vyloženě jako nesmysl. Zkrátka mi na tom začalo něco smrdět a tak jsem jednou hodila do googlu její jméno a vyskočilo na mě pár webů (mezi nimi i ten tvůj, který jsem neznala) a tam jsem se dozvěděla pár nepěkných zkušeností lidí, kteří A a TM znají přímo. Z toho všeho, co jsem posbírala, jsem si odvodila, že jde o jakousi sektu (ono bohatě stačí číst si komentáře lidí, pro který jsou ti dva vyloženě svatí :D). Nejsem úplnej skeptik, lecos už jsem „zažila,“ co se vědecky vysvětlit nedá, ale dutá země, kouzelný krystaly za xx tisíc, který vyléčí úplně všechno, čipy ve vakcínách (nejsem očkovaná), to mi přijde reálně fakt ujetý :D
  A sama Alue je taková rozporuplná osobnost. Sleduju její videa, strašně mě baví ji třeba i jen poslouchat, protože její projev je vtipnej a ona jako taková působí hrozně sympaticky, vesele. Ale když čtete její články, komentáře, nebo když jsem dokonce s ní komunikovala přes poradnu (ještě kdysi), tak je odměřená, tvrdá a nepříjemná až arogantní.
  Jako by měla dvě osobnosti. Vyřešila jsem to tak, že koukám na její YT, kterej mě baví (tedy osobnost č. 1) a její bludy na netu (tedy osobnost č. 2) vůbec nečtu :D
  Lúmenn tebe vůbec neznám, na tvůj web jsem zavítala jen za účelem najít si nějaké informace, ale přeju ti pevné nervy a štěstí. Je dobře, že nemlčíš a otevíráš lidem oči. Pravda je v dnešním světě spíš vzácnost :)

 90. Lauro, jako bych tenhle komentář psala já sama, se vším cos napsala se ztotožňuju, od začátku do konce :-D její youtube videa mě taky baví, na web zavítám už jen tak ze zvyku….dutá země je krávovina snad největší co jsem tam kdy četla.
  Kdysi jsem taky začala pátrat na googlu, co jsou ti dva (marnej a Alue) vlastně zač a hodně mě zaujal článek nějakého kluka, který byl na přednáškách marnýho. Na závěr byla věta něco jako “mě už nedostaneš, máš to marný”. Psal tam i o tom, že nechali dělat rozbory té jeho zázračné kartičky a zjistilo se že je to vyrobeno z obyč potravinářské oceli nebo tak něco. Ten článek už je bohužel dlouho nedohledatelný, asi byl dotyčný autor rovněž donucen ke smazání…

 91. Jenny: Jo ty články si pamatuji, škoda, že mě tehdy nenapadlo si je zálohovat…

 92. NJN, jsou to normalni problemy vyvolane nedostatkem alkoholu a sexu.

  Snad jen trava pozvedne cloveka do techto vysin.

  Az budete starsi a budete vzpominat na dobu minulou poznate jak to bylo malicherne.

 93. Jenny, přesně vím, kterej článek máš na mysli, kdysi jsem ho taky četla, a věř mi, že jsem strávila několik hodin jeho opětovným hledáním, ale bohužel už jsem ho znova nenašla. Škoda, protože to, co tam borec popisoval, bylo dost výživný :D Lituju, že jsem si to nezkopírovala a někde neuložila.

 94. PODEZŘELÉ komentáře, které jsou 99% manipulativní!!! Komentáře od Laura a Jenny!
  Když už se nikdo nenechá nachytat na debilní blogísek Aluška.org, tak tady jako na „oko“ píšete, že videa Alue vás straaaašně baví a že je tak straaašně sympatická! Co to je za debilní podvod! Vy jste buďto odporné prolhané podvodnice, nejspíš sama psychopatka Alue, nebo hrozně hloupé kačeny!! Co z toho je ale horší?

  Tahle „Alue“, VŠECHNO, co říká, dělá, jak se tváří, usmívá, VŠECHNO je falešná NAHRANÁ manipulace a podvod! Ona taková není! Je to zlodějská svině a debil! Zlá a odporná plagiátorka, zlodějka a čarodějnice! Nic není její nic!! ZRŮDA!

  Tak se proberte a jděte lhát jinam!

  A jestli jsi to ty debile Alue, nebo někdo z vašich „sektářů“, tak víš co, jdi stárnout, smrdět a trollovat jinam ty stará ropucho!

 95. Alue to jsi ty trolle?: prosím o slušnou a věcnou diskuzi bez urážek a sprosťáren. Děkuji.

Komentáře nejsou povoleny.