5 způsobů jak poznat šarlatána

Ahoj, cizinče

Už je to nějaký čas, co se hitem sociálních sítí (aspoň v mém okruhu:)) stalo video Hi, Stranger! (česky Ahoj, cizinče). Už tehdy jsem ho chtěla prostřednictvím blogu poslat dál, ale k videu dlouho nebyly české titulky a tak jsem čekala a postupně na to zapomněla. Dobrá zpráva je, že teď jsem si vzpomněla. A ještě lepší zpráva je, že české titulky již jsou dostupné. Můžete si tak tohle video dopřát i vy, jež nevládnete angličtinou.

A o čem že to je? To se těžko popisuje. Videjko je krátké, má jen asi dvě a půl minuty, ale na jeho konci se budete usmívat. Ne smát, ale usmívat. Něžně, dojatě, spokojeně. Jako by v tom bylo nějaké kouzlo. A možná taky je – kouzlo lásky, uznání, pozornosti. Aneb jak málo stačí, aby nás zahřálo na duši…

 

Ahoj, cizinče

 

 

Jo a doporučuji si tohle video přidat do záložek a pustit si ho vždycky, když se budete cítit unavení, přepracovaní a bez energie. Nebo budete mít pocit, že jste na nic. Pomáhá to :) Krásný den Lúmennka

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 komentář u „Ahoj, cizinče

  1. Teď zrovna poslouchám Ever green tree od Cliffa Richarda. Ten zrovna je na netu jaksi moc komerční, ale někde píšou, že pro studijní účely jo. Tak asi budu muset nazpívat nějaké podobné songy a budu je pouštět lidem ode mě nazpívané zadara z lásky. Já bych tedy rozhodně sobě nechal platit jen za cd ve vysoké kvalitě a nebo na kvalitním koncertě, jinak zpívám zadáčo z lásky.
    Jako předehra může pomoct i kreslený pejsek: https://www.youtube.com/watch?v=7dCdT6tN3WY

Komentáře nejsou povoleny.