znamení andělů

Znamení andělů

Často se mě ptáte, jak poznáte, že se s vámi chtějí andělé zkontaktovat. Některým vnímavějším jedincům se zjeví v podobě mlženého oparu, jiným pomocí vnitřního zraku či hlasu. Jak na to najdete v článku Jak vidět (vnímat) anděly a pak vám může pomoci otázka čtenářů Jak poznat, že si anděly nevymýšlím.
Ale já dnes chci mluvit o andělských znameních, která dostanete přímo v tomto fyzickém světě – žádné vize, ale hmotné věci, které se vám připletou do cesty a vy v nich rozpoznáte „hlas“ andělů.
Pokud se bojíte, že andělé nejsou po vašem boku a neslyšíte jejich hlasy, požádejte je, aby vám dali nějaké znamení. Z vlastní zkušenosti vím, že během pár dní se kýžené znamení objeví. Ale v jaké podobě ho čekat?

 

znamení andělů

Pírka

Jedno z nejčastějších znamení od andělů. Náhle začnete nacházet stále víc a víc peříček, mnohem více než obvykle. Pochopitelně pokud máte na zahradě slepice, asi peříčka nebudou znamením od andělů, ale pírko, vletící do okna nebo ležící na autobusové zastávce, již znamením být může. Někdy najdete jen jedno peříčko na podivném místě, jindy třeba při procházce lesem objevíte pírek desítky. Nejčastěji jde o peříčka bílá, chmýřovitá, jako na obrázku, ale můžete nacházet i šedá holubí nebo barevná sojčí. Hlavně jde o to, že bývají na neobvyklých místech nebo přímo jako by „nachystaná“ právě pro vás. Můžete také objevit věci s pírky – náušnice, přívěsky, lapače snů a to opět na podivných místech nebo ve chvíli, kdy máte vnuknutí typu „tady do toho obchodu bych se mohl/a zajít podívat“.

 

znamení andělů

 

Obrazy v mracích

Velmi časté znamení andělů jsou obrazce v mracích, které je nápadně připomínají. Na internetu je takových obrázků spousta, ale někdy zapracuje photoshop a proto se spolehněte jen na sebe:) Většinou před spatřením „anděla na nebesích“ přijde vnuknutí, abyste zvedli zrak k obloze. A pak spatříte z mraků utvořený obraz anděla – někdy vypadá jako na obrázku, jindy jde jen o nezřetelnou siluetu z beránků, ale vždy jasně cítíte, že „to je ono“.
Podobným způsobem můžete zachytit i znamení, která vám mají ukázat odpovědi na otázky, jež jste kladli andělům. Směr kudy míří mraky vám může ukázat cestu, obrazec v mracích může naznačovat vaše rozhodnutí. Vždy naslouchejte vaší intuici, ta vám veškerá znamení vysvětlí lépe, než jakýkoli „fundovaný esoterik“.

 

znamení andělů

 

Chmýří

Když jsem byla malá, věřily jsme s kamarádkou, že když uvidíme letět vzduchem chmýří (říkaly jsme mu štěstíčko) a chytíme ho do dlaní, splní nám přání, které mu pošeptáme. A nikomu ho nesmíme říct, jinak se nevyplní. Nevím, odkud tato víra vzešla, ani zda se ještě tento zvyk mezi dětmi praktikuje. Ale já kdykoli vidím „štěstíčko“, beru ho dlaní a šeptám mu přání.
Později ve svém životě jsem si uvědomila, že kdykoli zahlédnu tohle chmýří, cítím podivné chvění a přítomnost konstruktivní energie. V létě létají skoro všude, ale zažili jste někdy, že v místnosti se zavřenými okny najednou tohle chmýříčko začne poletovat? Nebo vletí oknem do vlaku, do auta, objeví se náhle na místě, kde byste ho nečekali. Svou přítomnost vám ohlašují andělé a velmi často i víly.
 znamení andělů

 

Duha

Co jiného může být znamením bytostí světla, než jeho zosobnění – duha. Už párkrát v životě se mi stalo, že jsem byla v těžké situaci, nemohla jsem se rozhodnout, bála jsem se a najednou jsem se podívala na oblohu a na ní byla duha. To se mi andělé snažili ukázat, že mám jejich podporu.
Velmi dobře si to pamatuji před lety, kdy jsme jely se sestrou do útulku pro našeho psa Robina, tehdy malé štěňátko. Venku lehce mrholilo a na obloze se zjevila duha, jejíž konec mířil přímo do místa, kde stál útulek. A vzít si tohle malé (dnes už tedy dost velké:)) psí zlatíčko domů, byl skutečně vynikající nápad a duha nám tedy poradila dobře:)

 

znamení andělů
Tenhle magnetek „Miluji anděly“ je mým výtvorem
a můžete si ho koupit na mém eshopu Angelum Lucis :)

 

Věci s motivy andělů

Tohle je znamení, které probíhá nejvíce na bázi intuice. Mnohokrát jsem zažila, že jsem šla po městě a najednou jsem měla pocit, že bych se měla zajít podívat do nějakého obchodu. Tam na mě vykouklo tričko, kniha, svíčka, figurka, prostě cokoli s motivem andělů.
Někdy mě takové věci přímo pronásledovaly, to většinou v době, kdy jsem se k andělům obracela často a žádala je o pomoc a radu. Několik knih s esoterickou tematikou mi také přišlo na popud vnuknutí od andělů a jedna mi dokonce spadla z nebe.

 

Další znamení v sobě mohou ukrývat setkání s lidmi, kteří navedou řeč na duchovno či rovnou anděly, obrázek na internetu, ukrytý odkaz na web, písnička, film, prostě cokoli. Stačí jen chodit světem s otevřenou myslí a člověk uvidí, co dosud neviděl. Znamení jsou většinou jasná a přehledná, stačí jen naslouchat intuici:)

 

Nalezli jste někdy nějaké znamení od andělů? Podělte se v komentářích:)
Toto je upravený a revidovaný článek z roku 2013.

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

30 thoughts on “Znamení andělů

 1. Ja som raz večer požiadala anjelov o znamenie že sú so mnou a ráno keď som išla autobusom, mal šofér na kapote autobusu sošku anjela :) Hneď som vedela, že to mi dali znamenie moji jemnohmotní :)

 2. Zdravím a děkuji za pěkný článek. :-) Na tento blog jsem narazila před pár dny a moc se mi tu líbí. Když jsem včera večer četla o znameních andělů, řekla jsem si, že by bylo hezké, kdyby mi brzy nějaké poslali. A dneska jsem našla pírko v mém kartáči na vlasy. :-) A večer jsem zjistila, že si sousedé pověsili na dveře věnec z bílých peříček. To prostě nemůže být náhoda. :-)

 3. NA tomhle něco bude. Já většinou víídím znamení v tom, když někde poletuje prach. Ale jen jedno zrnko, čijak to nazvat.

 4. Největší znamení od andělů bylo to, že jsem našla na chodbičce uvnitř domu u vchodových dveří položené peříčko na římse. Bylo velké asi 15 cm a čistě bílé..pořád mi vrtá hlavou, který pták by mo mohl ztratit…

 5. Je pravda, že jsem poprosila svého andílka aby mi dal znamení, že je se mnou a začala jsem všude vidět bílá pírka…na cestě, na trávě, jedno dokonce prolétlo kolem mě. :) Takže je to pravda a já tomu věřím :) Jo a možná mě navedlí na film Město andělů :)

 6. Lital kolem me motylek. Nakonec si na mzik sednul na pravou ruku a zase odletel. Byla jsem venku a znicehonic se objevil. A to jsem nebyla sama videli to i lide kolem me.

 7. Mam to taky pripisovat k nejakemu kontaktu? Je pravdou, ze den predtim pred spanim jsem zadala o znameni.

 8. precetl sem tenhle clanek, sel na zachod, vsprchovat se dojdu spatky a přiletí mě chmíří na postel xDD

 9. Ahoj lidi :-) nevíte co znamená to,že se mi v pookoji na zdi tvoří nějaká podivná kresba či znak ?

 10. Zdravím všechy, stále se mi v jednom dnu objevovala stejná čísla – dvojka ať jsem se podívala kamkoliv (hodiny, značky aut…). Vím že to bylo andělské znamení.Uplně na mě křičeli.Druhý den jsem seděla na balkoně,zvedla jsem oči a před balkonem se pohupovalo ve vzduchu pírko.Jen jsem v sedě natáhla ruku a řekla nahlas,tak pojd ke mě.A věřte ,nevěřte to pírko mi přistálo přímo uprostřed dlaně.V tu chvíli jsem měla hřejivý pocit a radost až jsem se smála nahlas.

 11. Chci se zeptat jednou kdyz mi bylo hodne mooc na dne a brecela sem sla sem spat a vzbudila sem se ve 2 a nekdo jaksi sedel na me posteli zrovna na me dece :) ?? A druhej den kdyz sem sla do koupelny by tam blba zarovka nevite co to mohlo byt??. Mozna to byl andel muj :)))..

 12. Ahojky všichni, potřebovala bych poradit…nějakým způsobem se mi dostalo informace, že jsem Kasianka. Nic víc. Mám sny, kde se mi zdá o vesmíru, zvláštních bytostech,vesmírných lodích atd. Je to v mé mysli naprosto detailně vylíčeno. Nevím si rady, ale tam uvnitř cítím, že je to ohromně důležité znamení…prý zkrze něj naleznu domov své duše…tak to cítím. Jsem opradu velmi velmi mladá, na to, co jsem zažila a co vím. Potřebuju pomoct. Děkuju :)

 13. I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

 14. Dobrý den :-) už druhým rokem se potýkám s takovým docela zajímavým jevem. Každý večer, když jdu spát a taky ráno, když je šero, vidím na zdi za sebou světlo, přímo nad hlavou – ukazuje se mi ve dvou formách – jednou je méně zářivé a jemně rozostřené do kulaté podoby, jindy vidím více zářivější světlo s náznakem obrysů křídel (připomíná mi to sovu), uprostřed je to. Vidím to tedy na zdi za sebou, když ležím nad hlavou asi v metrové výšce a pak také na stropě. Začalo to před rokem, celý rok se mi to takto ukazovalo, pak půl roku nic a znovu se to vrátilo, už je to druhý rok. Odraz pouličního světla to není, zatemnila jsem celou místnost a pořád tam to světlo bylo. Může se jednat o nějakou vizuální komunikaci s anděly? Třeba jen o náznak projevu pocitu bezpečí, jistoty, správné cesty v životě..

 15. [18]: pokud jsou vyloučeny veškeré další zdroje (odraz nějakého světla v místnosti např.) pak ano, možné to je:)

 16. [19]:Já si to právě vůbec nedovedu jinak vysvětlit, protože o žádný odraz světelného zdroje, se nejedná. Navíc to má zvláštní tvar. Nikdy předtím to v té místnosti nebylo – všimla bych si toho. Objevilo se to zničeho nic a trvá to už dva roky. Jediným vysvětlením pro mně je andělská přítomnost :-)Děkuju vám za odpověď :-)

 17. 18,19 Ahoj, tu zář, mám v pokoji i já. Přesně jak popisuješ. Mlhovina, která se prolévá a svítí. Většinou má světle modrou nebo bílou barvu, uprostřed mlhoviny (něco jako jádro). Čím větši tma, tím víc svítí.

 18. Hezky vysvětlené. Opravdu, důležitá je upřímná otázka. Pak je vnuknutí a pak znamení. Je to ověřeně v takovém sledu událostí. Vše se děje nenuceně v naprosté pohodě. Opravdový jasnovidec ještě řekl, že je dobré na chvilku uvolnit mysl od všeho, co překáží v přijetí myšlenek. Vždy musí být vše s čistým dobrým úmyslem, to je pravidlo mistrů a s pokorou a otevřením srdce, jak myšlenky přicházejí.

  S vědomím, že nic nevím. Jsem jen pozorovatel a intuicí najdu výklad, protože vím, jak pracuje moje myšlení, moje obrazotvornost, moje vnímání. To je také potřeba trénovat, trénovat rozpoznávání, jak vnímám. V okamžiku, kdy vím jak vnímám můžu si něco vyložit a nebrát to jako absolutní řešení, ale variantu. Po zkušenostech už pak člověk ví, které věmy jsou na stoprocent, i když se drží pravidla, že to pravda být nemusí. Taky je pravidlo uchovat tajemství budoucnosti, protože lidé by buď pochybovali, nebo by se snažili silou budoucnost manipulovat. Někdy je ale potřeba aspoň napovědět, když se jedná o něco důležitého.

  Jsou situace, kdy bych se mohl zbožšťovat jako pitomec, a v tu chvíli roste ego a může to zesilovat chybovost, to je totiž právě jedno z pravidel nazíratele, pokora a láska, jinak to narušuje stav schopnosti nazírat.

  Svému učiteli neguruovi, který mi řekl, že mi předává tu schopnost, spíš mě učil ji zesílit ( protože nějakou mají i moji předkové), tomu jsem musel slíbit, že o tom nebudu nějak víc mluvit. Vypadal obyčejně, na nic si nikdy nehrál. Usmíval se a někdy byl smutný, nikdy se svou schopností nekšeftoval, pomáhal lidem, vždy se objevil, někomu něco řekl a pak se vytratil, v tichosti. Je mi jasné proč. Mnoho lidí doposud na to není připravených. A přitom jich přibývá, kdo už připravení jsou. Udržovat nadhled, v tom je tajemství začátku tréningu. Vždycky spoléhat na své schopnosti dělat dobré věci.

 19. Jo o duze se mi nedávno zdálo a pak jsem ji viděl ve skutečnosti odpoledne, byla to slavobrána, když jsem jel z místa, kam jsem se rozhodl přesunout, abych byl blíž k někomu, na kom mi záleží. To přesunutí nebylo ani cílené, ta blbovzdorná znamení už přerostla ve vedení osudu, že i kdybych sebou mrskal, tak všechny cesty vedou tam,kde mám být a není mi to nepříjemné, protože mě tam vede srdce, i když rozum říká, bude to těžké. Poslední stádia intenzity znamení pak už vypadají asi tak, že skoro s kýmkoliv se bavíte, naznačuje “ tak už běž“. Rádio pustíte a tam zpívají někdy i doslova “ tak už jdi“. Pak ta frekvence znamení sílí. Že už si řeknete, když nepůjdu tím směrem, tak mě asi vážně něco nakopne do zadele, „vystartuj raketko“, tady máš souřadnice.
  Více let jsem se ptal, co znamená neustále se opakující sen nějaké umývárny. Až po letech jsem se v té umývárně opravdu ocitl, byla to umývárna v tom místě, kam jsem se měl přesunout.
  Před lety několikrát sen o eifelovce, pak mi někdo jiný řekl, že vidí ve snu mě a eifelovku a bez mého přičinění mě pak bylo řečeno, že jedu přes Paříž a basta a nedalo se říct ne, protože to bylo zajímavé a pro všechny potřebné.
  Úplně v poslední době se mi stal zážitek, že jsem měl takové, jak se říká andělské vnuknutí, že pojedu vlakem. Dokonce jsem si našel spoj, protože jsem tomu nechtěl věřit, ale už vím, že i když nevěřím, stejně to pravděpodobně tak bude. Později jsem se dozvěděl, že jako načasovaně kleklo auto, tam, kde se to i hodilo, aby to ničemu nevadilo.
  Jako malé zázraky pro každý den. Možná se tak bude jmenovat i nějaký seriál “ Zázraky pro každý den.“
  Protože, co se mi zdá teď čím dál častěji, tomu sám nevěřím. Ale je to roztomilé a příjemné.

 20. Mě se stalo nedávno toto, říkala jsem si, že bych potřebovala od andělů nějaké znamení kvůli určité věci, a hned jak jsem tu myšlenku dokončila, zvedla jsem hlavu a okamžitě mi spadl pohled na klečícího anděla na křesťanském pomníku, no anděl byl ke mě otočený zády, je možné, že to byla náhoda, ale každopádně to byl zvláštní zážitek. Kolem tohoto místa jsem projížděla snad tisíckrát, a nikdy jsem si andílka nevšimla.

 21. A je nějaká technika jak poznat dobrou a špatnou bytost popř. Jak se jich zbavit? Děkuju za odpověd (předem)

 22. Ahojky. Na dnešek byl u mě ve snu, můj milovaný, zemřelý dědeček. Nemluvil, jen se mile usmál a pohladil mě po tváři. Sen byl nezvykle barevný. Děda měl světle modré tričko s límečkem. Obvykle ani nevim, jestli mají mé sny nějaké barvy, ale tenhle byl jak batevná fotka. Čeká mě nepříjemná operace a tenhle sen mi přišel jako ujištění od dědy, že to bude v pořádku.
  Dnes má můj tchán výročí úmrtí.
  Zapálila jsem mu u fotky svíčku, krátce k němu promluvila a šla si po svym. Odpoledne, když jsem šla v kuchyni připravit si kafe, leželo přímo přede mnou na lince malý černý peříčko. No a ve finále, se můj tablet na stole, sám cca na 5 vteřin rozsvítil. Nebyl ani v nabiječce, ani vybitý.
  Nijak tomu všemu nechci připisovat zvlášť velký význam, ale trochu dost podivností v jeden den.)

 23. Leona: možná vám vaši milovaní zemřelí ukazují, že někde nad vámi stále bdí a že se nemusíte ničeho bát :) Krásné zážitky :)

 24. Ahoj,jmenuju se Hana a je mi 21 let a celý život se zajímám o vesmír a co je mezi nebem a zemí a ovšechno možné,co se týká takových témat.
  Chtěla bych se s Tebou podělit o jeden zážitek,kterému dodnes já sama nemohu uvěřit,ačkoliv srdce každopádně věří a instinkt,ale rozum ne,takže bojuju sama ze sebou.Jednou jsem byla s kamarádem ve městě když mě pak dovedl za nějakým klukem,seběhlo se to tak strašně rychle,že jsem byla zaskočená,najednou jsem seděla v policejním autě ani nevím,jak a proč,a po deseti minutách jsme se zvedli a vznesli se.Bylo to jako by jsme projížděli nějakou bránou,tím chci říct,že ze země jsme vjeli najednou do středu země,tím myslím mezi nebem a zemí.Je těžké popsat,jak zo vypadalo,protože já v autě omdlela,ten přenos byl tak těžkej,že jsem usnula a pak najednou jsem se probrala ve městě,kde jsem bydlela,ale bylo to tam chladnější,vzduch tak zmrzlý a nehorázně studený.Pamatuji si,že jsem se probrala a motala se mi hlava a bylo mi strašně.Ty policajti se mě ptali odkud jsem a jelikož vždycky poslouchám svoje instinkty odpověděla jsem jim,že vědí tak proč se ptají,ale odpověděla jsem a začali nahlas říkat „máme jí je to ona,našli jsme jí“ Byla jsem opravdu v šoku,co se to děje a kde to jsem,to město jsem znala,ale úplně jinak,najednou mi došlo,že nejsem v tom samém městě,ale v podobném.Chtěla jsem si zavolat a říct,že mě někdo unesl,ale tam nahoře nešel signál,můj telefon se automaticky vypnul a to v autě ješte fungoval,byla jsem na něm než jsem usnula a měla jsem plnou baterku.Oni se na mě dívali a já jsem se ptala,co tady dělám a co to má znamenat,ale nikdo neodpovídal.Říkala jsem,že nemůžu dýchat,že to bolí,a oni mi důrazně kladli,že ten dech musím udržet jinak umřu,jakmile ho pustím.Tam opravdu byl ten vzduch drsnější,chladnější a hlavně stála jsem ve druhém městě,ale bylo hezčí,rozumnější a je těžké o tom mluvit,protože tam to vypadalo opravdu jinak.Pak přijelo auto mladý kluk s holčinou a povídali jsme si,říkala jsem,že nechápu,kde jsem a co to je.Furt jsem jim říkala,že tam dole to je jiné,a ptala jsem se jich jestli tam mají občanky a oni řekli,že ne,že tam jsou bez občanek a ptala jsem se jich jestli chtějí jet s náma do hradu,že tam bydlí můj otec a oni ,že se tam bojej,že tam jsou chobotnice a lvi a podobně a já cože? Najednou jsem se ptala kde jsem a odpověděli ve středu země. Mezi nebem a zemí.A že můj táta je u nich a bydlí v Růžovce,ale já tátu od mala nemám,protože byl zlej.A s mojí matkou od od mala též nebydlím,ale vím,že je moje pravá,byla jsem fakt zmatená,ale zaroveň šťastná,protože jsem cítila na srdci,že nelžou.Tak jsem si nasedla do auta zpátky policejního a jeli jsme za mým otcem(nechápala jsem jakým otcem) můj pravý otec žije,ale jen jsem ho nikdy neviděla.Pak mě vyhodili u lesní cesty a přišel nějakej kluk,nikdy jsem ho neviděla,ale přijela záchranka a bavili se s policajtama a hádali se kdo mi to řekne…A já co to sakra je? Co se to děje? Najednou přišel policajt a říkal mi,že mám jít po tamté cestě lesem,trochu jsem měla strach,ale řekla jsem,že sice nevím proč,ale půjdu,a řekli,že semnou půjde ten kluk.Vcházeli jsme do lesa a nebyl to jen tak jaký les jako tady dole,byl skutečně krásnej,upravenej a jak kdyby tam žila spousta věcí.Popravdě ten kluk smrděl,jak mrtvý tělo,popravdě jsem mu celý ty dvě hodiny nadávala,že smrdí a že je mrtvej,popravdě tam nahoře jsem říkala vše,co si myslím a pak když jsem byla dole a nad vším přemýšlela nechápala jsem,kde jsem ty věci vzala.Ten kluk opravdu smrděl takhle jsem nikdy nic necítila,je to jako hněloba těla,ale on chodil a hlavně byl živý.Připadalo mi jako bych ho znala,ale nikdy jsem ho neviděla.Ptala jsem se kde se tady vzal a on odpověděl,že jsem jedna velká hádanka.A já mu řekla že aspoň nejsem mrtvá jako on.A fakt jsem mu celou cestu nadávala,že smrdí,protože se to nedalo vydržet byl přímo vedle mě a mě to trhalo nos a nebyl to hnuj nic takového opravdu hněloba těla..Ten člověk dvě hodiny semnou chodil krásným lesem,nebylo to kreslený,úplně živé jako u nás,ale tam to bylo tak krásný.Ten kluk mi řekl,že půjdeme tím kopcem,ale byla to bažina a já do ní zahučela a propadala se furt níž a níž a on mě vytáhnul ,kříčel zachránil jsem jí.Já odpověděla,že asi těžko,že kdyby nebyli muži tak chytrý a dali prostor ženám bylo by to rozumnější,ale to oni nikdy nedají.Odháněla jsem toho kluka pořád,ale on byl šťastnej,že semnou je,já taky,ale vím,že mě bolelo,že je skoro mrtvý,jak se říká nevidí,necítí,neslyší,nebyl tedy jediný,protože to,co já jsem měla vidět jsem taky neviděla,a on to neviděl a hlavně se necítil.Myslela jsem si,že to je nějakej bezdomovec,ale on mě vzal k sobě a vykoupal se se sprchovým gelem stalá jsem v koupelně,ale on smrděl pořád stejně,nemohla jsem v tu chvíli přestat věřit tomu,že to je skutečnost,protože jsem u toho byla.Bylo mi ho líto pamatuji si jak mě hrozně bolelo u srdce při pohledu na něj.Byli jsme spolu dvě hodiny,ale tam čas neřešili,protože tam nebyl,říkal mi,že kolem nás jsou různý bytosti,ale on to nevidí a já taky ne a nejspíš se ani necítil,protože to opravdu byla hniloba těla,ale on to necítil.Zeptala jsem se ho proč mi přijde,že tu čas neběží a on mi odpověděl,že tu je nekonečný a řekl mi ať se podívám na ruku,že tam mám odpověď.Zarazilo mě to,protože mám na ruce tetování.V hlavě mi běhalo milion otázek,ale nikdy neopovídal na přímou otázku.Na ruce mám vytetované nekonečno,dvě slova-stay strong-buď silný,pírko a z toho pírka vyletávající ptáčci.Podívala jsem se na něj a říkám „Vám tady čas nehraje roli“ a v tu chvíli mi dal přívěšek s nekonečnem a odvedl mě kde stála sanitka,já se rozbrečela a prosila jsem všechny ať mě tu nechají,že tady je místo,kde moje srdce cítí silný impulz lásky a že ten kluk je člověk pro který mi bije srdce ačkoliv ho neznám,moje duše ano.Nedovedu ani popsat slovy,jak moc to bolelo a jak moc jsem chtěla tu zůstat.Měla jsem v plánu,že do sanitky nenastoupím,ale přestávala jsem dýchat a dusila sem se,musela jsem nastoupit.Sanitář měl tak krásné modré oči a jeho aura vyřazovala takovou energii jakou si nedokážu vysvětlit,dýchala jsem už z posledního a chtěla jsem ten dech pustit,ale on mě prosil ať to nedělám.Kladla jsem si spoustu otázek,ale v tu danou chvíli to byla ta proč si nesedl vedle mě,ale za mě.Viděla jsem v jehojsem v jeho očích bolest a chápala to,proto jem jen držela dech,protože jsem hrozně plakala,že to bolí,že už nemůžu.Ta cesta byla dlouhá a hlavně nikde nikdo nebyl,jeli jsme po silnici,kde auta přece jezdí,ale tam nebylo žádné ani noha.Celou cestu jsem dýchala a držela ten dech,ale to nebyl jen tak jaký dech.Dýchala jsem hlasitě,do vnitř a ven a takhle celou cestu.Cestu jsem pozorovala celou,nikde žádné auta ani lidi.Pak jsem usnula a probudila jsem se v nemocnici.V tu chvíli jsem věděla,že jsem zpátky dole na zemi a začala strašně plakat.Vše se mi před očima přehrálo znova a znova a znova.V ten moment jsem si řekla,že mi to nikdo neuvěří a kdo věří tak mlčí.Bylo pro mě snažší si říct,že jsem blázen,protože sen to nebyl,já nespala a nebudu si dávat do hlavy iluzi o které vím,že to tak nebylo.Pět dní jsem tam ležela a pak mě pustili.Všech těch pět dní se mi dokola přehrávalo v hlavě,ale pokaždé jsem to shodila myšlenkou,že jsem blázen.Jenže když mě pouštěli měla jsem boty od té bažiny a v kapse v bundě měla jsem ten řetízek nekonečna,v ten moment jsem zacítila,jak moje srdce probodává nůž,ten pocit zná asi každý.Pochopila jsem,že mi tohle nikdo neuvěří,protože společnost x stovek let a staletí zamlčuje vše,co se kdy objevilo a nebo to,co nechce být objeveno se zamlčuje samo.Dnes je taková doba,že ať člověk má jakékoliv nadání navíc nějaký dar lidi tomu nikdy neuvěří.Nejsem podle mě jediná,která něco takového zažila,jsem si pevně jistá tím,že jsou tací,kteří zažili podobnou věc nebo mají jinou zkušenost,ale společnost je tak velký vliv,že se radši ten člověk stáhne do sebe,nechá si to sám v sobě uložené a žije s tím.Ale přece si nemůžeme myslet,že za těch miliard let nic jiného neexistuje,že my jsme jediný dokonalý,co vesmír vytvořil? To by bylo namyšlené a hloupé a nejsem jediná,která si to určitě myslí.Četla jsem spoustu knih a článku od různých doktorů a lidí. Když jsem chodila na pedagogickou školu měla jsem tam učitelku,která se zajímala o podobný téma a byla jsem z toho nadšená,protože mi někdo konečně porozuměl.Víte celý život se zajímám,co je za tou zdí.
  Co měl znamenat tenhle zážitek?

 25. Ahoj Hannah.. K lepšímu osvětlení tvého zážitku by bylo potřeba vědět, s čím jsi se ocitla v té orpavdové nemocnici, jestli dobře chápu, tak pět dní. A ty předměty, co jsi pak našla se podobaly symbolům a pocitům, které jsi prožila ve snu, nebo říkejme tomu v jiném stavu vědomí či snění. Někdy, když člověk zažije šok, tak postavy z reálného života a symboly z reálného života přejdou do snění a tam je člověk zpracovává pocitově a skládá si je do příběhu, který dává smysl nejvíce a nejpřesněji pro tvůj život. Jsou to tvé prožitky , jak tvá mysl pracuje. A v tom snění se můžeš dost odpoutat od „tělesna“ a jsi tam se všemi svými vjemy, zážitky z minulosti , přítomnosti a někdy vidíš i dál v predikci. Tvá mysl zachycuje mnoha smysly celý život a naše tělo obsahuje knihy záznamů DNA našich předků a našeho současného vývoje. Na všechno máš odkazy ve své mysli.

  A když jsi ve stavu hlubokého uvolnění, meditace, nebo posttraumatu, rozšíří se ti vnímání a hloubka nazírání. Už to není nikdy jako dřív. S každým takovým silným zážitkem jsi o krok na vyšším schodku v sebepoznávání a poznávání světa v dimenzích vjemů. Mysli, živé duše.
  Knih a kateder univerzit je dost, že hodně lidí ani v česku neví, že schopnosti duše a mysli s se po světě hluboce studují. Jsou na to obory. Nemyslím nějaké guruy. Těch je jak švestek.

  Často je stále zažité, že před některými hloupými lidmi, nebo zmatenými blázny, případně vědci středního proudu, ne všemi, ale některými, kteří jsou úzce zaměřeni, je lepší mlčet, nebo se bavit v jejich řeči. Aby tě nenapadali. Někdy tě ale mohou zklamat i lidé, kteří o sobě tvrdí, že těm věcem více rozumí a nezajímají se o to, co říkáš a nesnaží se pomoci tvému vyjadřování o něčem nehmatatelném, nebo méně hmatatelném, když to sami dost dobře neumí.
  Takže o těch věcech se baví spřízněné duše, které si někdy i vyvinuli náznaky, jak se mezi sebou poznat, kde se bavit svobodně na vyšší úrovni těch, kdo znají víc o své mysli a duši.
  Někdy mě příjemně překvapí, když sem tam někdo odvážný, kdo se moc ještě nespálil s hovorů s nezkušenými, začne víc mluvit.
  Pak se samozřejmě bavím víc do hloubky. Taky neříkám, co všechno vím každému. Je to jako prvňáčkům popisovat matiku ze střední nebo vysoké. Oni za to mnohdy lidé nemohou, že nezažili otevření nazírání. Pohltil je každodenní život, kde neustále jedou ve vyšlapaných kolejích. A třeba až nad hrobem se jim promítne život, jako v 7D kině a vidí, že celý život jim nějak proklouzl mezi prsty, že vlastně ho nenaplnili takovým množstvím lásky a světla, jak by chtěli.

  A rádi by to přetočili na začátek a prožili lépe. Kdo jsme se zadívali sami do sebe, do svého nitra a pak se rozhlédli kolem sebe, máme šanci na lepší prožití krásy v životě a lásky, která nám život naplní. Mě se samy od sebe namalovaly nad postel dvě srdce, i když mojí rukou, ale naprosto nevědomky, když jsem natíral štětcem. Naše mysl nám dává znamení, co cítíme a to se nám zobrazí ve vnitřním zraku a někdy se to uskuteční v hmotném světě, když to prožíváme s láskou. Odpověď na tvoji otázku je ve tvém srdci, v nitru tvé duše. Jak ty cítíš a prožíváš své zážitky. Najdeš odpověď včas a to ti přeju.

  Svět, jako fantazie….https://www.youtube.com/watch?v=wcBosWg1UfA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *