♣ Zkontaktovala jsem se s vílami. Opravdu?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahoj chtěla bych se zetpat Víš seděla jsem u květiny a zkoušela jsem požádat víly aby si ke mě přisedly že mě něco bolí tak jestli by nepomohly a když si přisedly tak jsem cítila jak mi lezou po rameni,po krk prostě po hlavě a ted‘ na mě jedna zůstala.Cítím jak po mě leze až do ted‘.Nevím jestli to není moje víla ale nemyslím si.Přijde mi moc brzo asi je neslyším já moc dobře nepoznám kdy se mnou mluví nebo kdy si to vymíšlím sama.Porad mi jak se s ní mám spojit a co s tím. Děkuji CQQL Vanessa


Odpověď: Mám z toho takový pocit, že ti chtěla pomoci, ale jaksi zapomněla přelézt zpátky na svou květinu a z nějakého důvodu se tam není schopná vrátit sama. Na tvém místě bych ji odnesla zpět ke květině, z níž na tebe přelezla a řekla jí, že se může vrátit, že jí moc děkuješ za pomoc, ale že nejlepší bude, když se vrátí domů. Pokud už přestaneš cítit, její přítomnost, je to v pořádku a vrátila se zpátky. Pokud ji i nadále budeš na sobě cítít, tak se s ní asi budeš musit zkusit domluvit, proč na tobě stále je. To, jestli si vymýšlíš, musíš poznat svojí intuicí. Možná ti v tom poradí i tento článek od spřátelených stránek Alue.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *