životní zážitek

Životní zážitek a mé placky na cestě do USA

Tak placky ode mě už ode dneška nosí i heavy metalová kapela Manowar. Jak se to stalo? Možná si vzpomínáte, že jsem začátkem února v článku Člověk míní… psala o tom, že mi můj nejdražší Alwin, má rodina a přátelé, nadělili naprosto neuvěřitelný dárek. A to „ultimátní fanouškovskou zkušenost“ s kapelou Manowar – což je má srdcová záležitost, má nejoblíbenější hudební skupina již od puberty.

 

Životní zážitek

Nu, tak včera a předevčírem jsem byla na jejich koncertech v Brně a Ostravě – a to zdaleka nejen jako nadšený fanoušek a divák celé koncertní show, ale jako „ultimate fan“, díky čemuž jsem měla prohlídku zákulisí, stage, viděla jsem se i s kapelou a vůbec za ty dva dny poznala spoustu úžasných lidí, pro které je jejich práce evidentně jejich vášní.

Tento neopakovatelný zážitek jsem mohla zažít díky mému milovanému muži, který udělal sbírku mezi mými přáteli a rodinou a dali dohromady neuvěřitelných 50 000 Kč, aby mi tento zážitek zaplatili. Na památku mám i podepsanou elektrickou kytaru, trička a další krásné upomínky.

manowar lúmenn

A protože vše nakonec bylo strašně zamotané, jak už to tak se mnou bývá , neprožila jsem jen jeden večer s Manowar a jejich týmem, ale hned dva – a ten druhý ještě bok po boku s mým nejdražším. Bylo to proto, že v Brně hráli s kompletně novými kulisami a tak se nestíhalo vše, co se stihnout mělo. Takže frontman kapely, Joey DeMaio, se mi osobně omluvil a pozval mě i Alwina do Ostravy, abychom si dali repete. Čímž se celý zážitek ne zdvoj, ale rovnou ztrojnásobil a tím zcela předčil veškerá naše očekávání.

 

Lúmennčí placky za oceánem

Chtěla jsem za to všem alespoň symbolicky poděkovat, takže jsem celému týmu (od bedňáků po hudebníky samotné) vyrobila originální placky se symbolem kapely, mým jménem a děkovným nápisem (viz obrázek). Placičky od Lúmennky tak vesele uhánějí vstříc koncertnímu turné v Německu, Norsku a nakonec přes oceán do Ameriky.

manowar

Děkuji za to, co jsem mohla poslední dva dny prožít. Děkuji za svého úžasného muže a za mé milované přátele, bez nichž by nic z toho nebylo. A děkuji kapele Manowar i celému jejich týmu, že pro mě připravili tento zážitek a že vřele přijali mé drobné poděkování. Miluju svůj život a cítím neutuchající vděčnost nad dary, jež mi přináší.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 komentáře u „Životní zážitek a mé placky na cestě do USA

  1. Amazing. Dalo se celkem předpokládat, že se tam Lumennka nějak představí, když má smysl pro šou a koncerty a muzika byly jistě její žánr. Překvapilo, že to vzala za správný konec. Že nakonec odlétli, jako světlušky, do dalších krajin, vyzdobení placičkami. Na různé kulturní, hudební a firemní akce se ty drobné výtvarné předměty opravdu hodí.

    Už dlouho plánuju, že milé nadělím taky nějaký zážitek na který dlouho myslí. A tak, už aby tu radost měla. A to se jí přihodí, hned jakmile uvěří, že se jí může něco takového přihodit. Ale to vykrystalizuje až dá znamení, ze kterého poznám, jaký zážitek by byl prioritou.

    Vypadáte živě, výraz „na živo“ málem 4K – TV, že by vám to každý měl přát a vypadá to, že přeje.
    Tak vstříc zážitkům. A takové smělé zážitky, , jak si přejete, přejme všem, kteří se mají hodně rádi a dovedou se do toho pustit s nadšením ve dvou.

  2. Tak to je super a jsem rada, ze jsi mela takovy skvely zazitek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *