žít svůj sen

Žít svůj sen aneb obchůdek otevřen

Poslední dva týdny jsem se v podstatě nezastavila. Abych parafrázovala známý výrok: „Neotvírej si obchod, neotvírej si obchod nebo se z toho zblázníš.“ A tak trošinku blázním, ale musím říct, že příjemně. Vůbec mi takhle dobře už hodně dlouho nebylo – sice padám do postele v deset večer, unavená jako kotě, a vlastně se skoro nevyskytuju doma, ale cítím se naplněná a spokojená. Prostě všechna kolečka v soukolí zapadla na svoje místo. Stvořit svůj sen mi dalo pořádnou fušku, rozhodně to nebyl zázrak ze dne na den, ale konečně mohu s hrdostí říct – hotovo. Otevřela jsem si svůj vysněný a v hlavě dlouhé roky nošený esoterický obchůdek. A podařilo se mi skutečně stvořit přesně takové místo, jaké jsem si představovala.

 

Až mě samotnou fascinuje, jak rychle a skoro sama od sebe se v mém „vílím doupátku“ vytvořila pozitivní energie, která každého hnedka praští do nosu. Tedy, ne praští, spíš tak jemně pohladí:) A i mě je tady v obchůdku, kde trávím poslední týden skoro veškerý čas, neskutečně dobře. Nu a samozřejmě budu moc ráda, když si za mnou přijdete trošku té pozitivní energie nasosat:) Tak se na to pojďme vrhnout trošku informačně:

 

Kde mě a moje obchůdkové vílí doupě najdete?

Obchod Angelum Lucis, Běhounská 22 (pasáž Typos), Brno – co by od Svoboďáku a České kamenem dohodil a zbytek došel:)
 

A kdy?

Jsem tu od pondělí do pátku od 12 do 18 hodin.

 

Co že to vlastně prodávám?

Kamínky, přívěšky, amulety, šperky, vlastnoručně vyráběné magnetky a placky s nejrůznějšími motivy (eko-bio, esoterické, larpové, fantasy, mandalové, keltské…), nějaké ty vonné tyčinky a další klasické esoterické věcičky. Nu a taky vykládám karty a nabízím příjemný pokec u šálku horkého čaje v překrásném prostředí:)

 

A pár fotek pro představu:)

 

 

 

 

Omlouvám se tímto, že nepíši v poslední době moc nových článků, ale jsem plně zaměstnaná zařizováním obchůdku a doděláváním věcí v něm. Příští týden se už snad všechno trochu uklidní a bude více času i sil na tvoření. Každopádně budu moc ráda, když se za mnou zastavíte a také děkuji všem, kteří tak již učinili. Moc si vážím všech slov podpory a přání štěstí, kterých se mi v posledních dnech dostalo. Žít svůj sen má prostě něco do sebe. Děkuji, že jsem dostala tu možnost :) S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Žít svůj sen aneb obchůdek otevřen

  1. Ty stromy, jako by si podávaly ruce “ větve“. Připomíná mi to jeden klip klasické hudby „romance“. Zrovna jsem dovivinul další stroje a odvezly se do německa. Děkuji celému štábu, včetně uklizečky a kuchařek, které mi fandily nejvíc a možná si rády počtou Lumennčiny stránky. Utápím se v horečkách na hraně teploty přežití, ale ok. Mějte se moc rádi a buďte všichni kamarádi. Je to příjemné překvapení, že se ten krámek otevřel. Myslím si, že to bude víc než obchůdek.

    Možná taky generátor přívětivé energie a nových myšlenek, které pohnou světem k něčemu lepšímu. Možná se časem taky objevím a hned se nepředstavím. Tuhle jsem včera oslovil nějakou recepční v infocentru a usmál jsem se a ona mi řekla, kdo jsem prý podle úsměvu. Prý mě viděla kdysi jako malé dítě a úsměv si zapamatovala. A tak bych si přál, aby se šířila dobrá nálada jako lavina.

  2. Škoda, že to mám tak z ruky, jinak bych se určitě zastavil. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *