Louise L. Hay

Zemřela Louise L. Hay

Když jsem na tuto zprávu narazila, nejdříve jsem tomu nemohla uvěřit. Úžasná duchovní učitelka a inspirace milionů lidí na celém světě Louise L. Hay je po smrti? Silně mě to zasáhlo, protože i její knihy byly pro mě vstupem do světa duchovna a esoteriky. Díky její úžasné knize Miluj svůj život jsem objevila základy psychosomatiky a začala se uzdravovat z vleklých problémů. A díky Louise jsem také zjistila, co to znamená mít se rád a jak důležitá je sebeláska pro náš život.

 

Louise L. Hay zemřela klidně a ve spánku

 

Na webu její společnosti Hayhouse se dočteme, že zemřela 30.srpna 2017 v požehnaném krásném věku 90 let a to zcela přirozeně, klidně a ve spánku. Jaký také jiný, než klidný a mírumilovný odchod z tohoto světa, by také tato úžasná osobnost duchovního rozvoje mohla mít.

Kdo znáte knihu Miluj svůj život, víte, že Louise kolem padesátého roku života diagnostikovali rakovinu a nedávali jí šanci na přežití. Přesto se během půl roku dokázala právě díky sebelásce a zdravému přístupu ke své mysli i tělu z rakoviny zcela vyléčit. A násleně žila dalších 40 let, během kterých přednášela o spojení mysli a těla, psala knihy, rozdávala naději.

 

 

Mohlo by vás zajímat: rubrika Psychické příčiny nemocí

 

Děkuji a nashledanou v jiné dimenzi

Poprvé jsem knihu Miluj svůj život dostala do rukou asi před deseti lety. V té době jsem trpěla depresemi, častými astmatickými záchvaty, nechutenstvím, chronickou únavou, neustále jsem navíc byla nemocná – chřipka, záněty průdušek, nachlazení. O vlivu psychiky na zdraví jsem tehdy nevěděla prakticky nic.

Ta knížka mi bez nadsázky změnila život. Začala jsem pracovat na vztahu k sobě, na sebelásce, měnila jsem zažité destruktivní návyky. Během několika let jsem se zbavila téměř všech zdravotních potíží jenom díky práci na sobě a své mysli. Dodneška si v té knize občas listuji, když si nevím rady s nějakým zdravotním neduhem nebo potřebuji načerpat pozitivní energii.

Moc děkuji paní Louise za její celoživotní dílo, za její energii a optimismus, který byl pro mě velikou inspirací. Nasledanou v jiné dimenzi. Budete nám tu chybět.

 

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “Zemřela Louise L. Hay

 1. Tahle stránka a hlavně hodně i ten obrázek mi připadá jako opravdu vymakaná prezentace na její vzpomínku, ani na jejích stránkách Louise Lynn Hay – Helen Vera Lunney to tak výstižné nevidím.

  Miluj svůj život – o tom vím spoustu let, jen víc četl až nyní.
  Ten obsah jejích myšlenek vidívám i u jiných autorů jsou to věci na které se dá v životě přijít, ale ona to nashromáždila tak nějak do jednoho, aby to bylo líbivé čtení, nebo poslouchání audioknihy k žehlení, vaření, šití, malování, omítání, betonování, šroubování, drátování,spárování, uklízení a ke všemu, co vás napadne dělat. Třeba se můžete u toho česat, nebo koupat. Zkrátka líbivé čtení a poslouchání.
  Je mi té paní líto. Moc líto, čím si musela projít. Snad už má své odpočinutí.

 2. Její téma mít se rád/ ráda je velmi důležité.
  Již vícekrát v životě jsem poznal lidi,kteří se neměli rádi, se kterými to bylo těžké, že se rozechvěle k tomu člověku bojíte říci cokoliv přátelského, aby na vás nezaútočili, nebo sami na sebe nezaútočili.
  U žen to může dojít ve vztahu tak daleko, že i přátelské slovo nebo náznak pohlazení vyletí vzteky a bijí vás, nebo reagují sebepoškozováním, infantilizmem, mají psychospouštěče, vysvětlují si vše jinak, podle svých pudových zážitků z minulosti.
  U mužů to dochází tak daleko, že mlátí kolem sebe pěstičkami, nebo zuřivě až zženštile spekulují, nebo chtějí být drsňáci, když jim chcete přátelsky podat ruku a vlídně se bavit.

  U žen i u mužů jsem rozpoznal ty psychospouštěče. Podařilo se mi nalézt , jaké spouštěče to jsou, je však hodně těžké těm lidem jakkoliv pomoci, aby sobě nebo někoho neranili, nebo někoho neranilo.

  Sebepoznání pomáhá léčit. Kdo najde lásku k sobě, dokáže lásku šířit kolem sebe.

 3. Dreamland: ten úvodní obrázek je ze stránek její společnosti Hayhouse :)

 4. Jo, na těch stránkách Hayhouse jsem původně nebyl, teď jsem se tam byl mrknout a je to tam jako „slide show“ plakátek. Ten je hezký. Vymazlenější, než na stránce www. louisehay.com. Jednoduše, líbí se mi to tady, jak to máš poskládané o ní.

 5. Ať aviváž voní všude kolem , jako záře z vašeho srdce. Internal technology of your heart. Medicine by your hearts. Klikni na odkaz “ můj web“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *