Zavolání ochránce

Tak a teď už se v rubrice psychická obrana dostáváme k tomu, jak se proti psychickým útokům bránit. První metodou obrany je přivolání ochránce – zvolila jsem ji na začátek, protože je poměrně snadná, ale na druhou stranu zase nepůsobí proti tvrdšímu kalibru útoku. Nicméně její zvládnutí ukazuje, že máte určitý potenciál zvládat další a těžší způsoby magické obrany proti psychickému útoku, protože cvičí hlavně schopnosti vizualizace.
Tahle metoda vás nejspolehlivějí ochrání před útoky, které způsobují strach. Když večer ležíte a bojíte se usnout, protože vás ze sna vytrhne každý šramot, když se v noci probudíte z děsivého snu a nemůžete znovu zabrat, proti tomuhle je přivolání ochránce nejlepší volbou. Pokud je tento strach zplsoben psychickým útokem, pomůže to, ale stejně tak to může pomoci v případě, že se prostě jenom bojíte sami od sebe, bez vnější příčiny.

Jak na to:
Potřebujete jen svoji představivost. Strach sám o sobě nejvíce pracuje s představivostí, nebojíte se toho, co je, vždycky se bojíme toho, co bude. Třeba se nebojíte tmy, ale toho, co se v ní skrývá – což ovšem nevidíte. Nebojíte se ani přímo pavouka či hada, ale toho, co vám může udělat, i kdyby to znamenalo, že na vás jen vleze. Strach se prostě skrývá v naší představě – co by kdyby. A proti představě můžeme bojovat zase představou.
Vyvolejte ze své mysli někoho nebo něco, co máte rádi a co je natolik silné, aby vás to mohlo ochránit. Může to být někdo z vašeho života – silný starší brácha nebo kamarád, co dělá judo, může to být představa psa nebo jiného zvířete, které máte rádi, ale může to být klidně i smyšlená postava jako Barbar Conan:)
Já si jako své ochránce, kteří mi zajišťovali klidný spánek po dlouhé týdny, vybrala heavy metalovou kapelu Manowar. Prostě jsem si je představila u sebe v pokoji, jak koncertují. Bicí, kytara, basa, zpěv, všechno jsem to jasně ve své hlavě slyšela a nehmotní Manowaři stáli u mé postele a hráli o sto šest. Když jsem se bála víc, sedl si mi jejich basák na postel a hrál mi do ucha, usmíval se na mě a já věděla, že jeho svalnaté ruce odeženou každou příšeru.
A na vás je, udělat to podobně. Vyvolejte svoji představu do posledního detailu, představte si, jak stráží váš klidný spánek a bezpečně vás ochrání před čímkoli. Máte-li nějaký zhmotněný strach, jako třeba představu zombíka nebo obří tarantule, představte si, jak váš ochránce bere zbraň nebo své pěsti a s příšerou pěkně zatočí. A pak dál stokjí na stráži a ničeho se nebojí.
Tato metoda stoprocentně funguje proti nočním děsům, které si přivodíte sami a proti lehčím formám psychického útoku. Při horším kalibru se vám nepodaří představu ochránce udržte, je mlhavá, roztříštěná a váš strach jí nakope zadek. O silnějších metodách obrany se ale rozepíšu v dalších článcích, tak vydržte:)

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 komentáře u „Zavolání ochránce

  1. To je roztomilé. Skupina Manovar jak koncertuje člověku u postele a metalovým "rachotem odežene vše zlé. A zadarmo. Asi si budu muset dosadit do pokoje taky nějakou kapelu. Nějakou s velkými a silnými muži, kde je jich hodně, aby se dokázali postarat o moje bezpačí. Já vím, zvácená představa, ale svým způsobem by člověa uklidnila, ikdyž se ničeho nabojí.

  2. Pání to je úžasné … odmalička mám panickou hrůzu ze tmy ,zkoušela jsem už spoustu věci, ale nic nepomohlo …. jenže když jsem si teď představila jednu osobu kterou mám ráda jak ode mě odhání všechno zlé …. dokázala jsem v klidu ve tmě sedět skoro půl minuty (což pro mě byl ještě včera jenom sen ^^ )

  3. WOW tohle je úžasné:) hrozně se mi líbí tvůj blog a doufám,že mi brzy pomůže komunikovat s Gabrielem, kterého bych potřebovala :) Ale i ti ochránci jsou úžasní a doufám že mě ochrání až to budu potřebovat. :) děkuju !!

  4. Já jsem tuhle techniku ukazoval mladšímu bráškovi, který mívá zlé sny, když mi potom bratříček prozradil, že si jako ochránce vybral mě přišlo mi to roztomilé a byla to jedna z největších poklon, kterou jsem dostal :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *