Zavolání andělů

Zatím jsme si ozřejmili, co je to psychický útok a jaké jeho druhy můžeme zažít (více v rubrice psychická obrana) a naučili jsme se první obranu – zavolání ochránce. Další metodou, kterou se můžete bránit při psychickém útoku, je přivolání andělů. Je to o něco silnější kalibr – při vizualizaci ochránce jde de facto jen o sílu vaší psychiky, žádná bytost vás ve skutečnosti nechrání, přivolání andělů ale skutečně přivolá tyto bytosti světla a i když vy sami je nebudete vnímat vůbec, výsledky se dostaví. Andělé jsou tu od toho, aby nás chránili a milovali, proto nikdy neodmítnou člověku pomoc – více viz v rubrice andělé.

Jak na jejich zavolání ale půjdeme v praxi? Pocítíte-li příznaky psychického útoku a dostanete strach, v duchu si vizualizujte svého anděla-ochránce, toho, kterého již znáte a který vás provází životem. Pokud ho dosud neznáte, nezoufejte. prostě jen zavřete oči a představte si bytost ze zářivého světla s velkými křídly. A nebo stačí si představit jen světlo, zářivé, zlatobílé, a v duchu volat anděly.
Důležité je, aby vaše prosba byla upřímná a z hloubi srdce, nevkládejte do ní žádné pochybnosti, budete-li pochybobvat, andělé nebudou moci přijít – pokud nevěříte, že vám mohou pomoci, pak de facto pomoc odmítáte a andělé nesmějí pomáhat proti vaší vůli. Myslete na ně celou svou bytostí, žádejte je o pomoc s bojem se strachem a temnotou.
Pokud na vás útočí člověk, mělo by se to zadařit bez obtíží a černá nit, spojující vás s útočníkem, zanikne. Jedná-li se ale o útok silného démona, budou vám v hlavě naskakovat hrůzné představy – andělé měnící se na monstra, andělé umírající nebo mizející. Nenechte se tím ošálit, jsou to jen představy, které vám cpe do hlavy, aby vám zmenožnil anděly přivolat. Váš strach stvoří bariéru a andělům znemožní přijít, zase je to jako byste jejich pomoc odmítali. V žádném případě se nenechte odvrátit od myšlenky na zářící světlo a lásku andělů a pokud se to úttočníkovi přesto podaří, vypuďte strach z hlavy a znovu a znovu si vizualizujte anděly ve světelné záři a prostě je o pomoc. Dřív nebo později se to podaří a strach zmizí jako kouzlem, zahnán andělskými křídly.
Silnější představou může být místo, ve kterém se nacházíte, naplněné až po okraj andělskými bytostmi. Volejte je jako své strážce a stavějte z nich vojsko na obranu proti útočníkovi. Obklopte se jimi jako strážemi a požádejte je, aby svým světlem prozářili celé okolí a vypudili všechno, co by mohlo být destruktivní.
Tahle technika je poměrně silná a lehce zvládnutelná, zejména pro ty z vás, kteří již s anděly komunikují. Někdy ale pouhopouhá přítomnost andělů nestačí a je potřeba bojovat. A od toho tu máme jednoho válečníka s křídly – archanděla Michaela. Ale o tom, jak ho zavolat, zase až příště.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 komentáře u „Zavolání andělů

  1. Pardon za ten prázdný komentář. Mohla bych se prosím na něco zeptat ? Zkoušela jsem malovat autogramy. A vždy když žádám o ochranu mi v hlavě z ničeho nic vyskakují představy monster, nebo když si v duchu říkám : Ve jménu světla a lásky.. mi najednou něco vnutí myšlenku : Ve jménu temnoty..apod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *