Zatmění měsíce v úplňku – 7.srpna 2017

Na dnešní úplněk se celý víkend připravuji, protože mě čeká práce. Někdy si říkám, že je vážně zvláštní, být profesí čarodějka (to slovo mi pořád nejde přes pusu) a o úplňku mít nejvíc napilno:) Jako poslední dobou skoro každý úplněk, i tento mě čeká nabíjení kamínků a amuletů pro klienty (chcete taky? Objednávejte tady) a nějaká ta vlastní osobní praxe.
Úplňky docela silně prožívám a jsou pro mě vždy speciálním dnem a to i když na ně dočista zapomenu a až podle pocitu, že je něco divně kouknu na oblohu a tam měsíc jako rybí oko:) O to víc mě zaujalo, když jsem se včera dočetla, že tenhle úplněk bude hodně specifický. Čeká nás totiž částečné zatmění měsíce v úplňku, což je vždy neobvyklá podívaná a navíc to dělá úplněk tajuplnějším, více odhaluje skryté a přináší hlubší magické zážitky. Takže nás dneska čeká vskutku magická noc:) Ale to pořád není všechno – pojďme si přečíst, co o dnešním úplňku říkají astrologové…
(následující text pochází z FB stránek Svět zázraků, jedná se o překlad z anglického originálu z webu numerologist.com)
7.srpna 2017 zažijeme zatmění Měsíce v úplňku ve znamení Vodnáře. Tato výjimečná vesmírná událost je zároveň počátkem silného období mezi dvěma zatměními. Vytvoří se jakýsi vesmírný energetický portál, který zůstane otevřený až do 21.srpna, kdy nastane zatmění Slunce během novoluní ve znamení Lva.
Období mezi těmito dvěma zatměními pro vás může být zvláštní a matoucí. Vaše duše se může dostat do velmi zajímavých míst. Budete pod vlivem dvou navzájem velmi odlišných energií. Zatímco měsíční zatmění 7.srpna vás bude ponoukat k propuštění negativity a škodlivých přesvědčení, sluneční zatmění 21.srpna vás bude vybízet ke chránění sebe samých a svých blízkých, k postavení se za svá přesvědčení a k tomu, abyste světu ukázali, kdo jste. Tato kombinace ve vás může vyvolávat zmatek a frustraci. Můžete prožívat silné výkyvy emocí. Mohou se vynořit na povrch stará potlačená zranění a traumata.
Cokoli, co během tohoto období uděláte, bude mít dlouhodobý dopad. Abyste se v těchto bouřlivých vodách neztratili, buďte laskaví sami k sobě i k druhým lidem, naslouchejte své vlastní intuici a využívejte své psychické schopnosti, pusťte se nenávisti a odporu, a soustřeďte se na svou vizi, kterou máte o sobě a o světě. Od 7. do 21.srpna máte k dispozici ohromnou vesmírnou sílu, díky které můžete dosáhnout kýžené proměny! S analytickou myslí Vodnáře a s odvahou Lva, který vám kryje záda, vám nic nestojí v cestě. Přejeme vám pro toto období hodně štěstí!

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Zatmění měsíce v úplňku – 7.srpna 2017

  1. To jsem vůbec nevěděla, že bude dnes zatmění, díky za info :)

  2. Zlé nálady, nebo jiné zlé síly, využívají tyto noci novu, úplňku a zatmění. Za těchto nocí byste měli jít velmi brzo do postele a nekoukat do zatmění slunce ani měsíce. Toto jsou astro extrémy a nepříznivá doba pro toho, kdo chce být s energií v rovnováze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *