zapuzující kouzlo

Zapuzující kouzlo

Toto kouzlo je vhodné použít, pokud je ve vašem životě někdo nebo něco, co vám nevyhovuje. Může to být nevhodná situace, nepříjemný člověk, ale také vleklá nemoc. De facto cokoli, co vám působí nepříjemnosti a vy se toho chcete co nejdříve zbavit.

 

Pokud odháníte ze svého života člověka, nezapomeňte, že je důležité na něj nemyslet s nenávistí. Nepřivoláváte kletby, jen ho žádáte, aby z vašeho života odešel a přestal vám působit nepohodlí a stres. Pokud si budete vizualizovat člověka, jak mizí z vašeho života, dopřejte mu, ať se ve vaší představě usmívá a je šťastný,. To, že vám způsobil bolest byla jen lekce, kterou vám musel předat a vy byste se na něj neměli zlobit, protože tím nakonec stejně ublížíte jen sami sobě.
Zapuzující kouzlo se dá použít i na negativní myšlenky a emoce, které vás sužují a trápí.

 

Účel kouzla

odehnání zlých sil, negativních představ a smutků; urychlení vyřešení a skončení nepříjemné situace; odstranění nežádoucích jevů a osob ze života

 

Potřeby

malá miska; štíhlá černá svíce; voda; zápalky

 

Zapuzující kouzlo – jak na to?

Zapuzující kouzlo by se mělo provádět za ubývajícího měsíce. Ideální je den před novoluním, v době přerodu a zrození nového. V tento den zůstanou nepříjemné věci nejsnáze za vámi a nový začátek bude snazší.
Začněte magickou práci jako obvykle. Pomodlete se k bohům, andělům, vesmíru, co je vám příjemné, vytvořte kruh, zhluboka dýchejte, zapalte vonné tyčinky, prostě jak jste zvyklí (více viz článek Obecná pravidla pro magii). Pokud užíváte aromalampu nebo vonné tyčinky, velmi vhodné vůně na zapuzování jsou bříza, růže, kmín, fenykl, mateřídouška, kadidlo nebo jakákoli výrazná, kořeněná či ostrá vůně.

 

Zapalte černou svíčku a nechejte pár kapek vosku stéct na dno misky. Do horkého vosku pak svíci postavte a chvíli držte, aby vosk ztuhl a ona pevně stála. Pak misku naplňte do půlky výšky svíčky vodou (pokud je svíce o dost delší než miska, naplňte prostě misku až po okraj).
Zadívejte se do plamene a představujte si váš problém. Sledujte plamen a představujte si, jak se zakusuje do vašeho problému a pálí jej. Pokud si představujete člověka, nechejte plameny, aby jej jakoby odsunuly pryč, někam daleko od vás, v žádném případě nebuďte destrukce v sobě a nenechejte toho nebožáka trpět v plamenech. K tomu můžete pronést: „Plamen tě spal (proneste třikrát).“

 

Sledujte, jak ze svíčky stoupá kouř a mizí v dálce. Opět si vizualizujte svůj problém a nechejte vítr, ať jej stejně jako kouř odnáší daleko pryč. Můžete opět pronést zaříkání: „Vítr tě odvaň (proneste třikrát).

 

Pokračujte pohledem přes plamen níže v vosku, který se na svíčce rozpouští a stéká do vody. Zadívejte se na vodu a opět si vizualizujte svůj problém, jak jej voda bere do své náruče a on odplouvá někam do daleka. Zase můžete zaříkávat: „Voda tě odnes (proneste třikrát).“

 

Nakonec uchopte oběma rukama misku a představte si zemi, jak pohlcuje všechny negace a bolest, spojenou s vaším problémem a jak na ní raší nová svěží tráva, vaše nová šťastná budoucnost. Vychutnejte si ten pocit úlevy, zanořte se pevně do země, která vám dala nový život a můžete opět pronést zaříkání: „Země tě vem (proneste třikrát).“

 

Zapuzující kouzlo – zakončení

Chvíli meditujte nad svíčkou a představujte si, jak se váš problém rozpustil a odešel pryč a vy můžete začít nový život, opevněte se svojí vírou jako pevným valem a nechejte všechny pochyby odeznít. Až budete připraveni, poděkujte božstvům, andělům či komukoli, koho jste před kouzlem žádali o pomoc. Pak otevřete kruh a svíci položte na bezpečné místo, kde v klidu dohoří. Až svíci zhasí voda, obsah misky nevyhazujte, ale na druhý den ráno (nejlépe za úsvitu, ale takhle brzy vstávat nemusíte) dejte obsah misky zemi, čímž je rituál ukončen. Nemůžete-li obsah misky zakopat (například bydlíte v paneláku nebo se bojíte, že vás někdo uvidí), vyhoďte svíčku i vodu do popelnice. Přitom si představujte, jak ji pohlcuje země do svých životadárných útrob a vy spolu se zbytky svíčky vyhazujete i svůj problém ze svého života.

 

kámen ochrany
Podpořit váš záměr může i tento nabitý runový kámen ochrany před negativními vlivy.
Objednat si ho můžete tady.

 

Pár rad na závěr

Nemá smysl provádět toto kouzlo, pokud s člověkem, kterého zapuzujete ze života, nadále přicházíte do styku. Pokud se například po rozchodu dáte se „zapuzeným“ partnerem znovu dohromady, kouzlo nebude mít žádný účinek. Pokud jste přesvědčeni, že nějakého člověka ve svém životě nechcete, kouzlo váš záměr jen podpoří. Pokud mu ale například budete dál brát telefony nebo mu třeba sami psát, nemá smysl jakékoli kouzlení provádět. Rozmyslete si proto vaše úmysly dobře.

 

Toto kouzlo pochází z knihy Keltská astrologie a několikrát jsem ho úspěšně použila. Je ale nutné si taky uvědomit, že magie není o svíčkách a slovech, ale o myšlenkách. Pokud budete opravdu silně věřit, že do vašeho života přichází to, co si přejete, nebudete žádná kouzla potřebovat. Síla myšlenek je ta nejmocnější magie, kouzla a rituály je jen posilují.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

14 thoughts on “Zapuzující kouzlo

 1. nejde nějaké kouzlo udělat jen s pomocí myšlenek bez použití předmětů.Prosím odpověz

 2. Měl jsem dlouho problém se mířením se smrtí mého velmi dobrého přítele, kterou jsem viděl na vlastní oči. Rituál mi částečně pomohl ale nevíte náhodou o něčem podobném? Dávám si jeho smrt za vinu a chtěl bych se mu omluvit nebo na to zapomenout.

 3. Nevim jak jsem to udelala ale fungovalo to :) mozna to byla nahoda ale po mem "kouzlu" se jedna zena ktera mi prebrala manzela odstehovala i snim do zahranici :) drive bydleli v baracku hned vedle meho a nebyl prijemny pocit je vidat spolu potom co mi udelali… strasne se mi tim ulevilo :)

 4. Zrovna před pár dny se se mnou dala do řeči jedna babička a ta povídala, že jí ta svíčka pomohla i na virózu. Nevím proč, říkala, že se se mnou začala bavit, protože prý pozná s kým se dá dobře bavit. Mluvila o bylinkách , léčitelích, různé léčebné procedury, v tom všem jsme se doplňovali a většinu jsme znali oba ( jakási jakoby rezonance). Pak z ní vylezlo, že trénuje klasická šamanská cvičení ( žádné sekty ani obávané kursy), vypadala hodně sportovně ta babička, chodila tanečním krokem.

  Jo zbavit se obtížných je někdy těžké tak, že v období, kdy s nimi člověk něco řešit musí se to dá obejít jen někdy, bez zásahu „vyšší moci“. Ve druhé případě je to těžké, když někdo vám něco udělá, co vás stále ničí a člověka je potřeba v něčem zastavit pomocí složité taktiky a s pomocí více lidí, nebo se systémem a v neposlední řadě také s „vyšší mocí“. Naštěstí některé principy, jako například Boží mlýny, udělají velký kus práce za vás. Takže nenechat se vyprovokovat k hněvu, to je základní zbraň škůdců, kdy do vás tak ryjou , dokud se neoženete, nebo dokud nemají argumenty k dostatečnému zamotání slov a skutků, aby vše otočili a překroutili. Tady k silným sugescím a ochranným rituálům pomůže slovní aikido, nebo při velké eskalaci slovní a skutkové intrikánské rétoriky slovní kung fu ( podobný princip, jako v pohybu, tak ve vedení výroků).

  Je pravda, že pokud někdo škodit chce a ztratí o vás informace a jakékoliv závazky vůči němu, tak se snaží podsouvat kontakt a vytvořit provokaci vytvořením záhady a navrhnutím, ať se zeptáš přes kontakt, pokud něco chceš k tomu vědět. Tím se snaží znovu zaháknout, aby vašimi slovy vytvářel/vytvářela další zavádějící zápletky a přitáhl/ přitáhla si vás do uměle vytvářených zápletek, nebo vyložených vymyšlených kouzel typu, že říkáte něco, co jste neřekli. Kdo už tohle párkrát zažil, ví o čem mluvím.

  Takových lidí, kteří soustavně vyčerpávají, říkají o sobě jak jsou dobří a přitom dělají špatné skutky, takových se u nás v rodině nalepilo víc. Pomalu se odlepili a odpadli. Přitahuje je to že chcete dělat dobré, jenže někteří si to dobré nezaslouží, protože by jen brali a nedokáží se nastartovat na dobré skutky, jako kdybyste dávali masáž srdce mrtvému. Vy se vyčerpáte a mrtvý zůstane mrtvolou.

 5. A ti nejvychytralejší vám třeba něco ukradnou a pak řeknou sami , už mě nekontaktujte. Manipulátoři jsou předvídaví, kdy vědí, že vy nebudete mít zájem je kontaktovat. Ale zbavit se jejich zloby nějak musíte.

 6. To Dreamland. Je to snadné. Půjčte jim peníze a vyžadujte jejich vrácení… je to samozřejmě legrace, i když občas funguje. Řešení je sebeúcta a stanovení hranic. Okrást lze jen chamtivého a takyzloděje. Poctivý na háček zloději neskočí. Jinak s psychopaty je slovní aikido ztráta času, protože jsou v tom lepší, nemají úniky energie a z každého konfliktu vyjdou posílení. Řešení je striktní přerušení vztahu a sebeúcta, která nedovolí jeho opětovné navázání. Změnit telefonní číslo, vyměnit zámek a extrémě se i přestěhovat. Martin Havran

 7. Mě by spíš zajímalo, kde sehnat černou svíčku :) Už i kdysi jsem se po nějaké sháněla, ale je téměř nemožné nějakou najít… Nikde žádné nemají :o)

 8. Tamichi: doporučuju objednat přes internet, stačí do googlu zadat „černá svíčka“, našla jsem hned několik eshopů, kde je k dostání ;)

 9. to Martin Havran. Že by okrást šlo jen chamtivého a takyzloděje je blbost, že podstivý na háček neskočí. Dobří lidé často skočí a s tím právě zloději počítají. Protože ti dobří lidé často žijí mezi dobrými lidmi a mnohdy nejsou připraveni na ty zlé a s tím ti zlí počítají.

  Takže něco se o těch jejich taktikách dozvědět, to je důležité pro obranu. Jsou však situace systémového okrádání a tam už se hůře brání systému. Třeba kradnoucí úřední osoba, která zneužívá pravomoci a má na lidi své páky, kterých zneužívá. Všechno není tak jednoduché.
  Anebo chcete někomu pomoci a ten/ta vás zneužije. Jed o konkrétní situaci, jaké to má na vás dopady a jak z toho ven.
  Není to vždy tak jednoduché, sbalit kufry a zmizet. A jak říká Martin Havran, pokud se tak jmenuje, nebo je to přezdívka, tak by člověk v některých situacích musel zmizet ze světa a to taky nejde lusknutím prstů. Ale pro hodně případů je to řešení , co říká Martin. Nejlépe, když se domluví velká skupina a sbalí kufry a zmizí a podvodníky, manipulátory nechá na samotce.
  Obecně totiž platí pravidlo, že před sociopaty a psychopaty je nejlépe zmizet.
  Ale jelikož by někdy museli lidé opustit hromadně nějaké město, nebo celý kontinent, nějaká znalost jejich intrik nikdy nezaškodí a naučit se bránit, nejlépe ve skupině. Jelikož lidé bez svědomí si někdy tvoří skupiny přívrženců a tak jsou potřeba skupiny, které se jim ubrání.
  Toto jsem už kdysi studoval s pár lidmi, když jsme se museli bránit: https://www.youtube.com/watch?v=u68WfG1srfk

 10. Dobrý den prosim chtěla bych radu jak udelaT aby moje švagrová odešla z mého bytu bydlí u mě už skoro 2.roky a ne odejít ze člověk kterého vihodis dverma a on přijde oknem už nemuzu potřebuju aby sama odešla z mého bytu existuje nějaká černá magie na to prosím o radu diky

 11. Moniicka: lepší než magie je v tomhle případě prosté sbalení kufrů a jejich postavení za dveře. Vyměníte zámky a hotovo. Ne na vše je třeba hledat magické způsoby, někdy je lidská komunikace mnohonásobně účinnější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *