♣ Vysílám bojem s démony negace?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: Ahoj Lúmenn,
znovu jsem si počítal rubriku „Psychická obrana“ a dostal jsem se k článku „Přivolání archanděla Michaela“. Chvilku jsem nad tím dumal a pak mě napadla otázka.
Předpokládám, že magický/psychický útok je negativní. Pak, ale pokud budu v sebeobraně útočit, abych astrální potvory zahnal, tak vysílám negace. Ovšem platí, že co vysílám, to také od univerza dostanu zpět. A i když archanděla Michaela „jen“ přivolám, a „špinavou práci“ za mne odvede on, tak se mi to nelíbí. V tomto případě bych škodil i jemu, protože jsem ho přivolal, aby ubližoval ostatním…
Tedy: Opravdu se chci bránit tak, že budu ubližovat, byť by mým protivníkem měl být démon?
Možná nad tím zbytečně moc přemýšlím, ale stejně mě to zajímá.
Děkuju za odpověď :o) Kain


Odpověď: *smutné povzdechnutí* Občas jsem už unavená ze zodpovídání dotazů tohoto typu – dotazu, který vzniká špatným přečtením a nepochopením nějakého článku, resp. série článků. Víte kolik komentářů a e-mailů mi denně chodí? při tom by občas stačilo pořádně číst či použít vyhledávač.
Ale dost stížností. Koneckonců, od toho tu jsem:)
Proti démonům se nebojuje negacemi, protože těmi se oni živí, to je jejich podstata. To je jako by jsi přiléval do ohně benzín a myslel si, že ho tak uhasíš. S démony se dá bojovat jedině láskou a nějvětšími bytostmi Lásky jsou andělé. Pokud jej zavoláš, pomůže ti znásobit tvoji sílu lásky a démona obalí do světla a jeho zlou podstatu láskou rozpustí a jeho božskou částečku, která je ve všem živém, odešle do světla. Takže žádné negace, jen láska.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

9 thoughts on “♣ Vysílám bojem s démony negace?

  1. Podle mého názoru každý útok přestože i sebeobrana logicky vyvolá nějakou negativní energii. Ale negativní energie patří k tomuto světu jako den a noc či univerzální oheň a voda. A to neříkám jen já. Takže nesnažte se být svatí…nepovede se vám to. Bezpochyby.

  2. [1]:  Lukáši, možná jsi trochu natvrdlý…proti démonu, jakožto bytosti stvořené výhradně negativní energií, se nedá "bojovat" pomocí negací. Možná že sis nepřečetl článek, o kterém se tu mluví:

  3. [2]: Naprosto s tebou sdílím tvůj názor. Mimochodem mi přijde, že někteří lidé tady tyto ezoterická témata řeší až moc a jsou až přílíš fanatičtí. Vidí boje mezi anděly a démony a zabývají se tímto, místo aby se věnovali užitečnějším věcem- například radovat se z maličkostí.

  4. [4]: tohle je podle mě velice filozofická otázka – faktem je, že každá bytost ve vesmíru od kamene po anděla, pochází z jediného zdroje, říkejme mu třeba bůh. A částečka tohoto zdroje, boha, je ve všem, byť jen malá. Zbytek je obal. Když shodíme obal, najdeme surovou podstatu. A ta je vždy božská – u lidí i démonů. Když člověk shodí materiální tělo, zbyde jen božská částečka duše. Když démona "svlékneme" z negací, zůstane opět jen jeho božské jádro.

  5. to že nějakého "démona" někdo posune o stupínek výš, znamená, že ho vystaví nebezpečí. Když to převedu na lidi, tak je to jako porod, před ním je malý človíček v bezpečí, kde ho chrání matka, jak její imunita, tak její tělo, ale jakmile se dostane ven, je najednou v nebezpečném světě, kde je milion a jedna věc, co mu můžou ublížit, ale zase se tady má něco naučit, a navíc porod jsme logicky všichni tady přežili

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *