Výroba amuletů a talismanů podle dne v týdnu

Při výrobě amuletů je dobré pochopitelně dodržovat obecná pravidla pro magickou práci, ale člověku také pomůže držet se dalších zásad, které mohou účinnost amuletu zvýšit. Krom nezbytného výběru správných předmětů a ingrediencí hraje roli také den v týdnu, kdy je amulet vyroben, protože každý den v týdnu je zasvěcen jinému božstvu a má tak jiné vlastnosti, které můžete zužitkovat při výrobě talismanů. Stejně tak se ale magie dnů v týdnu dá využít při jakékoli magické práci, při nejrůznějších rituálech a meditacích.

Pondělí (Monday = moon day, den měsíce) – MĚSÍC
Výrobou amuletu či talismanu (rozdíl nezi amuletem a talismanem vysvětluji v tomto článku) v pondělí docílíte lepší ochrany před nepřáteli, činí vás veselými a laskavými. Pomáhají získávat bohatství a chrání před zlými sny. Usnadňují cestování a splnění přání, jsou příznivé pro rituály, meditace a duchovní naplnění.
Úterý (Tuesday = Tiwaz Day, den Týra, boha války) – MARS
Ochrana před hádkami, duchovní síla a posílení pocitů vnitřního naplnění.
Středa (Wednesday = Wotan’s Day, den Odina, boha moudrosti) – MERKUR
Amulety a talismany vyráběné ve středu mají vliv na vyplnění přání. Podporují blahobyt a dobré obchody, starají se o vysoké zisky. Porbouzejí intuici, moudrost a tvořivost, posilují paměť a aktivují mysl.
Čtvrtek (Thursday = Thor’s Day, den Thóra, boha síly) – JUPITER
Amulety z tohoto dne podporují magii a rituály nebo zaříkávání vyšších sil. Přinášejí lásku, přízeň, bohatství a čest. Pozitivně ovlivňují rozšiřování souladu a příměří.
Pátek (Friday = Freya’s Day, den Freyi, ženské bohyně) – VENUŠE
Láska, přátelství a umělecký úspěch. Zažehnávání sporů a hádek.
Sobota (Saturday = Saturn’s Day, den Saturna) – SATURN
Sebedůvěra, moc a vytrvalost, ochrana před uhranutími a prokletími. Dobrý den pro nákup.
Neděle (Sunday, sluneční den) – SLUNCE
Probuzení lásky a přátelství, amulety vyrobené v neděli přinášejí štěstí, čest a slávu a přivolávají přízeň od mocností a bytostí.

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Výroba amuletů a talismanů podle dne v týdnu

  1. Mne by sa najviac páčil ten nedeľňajší alebo piatočňajší :) (ten by som podarovala rodičom, teraz by sa im hodil…)

  2. Velmi zajímavý článek :) Brala bych nějaký úterní, možná se do toho zítra vrhnu. Moc díky za inspiraci :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *