Voňavé pohádky

Byla jsem požádána jedním z vás, čtenářů, zda bych nezveřejnila článek o knize, kterou napsala jeho maminka, Paní Kateřina Sedlárová, a na jejíž vydání se snaží získat prostředky. Nápad je to krásný – kniha se jmenuje Voňavé pohádky – léčivé obrázky a hravou formou učí děti o kouzelném světě víl a skřítků, ale také o léčivé síle bylin. Pohádky jsou doplněné o harmonizační malby a v každém příběhu se nachází poučení o bylinkách od víly Pampelindy.
Více naleznete pod perexem. Přispět na vydání knížky a získat dárek v podobě kresby, mandaly nebo celé knihy, můžete zde.

Jak to začalo

Jmenuji se Kateřina Sedlárová. Jsem maminka dvou kluků. Na začátku mého zájmu o alternativní léčení byla snaha o to, aby byla moje rodina zdravá a spokojená. Tak jsem se začala zajímat o různé kurzy a metody léčení. Také jsem spoustu kurzů navštívila a seznámila jsem se s mnoha technikami léčení a prací s s energiemi. Časem jsem postoupila tak, že jsem začala pomáhat a radit i ostatním lidem. A protože mám opravdu velký záběr metod a znalostí, otevřela jsem si poradnu s alternativní léčbou. Vždy se snažím přistupovat ke klientovi jako osobnosti a podle toho také vybírám různé metody, abych mu pomohla.A jak šel čas, mé děti jsou již dospělé a já se snažím stále pomáhat dětem i dospělým.
Asi před 5 lety jsem dostala nápad, jak se přiblížit více lidem a hlavně dětem. Děti jsou těmto věcem otevřené více než dospělí a já se rozhodla působit přes děti dále do světa dospělých. Napsala jsem a nakreslila pohádkovou knížku, která děti pobaví, ale i poučí. Každý příběh je napsaný se zaměřením na jednu běžnou dětskou nemoc nebo bolístku. Je tam nabídnuta rodičům pomoc přírodní cestou. A u každé pohádky je obrázek, který je naprogramován na léčení daného problému. Do obrázku jsem při kreslení vkládala léčivou a harmonizující energii. Ta z obrázku působí na děti i dospělé. Působí na dotek i na dálku, takže pomáhají dětem již jen svojí přítomností. Takže působí i jako prevence.
Bohužel jsem zatím nesehnala nakladatele, který by knihu vydal a sama na to nemám prostředky. Myslím si, že je škoda, aby zůstala v šuplíku a nedostala se k dětem, zdravým i nemocným. Nevím, jestli již někdo vydal podobnou knihu, ale v době, kdy moje knížka vznikala, byla jedinečná svými léčivými obrázky. Navíc děti provází příběhy milá víla Pampelinda, která děti poučí i pohladí.
Doufám, že tento skvělý pomocný projekt pomůže vydat mou knihu, aby mohla konečně mezi děti, kam patří.

Detaily

Jsem autorka pohádkových knížek pro děti. Píši si text i kreslím obrázky.Tato kniha je o kouzelné říši skřítků a víl z lesa a louky. Kniha je sestavena z několika příběhů, které se zaměřují vždy na nějaký zdravotní problém, které mívají malé děti. V příběhu je nabídnuta rada a pomoc z přírodních bylinných léčiv. U každé pohádky je velký obrázek, který je nakreslen s energetickým nabitím, aby danou nemoc pomohl vyléčit. Tyto obrázky jsou nabité léčivou a harmonizující energií. Podobně pracuji ve své poradně s alternativní léčbou, kde pomáhám nemocným. Chtěla bych, aby moje knížka mohla pomáhat dětem zdravím i nemocným a jejich rodičům. Chtěla bych se zaměřit na prezentaci ve školkách, dětských léčebných zařízeních a hlavně na postižené děti. Myslím, že je škoda, aby tato kniha zůstala nevyužita.

Kdo jsme?

Jsem léčitelka na poloviční úvazek. Mám doma poradnu s různými druhy a metodami léčení. Podle toho, co danému klientovi nejlépe pomůže, metody vybírám. Snažím se při léčení dostat k jádru problému, na samý počátek, aby pomoc nebyla jen krátkodobá, ale aby zabrala natrvalo. Ráda pracuji s lidmi, dospělými i dětmi, protože každý je jedinečný a pokaždé je to vlastně nové i pro mě. Protože dopředu nevím, kudy nás léčba povede. Krásný je pocit, když se nám povede zvítězit.

Proč to děláme?

Knihu jsem měla hotovou asi pět let. Dozvěděla jsem se o této možnosti, a protože nejsem obchodník, neumím svou knihu správně nabídnou do nakladatelství, rozhodla jsem se, že se zde zkusím prodat. Protože mrzí mě, že kniha zatím nesplnila to, co jsem s ní měla v plánu. Chtěla bych s touto knížkou i s dalšími, které mám zpracované jezdit po školkách, školách, stacionářích a různých sdružení dětí a rodičů a nabízet jim příběhy a rady přírodního léčení. Proto doufám, že touto cestou se podaří ji vydat a dostat k dětem. Děkuji Vám, že mi pomůžete tento sen splnit.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *