nový začátek

Nový začátek aneb vítejte!

A je to tady! Snad mám všechno přestěhováno a pokud ne tak nezbývá než doufat, že to nebudu potřebovat. Neuvěřitelné se totiž stalo skutečností a já konečně udělala ten neskutečně velký krok a přestěhovala web na novou doménu. Definitivně, neodkladně a bez možnosti návratu. Starý blog, který mi dobře sloužil 8 let, je nemilosrdně smazán. Zbyla jen prázdná skořápka, která vás jako maják ještě nějakou dobu bude navádět na nový web, než si i vyhledávače zvyknou, že mé místo je tady.

 

Nový začátek

Musím přiznat, že to pro mě vůbec nebylo snadné. Dlouho, předlouho se mi chvěla ruka nad tlačítkem smazat blog. Ale je to uděláno a nelze to vzít zpět. Něco starého končí, aby mohlo začít nové. A já věřím, že nová doména mi přinese jen samé dobré věci.

Předně jsem se definitivně zbavila své závislosti na Nově a jejich serveru blog.cz. Už žádné hašteření s adminy, když něco nefunguje jak má (a že toho bylo poslední dobou mnoho). Už žádné odporné reklamy přes půl stránky, které se zničehonic objeví přes noc. Už žádné reklamy, kromě těch, které bych se třeba rozhodla umístit sama (a logicky z nich i měla nějaký ten příjem). A hlavně už žádný strach, že jednoho dne, kvůli něčí chybě nebo třeba záměru, můžu o všechno přijít. Mám zálohy, mám vlastní hosting, jsem ve svém. A můžu konečně volně dýchat.

 

Technikálie

Doufám, že se vám také líbí design, který jsem pilovala posledních pár týdnů, aby vše šlapalo, jak má. Kdyby někde něco blblo, nefungovalo nebo jinak zlobilo, napište mi do komentářů nebo na e-mail, mrknu se na to. Za jakoukoli zpětnou vazbu (i kritickou) budu moc ráda, tak se nebojte ozvat:)

Přesun nebyl snadný a protože probíhal automaticky, není všechno dokonalé. U většiny příspěvků se například nezobrazují úvodní obrázky, ty uvidíte až po rozkliknutí celého článku. Možná také zmizely některé komentáře, ačkoli by se snad měla přesunout naprostá většina z nich. A co vím, že zatím nefunguje, jsou odkazy – téměř všechny totiž vedou na starý web. Bude m trvat pár týdnů, než to všechno opravím, protože se to musí dělat ručně, tak vás zatím prosím o shovívavost a trpělivost. Když mi nefunkční odkazy nahlásíte, zlobit se taky nebudu:)

Takže – tfuj, tfuj, tfuj, snad mi nový web přinese štěstí, radost a snad i nějaké ty nové čtenáře. Děkuji vám za přízeň, vaše Lúmennka

 

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “Nový začátek aneb vítejte!

  1. Schválně jsem byla zvědavá, jakou vizuální podobu zvolíš. Myslím, že sis poradila se ctí – tak nějak to k tobě všechno sedí :) . Přeju hodně štěstí do další práce! :)

  2. Jo, je to veliká naděje na nový sen. Který se uskutečnil. Na cestě ke štěstí.
    Snad v Lumenn najdou inspiraci i druzí bloggeři na nový krásný začátek.

  3. Na tvuj blog jsem narazila teprve nedavno, moc se mi clanky a hlavne tvuj pristup zalibil (byla jsem castou navstivitelkou jednoho podobne zamereneho blogu – urcite nemusim jmenovat a ani oduvodnovat proc jsem jej s velkym zklamanim navstevovat prestala) a jsem moc rada, ze mam znovu kde nakouknout a cist clanky s timto zamerenim :-) Tesim se, jak se bude web na nove adrese rozvijet, a ze prinese pekne a prijemne utociste jak pro tebe, tak pro nas ctenare :)

  4. Vypadá to vážně dobře, hřejivě a přátelsky :) Přestěhovat se na vlastní doménu je určitě skvělý rozhodnutí. Když někdo zadarmo tvoří kvalitní obsah, rozhodně si nezaslouží mít web plný vlezlých obřích reklam, které jsou ještě k tomu úplně mimo mísu. Navíc ve vlastním má člověk vždycky volnější ruku co se týče designu, funkcí a vůbec všeho, takže jediným limitem jsou schopnosti a ne systém. Tohle bylo zase mým hlavním motivem :)
    Ze srdce přeju, ať všechno šlape tak jak má, a ať nové prostředí přiláká také spoustu nových čtenářů :)

  5. Vypadá to tu moc pěkně. Také ted rozjíždím blog na nové stránce. Je toho hodně znám to :) tak přeji at se daří!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *