♣ Vidím obaly kolem lidí, co je to?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

Otázka: Ahoj. Dúfam, že nevadí, že ťa znova otravujem. Chcela by som sa ťa na niečo opýtať. Už dlhšiu dobu sa mi stáva, že keď pozerám TV, tak vidím obaly okolo ľudí, hlavne na bielom a bledom pozadí, niekedy veľké, inokedy menšie a niekedy vidím biele postavy za alebo pri dotyčných ľuďoch. Už som zvažovala, že tie postavy by mohli byť anjeli, veď predsa keď sa natáča nejaký film, tak anjel strážny len tak neodíde o toho človeka, ktorého sprevádza, len pre to, aby nebol v zábere. A ten obal okolo ľudí by mohla byť aura alebo energia človeka. Ale mňa zaujíma tvoj názor na toto a na záver mám ešte otázku. Je to vôbec možné v TV vidieť tieto postavy a obaly?
Ďakujem. Macuš


Odpověď: Ano, patrně to budou aury a andělé dotyčných lidí. Překvapuje mě, že je vídáš v televizi, ale faktem je, že kamera i foťák přenášejí více informací, než zachytíme pouhým okem a občas vidí i více, než naše fyzické oči.Obraz aury tak na kameře zůstane, podobně ducha nebo anděla.
O aurách i andělech tu najdeš kupu článků, tak si je projdi, třeba ti to k něčemu pomůže a bude ti vše jasnější. Zajímavě o podobných věcech, které vídáš i ty, mluví Lorna Byrrne ve videu, které jsem nedávno zveřejnila.
Na tvém místě bych se pak ještě zkusila zamařit i na aury kolem lidí, které vídáš reálně a pracovala raději s tím, myslím, že by ti to mohlo přinést zajímavé zážitky:)
PS: Kainův dotaz na téma mantry zpracuji brzy v nějakém článku, těšte se;)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

7 thoughts on “♣ Vidím obaly kolem lidí, co je to?

  1. Jen se vyjádřím k těm "obalům". V podstatě nejdůležitější obaly jsou hrubomotné a astrální (duše) tělo. Ten "třetí obal" je vlastně jádro – tedy to skutečné a jediné "Já". Je to to mentální (duchovní) tělo – to je to jádro.

  2. ďakujem veľmi pekne za odpoveď a ospravedlňujem sa, že som ťa týmto zaťažovala a nemohla si sa venovať niečomu inému, ako len blogu, ale aj tak ti veľmi ďakujem, že si si našla čas a odpovedala mi na otázky

  3. To je neuvěřitelné! :)  S tou televizí jsem taky viděla taky okolo lidí barvy aury, ale vrtalo mi hlavou, jak je možné že i v televizi to jde vidět. A přemýšlela jsem nad tím pořád, až mě nenapadlo se někoho zeptat. A vida :)

  4. nevím kam psát otázky takže ji napíšu sem jestli můžu:Ahoj,nevím co to je ale poslední dobou cítím strašně moc energie a vibrací okolo nebo ve čtvrté čakře…je to takové divné proč jenom do ní?a taky když mám v té 4. čakře velmi vysoké vibrace tak dokážu vnímat třeba energetické bytosti kolem sebe nebo když si vykládám karyt tak třeba cítím energii té karty a podle toho jak silně tu kartu cítím tak tu obrátím(každý den je to jiná karta)…nevíte co se se mnou děje?děkuji vám moc za odpově´d.

  5. [4]: buď za to ráda:) čtvrtá čakra (srdeční) je na energii velmi citlivá a nabírat energii ní je velmi dobré, ačkoli ne úplně obvyklé. Pokud tvoje čakra "sosá" energii, asi ji potřebuješ, stejně jako všechny vjemy co to přináší. Nebraň se tomu a využívej toho, uč se a zkoušej:)

  6. Já taký vídavam aury lidí, ač v telivizi nebo běžně, taky cítim energii některých lidí, ale jen tu silnější- třeba když kolem mě projde jeptiška tak z jejího nitra proudí čistá bíla energie a také jeji aura je jasnější anebo když mě má nábožně založená  rodina dotlačí na vánoce do kostela ( přičemž já jsem spíše pohan, nebo jednoduše pro ostatní ateista)  je mi z toho už zase špatně, a energie kostela se mi hnusí.. taky když je kolem mě dav lidi tak je to taky ne moc příjemné, nebo když jsem na koncertu( energie nadupaných lidí, nabitích adrenalinem a agresivita, třeba i v opilosti je jasně cítit všude kolem). Díky tomu jsem slabá v zadržovaní energie ostatních lidí , kteří by mě mohli lehce ovlivnit nebo psychcky napadnout ( snad víš jak to myslím). Nevím nikdy jsem to nerozvíjela , já  se s tím už narodila.. mám to myslíš zkusit? Nebo se proti tomu mám bránit a chránit se? Nebo si to jednoduše namýšlam? Zářívé světlo koelm lidí si však nelze pořád domýšlet..

  7. [6]: pracuj s tím, máš dar a byla by škoda jej nevyužít, předně se nauč chránit a pak to můžeš využít k diagnostikování nemocí nebo k tomu, abys věděla, kterým lidem a místům se vyhýbat. Mám podobné vnímání a občas se vážně hodí:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *