♣ Vidím podivné barvy, co je to?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahojky Lúmennko :) Mám na teba otázku.
Keď som si podľa knižky „Liečenie čakier“ (od Doreen Virtue, návod zde) čistila čakry, videla som také sústredné kruhy (žltej a fialovkastej farby). Akoby cezne som vnímala izbu (a to som pritom došla iba k druhej čakre od spodku :D).
Mňa by zaujímalo čo to vlastne bolo? (Niečo podobné vidím aj keď žiadam energiu z Vesmíru, ale len zo zavretými očami…)
Vlastne by ma ešte veľmi zaujímala jedna vec: v tvojom seriáli „Moje cesta za poznáním“ si písala o tom ako si stretla Budhu. To bolo v meditácii? :) (lebo som to tak celkom nepochopila :D) Zuzka


Odpověď: Ahoj, to, co jsi při této technice viděla, bude s nejvyšší pravděpodobností tvoje vlastní aura. Pokud si přes tyto „kruhy“ jakoby vnímala místnost, pak je to téměř jisté, protože aura tě celou obklopuje. Mimochodem více o čakrách a auře se dozvíš v této rubrice.
Jinak setkání s Buddhou bylo pochopitelně v meditaci, rozhodně jsem nešla po ulici a nepotkala ho:)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “♣ Vidím podivné barvy, co je to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *