♣ Viděl jsem podivnou mlhovinu. Co to mohlo být?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahoj, nemívám moc často zážitky ohledně setkání s jemnohmotnými existencemi, ale nedávno jsem měl velmi zvláštní „návštěvu“ a rád bych znal tvůj názor, oč by se mohlo jednat.
Probudil jsem se s pocitem, že mě někdo sleduje. Když jsem otočil hlavu tím směrem, zahlédl jsem stín asi metr ode mne přímo ve výšce očí, ale ten se téměř okamžitě rozlétl pryč a zmizel. Popravdě nevím přesně, jak to popsat stín se přecejen nepohybuje volně prostorem, takže to spíš mělo konzistenci mlhy, takové tmavší šedé mlhy.
Hlavně považuji za zvláštní, že se to dostalo až ke mě. Protože vzhledem k starším zážitkům tvořím silné bariéry nejen kolem domu, ale také kolem pokoje a nejsilněji (a každodenně je obnovuji) kolem postele.
Další zvláštností je, že jsem z té „věci“ vůbec neměl strach (zvláštní, když se přímo po probuzení díváte z očí do „očí“ očividně inteligentní mlze), a necítil jsem žádné ohrožení. Spíše něco jako strach nebo nedůvěru z druhé strany(od té „mlhy“).
Předem díky za odpověď. Darsig


Odpověď: Na první pohled by to podle tmavší barvy mohla být spíš destruktivní bytost, ale pokud jsi necítil žádný strach, patrně se jednalo o něco jiného. Osobně bych to tipovala na ducha, který se náhodně nachomýtl kolem, proto ta nedůvěra z jeho strany, asi ho překvapilo, že ho vnímáš a tak se rychle ztratil. Obrany, které si tvoříš, jsou skvělá věc, ale brání tě před bytostmi, které jsou pro tebe potenciálně nebezpečné a tahle bytost očividně nepředstavovala hrozbu, proto „prošla skrz“.
Kromě ducha se ale mohlo jednat de facto o téměř jakoukoli astrální bytost, pokud bys ji zachytil vnitřním zrakem, měla by nějakou podobu, takto se ti zobrazila jen jako mlha. Pokud se její přítomnost neopakuje, šlo o zajímavou náhodu a neměla bych z toho strach. Pokud se bude objevovat častěji, zkus se na ni zaměřit vnitřním zrakem, třeba ti něco chce a neví, jak ti to dát najevo.
Měj se krásně, Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “♣ Viděl jsem podivnou mlhovinu. Co to mohlo být?

  1. Ahoj, já jsem zažila úplně podobnou situaci jako Darsig. Nad ránem kolem 3 hodiny jsem slyšela otevřít dveře a uviděla jsem šedou mlhovinu asi 1,5 m nad zemí. Vůbec jsem neměla strach, nevím jak to zmizelo a já znovu usla.Prý to jsou pozorovatelé. Děkuji za Váš názor.

  2. Já také zažila podobnou situaci. na škole v přírodě jsem spala na pokoji s dvěmi dalšími holkami a spaly jsme v penzionu o kterém se povídá že v něm zemřela nějaká dívka když spadla z okna, jednou v noci jsem se najednou probudila a viděla jsem mezi postelemi mých kamarádek dva jakoby stíny, měly tvar lidí, jeden menší a jeden větší, byly asi ve velikosti mých kamarádek a já si první myslela že jsou to ony, měla jsem bujnou představivost, dozníval mi sen nebo to byl duch té dívky co údajně spadla a zabila se?

  3. [1]: Okolo tretej ráno sú vraj ľudia najbližšie smrti či čo, čiže sú aj vnímavejší, čo sa týka jemnohmotných. Neviem či je to pravda, radšej ma neber za slovo :D

  4. Já sem kdysi při meditaci jakoby viděl jak se mi celý pokoj naplnil na pár sekund mlhou.

  5. Jednou tak ve 2:46 ráno jsem se probudil, a u dveří od pokoje kde s bráchou spíme byla taková pani nebylo jí vidět do obličeje, měla svěšenou hlavu a byla asi 2m vysoká ale byla taková průhledná no prostě takový přízrak a přibližovala se blíž pak jsem rozsvítil a ona zmizeli od té doby jsem nic podobného neviděl.
    Takže nevím jestli to byl výplod mé fantazie nebo opravdová bytost…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *