Vánoční překvapení

Věci se dějí. Poslední měsíce jsou co do událostí a životních zlomů skutečně výživné. A na mé cestě se momentálně objevil další velký krok. Mám ohromnou radost, protože jsem se odhodlala splnit si dlouholetý sen. Doslova – před pěti lety se mi o tom zdálo a nyní se to stává realitou. A taky mám tak trošku obavy, jak to nakonec dopadne. Ale hluboko v sobě cítím, že tenhle nádherný vánoční dárek, který jsem sama sobě nadělila, je dobrý nápad. Že mě posune dál a umožní mi růst. Asi už jste zvědaví, co to je, že? Všechno jsem to shrnula do videa:)

 

 

Vánoční překvapení a splněný sen

Vy, co mě sledujete na facebooku už jste tohle video asi viděli. Nahrávala jsem ho včera, ještě plná euforie z podpisu nájemní smlouvy. A tu stejnou euforii cítím pořád. Jsem strašně šťastná, že jsem získala odvahu a tento krok udělala. A ať už to dopadne jakkoli, cítím, že tuto epizodu si chci prožít.

Před těmi pěti lety se mi opravdu zdál sen. V tom snu byl zcela jasně a zřetelně můj obchůdek. Ještě hodinu po probuzení jsem měla zavřené oči a přehrávala si ten sen v hlavě. V duchu jsem stavěla, budovala, vybavovala. A postupně jsem se do plnění svého snu pustila i v reálném životě.

Začalo to výhrou v televizní soutěži Pekelná výzva, které jsem se zúčastnila v roce 2013. Peníze, které se mi podařilo vyhrát, jsem pak využila na založení eshopu Angelum Lucis – nakoupila jsem zboží, spustila web a bez jakýchkoli zkušeností jsem se pustila do podnikání. Učila jsem se všechno za pochodu – a učím se doteď. Celou tu dobu jsem si říkala – až vyděláš dost peněz, založíš si kamenný obchod. A roky ubíhají a já si pořád říkala, ještě ne, ještě je čas, ještě na to nemáš.

 

Ten pravý čas…

A minulý týden jsem si uvědomila, že už není na co čekat. Peníze, které mám uspořené, jsem sice nevydělala provozem eshopu, ale mám je, existují a je načase je využít. A tak jsem prolezla internetové nabídky pronájmů, sešla se s realitním makléřem – a od včerejška mám podepsanou smlouvu a zaplacený nájem.

Od půlky ledna tedy začínám budovat svůj sen. A budu velmi ráda, když mě v mém obchůdku přijdete navštívit. Protože nechci aby to byl jen obyčejný esoterický obchod. Chci hlavně, aby to bylo místo, kam se bude každý rád vracet, kde bude vládnout pozitivní energie a krásná atmosféra. Tak jako se snažím aby můj web, posel světla, byl oázou lásky, bezpečí a pozitivity na internetu, chci aby podobnou oázou byl i můj krámek.

V hlavě se mi líhou desítky nápadů a moc se těším, až je budu moci realizovat. O všem novém vás samozřejmě budu informovat, plánuji natočit i nějaká videa z procesu tvorby onoho místečka:) A začátkem února se, doufám, potkáme na otevírací „welcome párty“! :) Děkuji všem svým přátelům, kteří mi vyjádřili podporu a dodali sílu svůj sen uskutečnit. A taky svému muži, že při mě stojí a pomáhá mi. A taky děkuju vám, mí drazí čtenáři a zákazníci, protože bez vás a vaší lásky a podpory by se takový nápad asi ani nikdy nezrodil:) S láskou, vděčností a očekáváním vaše Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Vánoční překvapení

 1. Úžasné,Lumenn. Blahopřeji.
  Lumenn se osmělí si splnit své sny a využít svůj talent ještě víc.
  Jako děti jsme říkávali obchůdkům, kde bylo všecko možné od obrázků, přívěšků, zajímavých věciček nejen pro parádu, blbinkáč.Věřili jsme tomu, s dětským vzrůšem, že tam si určitě něco vyberem. Aspoň voňavou svíčku.

  Mívali tam, ne blbinky, ale pro nás kouzelné věcičky, na které jsme se nemohli přestat vynadívat. Sem tam knížečka, bývaly tam i věci na nějakou výtvarnou tvořivost, na přemýšlení, k zasnění. Někdy i hezký hadřík, obrázek, bylinky. Nevím,co bude tady, tuším. Jé, to musí být nadšení a překvápko, až se otevřou dveře, jako když se rozbalují dárečky pod stromečkem.
  A něco pro zdraví, kdyby tam bylo. Třeba péče o dlouhé vlasy..Nevím..V tom asi právě bude ta fantazie, že vždycky něco v Angelum lucis domácí tým vymyslí, že bude důvod pro lidi se tam vracet a nějaké malé velké překvapeníčko tam najdou..Mládež, děti i senioři a studenti. Už přemýšlím, co komu udělá radost.
  Nadšení do nákupů:https://www.youtube.com/watch?v=tYPnyxRTQDk

 2. Díky moc:) Ano v Brně:) Všechno včas zveřejním, nebojte :)

 3. To je skvělé, blahopřeju! A přeji hodně úspěchů a ať obchod dělá radost zákazníkům i tobě.
  Kdybych bydlela ve stejném městě nebo aspoň nedaleko, tak bych tě tam moc ráda navštívila, ale takhle se tam hned tak nedostanu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *