♣ Vadí, když si představuji anděla s černými křídly?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.
♣ Otázka: Ahoj Lumen, měla bych takový dotaz. Je špatné, když si představuji svého anděla s černými křídly? Abych to vysvětlila, já vlastně nevím, jak vypadá, ale občas když mám večer strach, zavolám ho k sobě a představím si, jak mě obímá rukama a zakrívá svými křídly. Funguje to, hnedka mě to uklidní, dokonce i cítím kde se mne dotýká ( je to takový zvláštní pocit, nebo brnění ), ale když si představuji ta křidla, pokaždě je vidím černé a bílá nebo jiná barva mi k nim nesedí. Myslíš že je to špatně? A mám ještě jednu otázku. Je možné, že když se takhle ve své představě podívám na jeho obličej, můžu vidět jak doopravdy vipadá, nebo si to jen vymýšlím? Předem děkuju jestly si uděláš čas, abys mi odpověděla:) Vím, že nejspíš nemáš čas furt jen sedět u počítače a odpovídat na naše dotazy:)
Tvoje věrná čtenářka Daria.

Odpověď: Špatné to může být a také nemusí. Andělé ve své pravé podobě jsou pro lidské oko nepozorovatelní, vypadají jako postavy utkané ze světla a pohled na ně by lidské oči neustály. Proto se nám zobrazují v hlavě tak, jak jsme schopní je vnímat. Podobu anděla utváří podvědomí každého člověka – v něm se tvoří to, jestli má anděl dlouhé nebo krátké vlasy, tíhne spíš k ženskému či mužskému pohlaví, jaké má oblečení a v podvědomí je skrytá i barva křídel.
Jenže to je právě kámen úrazu. Černou barvu andělé nosí jen výjimečně – ne proto, že by černá byla barva zla nebo tak něco, jde ale o to, že světlo naprosto pohlcuje a bylo by nesmyslné, aby bytost, vyzařující světlo, byla černá, to je prostě protimluv. Proto andělé nemívají na sobě nic černého, výjimečně dovolí lidskému podvědomí černé vlasy nebo část oděvu, ale ani to se neděje moc často. Černá křídla se mi moc nezdají.
Možností je teď několik. Buď tvůj anděl andělem není a je to nějaká jiná bytost, pak zkus tohle, abys zjistila, jestli je to bytost dobrá nebo zlá. Nebo andělem je, což právě zjistíš pomocí zmiňované metody (jmenuje se čtyři podoby, viz odkaz) a pak jen tvému podvědomí dovolil zobrazit si se s černnými křídly.
Poslední možností je, že nekomunikuješ s andělem, ale vše se odehrává v tvé hlavě, tolik si přeješ se s anděly setkávat a mluvit s nimi, že tvé podvědomí obelhává samo sebe.
Každopádně jako první si přečti tento článek na jednom z mých špátelených webů (Aluška.org), kde se dozvíš, jak poznáš zda komunikuješ s andělem. Pak zkus čtyři podoby a uvidíš.
Mě osobně se černá křídla fakt moc nezdají, ale úplně vyloučená taky nejsou.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “♣ Vadí, když si představuji anděla s černými křídly?

  1. Směla bych znát mail toho, kdo napsal otázku? Ráda bych si s tebou popovídala: děje se mi něco podobného, ale dosud mě nenapadlo o tom uvažovat ani to řešit. Beru to, jak to je. Je to pro mě samozřejmost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *