Úžasná smoothie (nejen) pro letní dny

Moudří odborníci na výživu radí, že máme denně sníst pět porcí ovoce a zeleniny – porce, to je jeden kousek. Takže třeba tři jablka a dva banány nebo dvě mrkve, pomeranč a dvě broskve. A ačkoli já třeba ovoce i zeleninu miluju, je pro mě někdy dost těžké se „do limitu“ nacpat. Ale před dvěma roky jsem objevila kouzlo mixéru a tím pádem i ovocných smoothies (název pochází z anglického slova smooth – jemný, hladký). Potřebujete na ně jenom mixér, hromadu ovoce a nápady na zajímavé ovocné kombinace. S prvním a druhým bodem seznamu si musíte poradit v nejbližším obchodě, se třetím vám může pomoct tento článek;)

Do ruky se mi dostal e-book 107 neodolatelných smoothie receptů s prosbou, abych jej poslala dál mezi čtenáře. Takže to činím – receptů je to fakt pořádná porce, která vám vystačí na celé léto (a klidně i podzim, kdy je potřeba vitamínů ještě větší:)). A ještě k tomu teď v akci přidávají různé bonusy v podobě kartiček a dalších brožurek a taky soutěž o letní zájezdy. A ačkoli jindy se reklamě obvykle vyhýbám, tady mám pocit, že jde fakt o dobrou věc – a navíc jsem děsný fanda smoothies, kterými se hlavně v těhle parnech láduju jako otesánek:)
Zakoupením knížky přes tenhle odkaz nebo přes banner tady na webu ještě ke všemu přispějete nějakým tím procentem z koupě na provoz Posla světla, což už je poslední argument, který potřebujete:) Takže vzhůru do jemného lahodného světa osvěžujících ovocných nápojů:)
baner-300x300.jpg

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *