♣ Útok bytosti ve snu. Co to mohlo být?

Tento článek vznikl na základě dotazu čtenářů. Svůj dotaz můžete vložit sem a nebo napsat na e-mail Lumennka@centrum.cz. Poradna je zdarma. Další služby, které nabízím najdete tady. Podpořit moje stránky můžete zde.

♣ Otázka: ahoj včera v noci jsem měla špatné sny nic moc si z toho nepamatuji ale vím že po mě něco šlo nějaká bytost.. duch rozhodně to nemělo normální schopnosti myslím že se mi to podařilo i nějak zabít ale vždy se to vrátilo ale to je asi jedno ale když jsme se pak vzbudila trochu vystrašená ale řekla jsem si no blbej sen a sedla jsem si na postel a koukám na noze jsem měla 3 škrábance nevím jestli jsem si to ve snu nezpůsobila sama ale nemám ostré nehty a tohle vypadá skoro jak škrábnutí špičkou nože nebo něco takového. předem děkuji za tvoji odpověď. mischie

Odpověď: Ahoj, pokud jsi zažila útok ve snu a byla jsi vystrašená, opravdu se mohlo jednat o útok nějaké destruktivní bytosti. Od toho tu mám rubriku „Démoni a boj proti nim„, ale hlavně rubriku „Psychická obrana„. Doporučuji obě pročíst a zajistit si opatření, aby se případné útoky už znovu neobjevovaly.
Projev psychického útoku do fyzické roviny je hodně neobvyklý, řadí se spíše do tzv. placebo efektu – kdy při útoku ve snu tvé tělo zareaguje, jako by šlo o skutečný fyzický útok. Značí to poměrně velkou sílu oné bytosti, takže určitě dej pozor na opatření, aby se to už znovu neopakovalo. Měj se krásně, Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

6 thoughts on “♣ Útok bytosti ve snu. Co to mohlo být?

  1. Případně bych si možná dával pozor na to, zda nešlo o snové propojení v období samhainu.. Sám jsem zažil, že se ke mě něco snažilo dostat, pokud to bylo tím, že jsem byl více otevřen těmto silám nebo pouze tím magickým údobím..

  2. Jestli se to bude opakovat skus kombinaci kamenů Obsidián a Křišťál. To možná pomůže. Hodně štěstí.

  3. [3]:Obě silně přitahuje negativní energii, bacha Obsidián se může 'Nakazit', ale právě jsem ti doporučil i ten Křišťál.

  4. ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!! ĎÁBEL MÍCHÁ PRAVDU SE LŽÍ. NEJPRVE SI ZÍSKÁ DŮVĚRU A PAK... napsal:

    ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

  5. ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!! ĎÁBEL MÍCHÁ PRAVDU SE LŽÍ. NEJPRVE SI ZÍSKÁ DŮVĚRU A PAK... napsal:

    ALUŠKA KAROLÍNA LOSKOTOVÁ JE VTĚLENÍM ĎÁBLA!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *