úplněk v rybách

Úplněk ve Lvu – 31.ledna 2018

Letošní rok je z hlediska úplňků velmi zajímavý. Hned ve dvou měsísích zažijeme tzv. modrý měsíc, tedy dva úplňky připadající na jeden kalendářní měsíc. První z nich nás čeká již zítra, tedy 31.ledna. Na druhý se můžeme těšit v březnu, kdy nás čekají opět dva úplňky – první 2.března a druhý 31.března. To znamená i další zvláštní jev a totiž že v únoru nebude letos úplněk vůbec. Nadcházející úplněk ve Lvu nám přináší témata spojená s egem a mezilidskými vztahy.

 

Lednový úplněk ve Lvu

Druhý lednový úplněk bude ve znamení Lva. Silněji než jindy tak budeme pociťovat záležitosti spojené s egem. V části severní polokoule také v tento den bude pozorovatelné úplné zatmění Měsíce, což opět potvrzuje zvláštní sílu tohoto úplňku. Na povrch budou vyvěrat vztahové problémy, které dlouho bublaly pod povrchem. Ale nejen problémy v mezilidských vztazích – nastává čas přehodnocení našich vztahů ke světu jako takovému, k naší práci, rodině, přátelům.

S tím souvisí i silný akcent na srdce a srdeční potíže. Zaměřte se v těchto dnech na vaše srdce. A to jak na rovině fyzické, tak duchovní. Co vás tíží na srdci je ideální pustit ven.

Mohlo by vás zajímat: Pohanské rituály – Imbolc

Úplněk a Imbolc

Lednový úplněk taktéž vychází těsně před keltský svátek Imbolc. Síla tohoto úplňku bude tak ještě znásobená. O Imbolcu je ideální provádět ochranné rituály, vyhánět vše zlé z domu a přinášet světlo do zimní temnoty. Ve spojení se speciálním lednovým úplnkem budou všechna vaše kouzla ještě mocnější.

Druhý lednový úplněk ve Lvu započne 31.ledna ve 14:27. Věnujte tento den svému srdci a práci se svým egem – určitě se to vyplatí:) S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Úplněk ve Lvu – 31.ledna 2018

  1. Já se budu věnovat vděčnosti. Před lety jsem hodně praktikoval silnou autosugesci vděčnosti. Od Boba Proctora a jiné. Když ten vysloví „I am so grateful now…“ Vyslovuje to s takovou otevřeností a odhodlaností a to jsem se naučil prožít celou bytostí, ne že bych si to namlouval, ale že jsou tu vděčnost prožil.
    Cítil jsem pak, jak to je na mě vidět a že lidé, kteří to poznají, že to upřímně prožívám, když to vyslovuji, tak oni na to velmi hezky reagovali a podpořili mě, dělali výjimky protože jsem přinášel pro ně nový prožitek, který potřebovali. Bylo skutečně vidět, že tu vděčnost žiji. Takže žádná hra, ale zavedením do své reality to pomáhá celému kolektivu spolupracujících lidí.
    Taky vděčný páreček:
    https://www.youtube.com/watch?v=Dl2bpsxfOuo

    Takže začnou zase aktivně rozsvěcovat vděčnost. Ten krásný pocit za to stojí.

  2. Den s úplňkem ve lvu je nejideálnější v celém roce na návštěvu holiče/kadeřníka. Dobrá konstelace je i úplněk v panně (hned následující měsíc), ale kdo chce mít „hřívu jako lev“ měl by na to pamatovat. Úplněk v panně je zase fajn když chcete posílit kořínky. Když ne zástřih tak určitě nějaký balzám nebo jiná výživová kůra udělá vlasům obzvlášť dobře. Když už jsme u toho nehodí se všechny dny kdy je měsíc (ať už přibývající nebo ubývající) ve vodním znamení. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *