úplněk v býku

Úplněk v Býku 24.10.2018

Ačkoli se to z dosud teplého a slunečného počasí nezdálo, podzim již notně pokročil. A my tak zítra uvítáme již druhý podzimní úplněk. S ním přichází konečně i skutečné podzimní počasí. Obloha se zatahuje, teploty klesají a my začneme čím dál tím víc času trávit v teple domova. A právě domácího krbu a všeho kolem rodiny se týká říjnový úplněk v Býku. Ten nastane ve středu 24.října 2018 v 18:45.

 

Úplněk v Býku 24.10.2018

Stejně jako astrologické znamení Býka i tento plný měsíc bude rezonovat s energiemi domova – našeho fyzického místa k životu (domu, bytu), ale také našimi kořeny, naší rodinou. Vzhledem k tomu, že se také blíží svátek Samhain, je ideální čas na rituály, týkající se našich předků.

Zkuste: Rituál na uctění předků

Úplněk v Býku nás ale spojuje i s domovem v širším slova smyslu – tedy přírodou a krajinou kolem nás. Udělejte si třeba procházku do přírody a darujte drobné obětiny pro lesní zvěř a ptáky, abyste jim usnadnili blížící se zimu.

 

Tygří oko je kámen kořenové čakry a uzemnění. Použijte ho o tomto úplňku ke spojení s energiemi Býka.

 

Nezapomínejme ani na aspekty materiální hojnosti. Úplněk v Býku je ideálním časem pro veškeré rituály na přivolání úspěchu, majetku či peněz.

 

Amulet hojnosti a úspěchu

 

O tomto úplňku jsou nejsilněji ovlivněné hlasivky, krk, hrtan, šíje, štítná žláza a krční páteř. Snažte se je proto příliš nezatěžovat.

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Úplněk v Býku 24.10.2018

 1. Někteří lidé rádi hovoří o minulých životech. Je to konec konců na každém, co jemu pomůže chápat víc své bolístky, anebo za co je schovat , nebo na co to svést. Myslím, že důležitější je ohlížet se na to jak žijeme my a poučit se od našich předků i od předků lidstva, jako takového. Protože to jsou minulé životy nás všech, lidského pokolení, lidu jako společného vědomí, co zde na planetě vytváříme.
  Neseme si svůj řetízek DNA, kde všechny ty životy zanechávají záznamovou stopu, stejně jako v duši, dechu žití našeho. Jsme jako provázaná informační síť. Údy jednoho velkého živého organizmu na planetě, buňka k buňce.
  Někdy jsme otevření, jindy ve svých světech, které jsou propojeny. Tak , jako od kořenů roste strom, jednoho dne se každý podívá do celé genealogie rodin, rodů a možná i stěhování národů během tisíců let.
  Kde jsme doma. Doma jsme já a ty. My a příroda, my a země, vesmír, pod sluncem, které nám ukazuje, kde jsme a že můžeme vidět všechno a máme výběr na všech stezkách, které se setkávají.
  Kdo čteš tyhle řádky a máš někoho rád/ráda, zahřej se i slovy.
  A řekni si třeba jen: Co světe můj se děj, mám tě tolik rád/ráda a to mě hřej.

  Kde je vlastně tepleji,….je to pocit, je to děj? Tak pěj svou píseň a něco si přej.
  Sluníčko nás dál bude chránit teplem, i když nás nechalo se trošku zchladit, po letních teplotách: https://www.youtube.com/watch?v=aZBZWXxvXak

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *