úplněk v rybách

Úplněk v Rybách 6.9.2017 – emoce připlouvají

Poslední měsíc byl na astronomické i astrologické úkazy velmi bohatý. V srpnu jsme mohli pozorovat zatmění měsíce v úplňku, což je vždy neobvyklá podívaná. Nese s sebou i zajímavý podtext, který jste možná pocítili na vlastní kůži. Psala jsem o tom v nedávném článku Zatmění měsíce v úplňku. O dva týdny později si obyvatelé USA mohli vychutnat další zatmění – tentokráte to sluneční. Všechny tyto události na obloze s sebou přinesly i vnitřní chvění v nás, lidech. Možná jste si během měsíce srpna prodělali transformační období. Pro mě a moje blízké okolí právě takový měsíc srpen byl. Na povrch vyplouvaly staré věci, které se konečně ukazovaly ve světle a dávaly šanci, abychom se jim konečně postavili. Celý tento transformační energetický kolotoč by snad měl završit zítřejší úplněk ve znamení Ryb.

 

Úplněk v Rybách – 6.9.2017

Ryby jsou znamení plné tajuplností, snů a citů. A právě v tomto duchu se nese i energie přicházejícího úplňku, který vyvrcholí zítra kolem 9 hodin ráno.

Nese sebou silnou citovou nálož, kterou bude třeba zpracovat. Můžete cítit větší citovou labilitu, deprese, celkově větší citlivost – na všechno. To je ale v pořádku. Svým pocitům bychom se neměli bránit, ale naopak se naučit je bezpečně prožít, aby mohly odeznít.

Mohlo by vás zajímat: „Mám tě rád, tak klidně plač.“

mesic

 

Důraz na emoce a sny

Dnes a zítra v noci můžete očekávat hluboké, prorocké sny. Je také ideální doba na rituály a praxe týkající se řešení emocí, probouzení intuice, soucit a odpouštění, tvořivost; celkově příznivá doba pro vizualizace a věštění všeho druhu.

Všechno ale opatrně a s mírou. S citem, chtělo by se říct :) Vyvěrání emocí na povrch může být někdy překvapující, nepříjemné, bolestivé. Buďte na sebe v tomto směru hodní. Transformační procesy, které s námi hýbaly poslední měsíc, finišují a nyní  se dostávají  na citovou rovinu, která je velmi křehká. Všechno, co vaše emoce může rozjitřit, nechte volně plynout a nakonec s láskou a odpuštěním odeznít.

Zaměřte se příští dny na sebe. Je ta nejvhodnější doba obrátit se do svého nitra a hledat, co je skryté. Ta nejlepší doba, přistupovat k sobě s něžností a láskou. Hodně štěstí:) Lúmenn

Mohlo by vás zajímat: Vodní znamení – Rak, Štír, Ryby

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Úplněk v Rybách 6.9.2017 – emoce připlouvají

  1. Věštím, že nastanou krásné časy. Bolest se pročistí. Někteří lidé procitnou, najdou způsob, kde, kdy a jak odložit krunýře, aby zjistili, že pod nimi jsou krásní lidé a jen se pletli, nebo se báli toho, že déšť pokračuje a tak si nechali deštník, jenomže přes deštník na ně nezasvítilo sluníčko. A najednou zjistili, že sluníčko svítí. To je tak krásné, jak svítí..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *