žít svůj sen

Únorové akce v Angelum Lucis

Angelum Lucis není jen obchod. Otevírala jsem tohle místo s tím, že chci, aby se v něm scházeli podobně smýšlející lidé a společně si povídali, vzdělávali se, tvořili. A tak vás v únoru čekají hned 3 zajímavé akce. Doufám, že se nás na nich sejde co nejvíce :) A tady je seznam, jaké únorové akce vás ve vílím doupátku v Brně na Běhounské 22 čekají. Hvííí, už teďka se hrozně moc těším! :)

 

Besedovací setkání na téma Totemová zvířata

Kdy: pátek 16.2. od 17 do 19 hodin

TOTEMOVÁ ZVÍŘATA
– jak najít svoje totemové zvíře?
– můžeme mít totemových zvířat víc?
– jaké aspekty v sobě totemová zvířata skrývají
– co prostřednictvím zvířecí symboliky můžeme zjistit o sobě

Setkání bude probíhat formou besedy na dané téma. Na začátku nastíním úvod do tématu formou krátké přednášky. Následovat bude diskuze s účastníky – společně probereme problematiku totemových zvířat, vytvoříme „mapu vlastností“, které skrze ně manifestujeme a pokusíme se zodpovědět otázku, co nám totemová zvířata mohou přinést do života. Získáte další úhly pohledu a budete je moci probrat s podobně spirituálně naladěnými lidmi.

Vstupné je symbolických 50Kč na náklady na prostor a občerstvení. Vzhledem k velikosti prostoru je počet účastníků omezen, budu tedy ráda, když svou účast oznámíte dopředu prostřednictvím facebookové události nebo na mailu admin@angelumlucis.cz.

 

angelum lucis obchod

 

Minipřednáška: Cesta k sebelásce

Kdy: středa 21.února od 17 do 19 hodin

Snad všechny knihy o duchovnu či osobním rozvoji vám radí – mějte se rádi. Jenomže jak na to?

V minipřednášce v a obchůdku a vílím doupátku Angelum Lucis se dozvíte:
– proč je sebeláska tak důležitá?
– proč sami sebe nedokážeme ocenit?
– jak začít mít rád sám sebe, i když se nám zdá, že jsme úplně na nic
– jak praktikovat sebelásku v každodenním životě

Vstupné na přednášku je 100 Kč.
Na místě bude čaj a drobné občerstvení.
Vzhledem k velikosti prostoru je počet účastníků omezen! Rezervujte si, prosím, svá místa předem buď na facebookové události nebo na emailu admin@angelumlucis.cz.

 

konstruktivní

 

Workshop: Namaluj si placku

Kdy: úterý 27. února od 15 do 18 hodin

Buďte čupr dupr originální! Darujte epesní dárek svým blízkým! Namalujte si vlastní placku či magnetek a rovnou si jej nechejte udělat :) Fantazii se meze nekladou :) K dispozici budou papíry, pastelky, fixy a další výtvarné potřeby. Svoji namalovanou placku si můžete ihned nechat vytvořit na plackostroji. A to za cenu více než příjemnou:)

Magnetek (44mm) za 30Kč.
Placka (44mm) za 25Kč.

Na místě bude k dispozici čaj a drobné občerstvení.
Vstup do tvořivé dílničky je zdarma, zaplatíte jen za vytvoření placky/magnetku.
Přijďte si odpočinout od každodenních povinností a oddat se radosti z tvoření. FB událost zde.

 

placky

 

Všechny akce se uskuteční v obchůdku Angelum Lucis na Běhounské 2/22 v Brně (pasáž Typos) – 3 minutky z náměstí Svobody nebo s tramvajového uzlu Česká. Na všechny z vás se už moc těším .

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 komentáře u „Únorové akce v Angelum Lucis

  1. Tak to je ončo. To je vono. Je to tam. Skvělé…i beze slov..přejel mi mráz a teplo po zádech..podařilo se v Brně něco báječného..šíří se to..

  2. Je to super, i kdyz pro me nedostupne, bydlim v Praze; jinak napada me vzhledem k vlastni zkusenosti, ze ty casy jsou mozna nevyhovujici pro nektere lidi, co chodi do prace (napr. ja bezne koncim az mezi 17:30-18), takze nekomu by treba vic vyhovovalo neco o vikendu (nebo kdyby to byla prednaska treba jen na hodinu, tak by mohla zacinat pozdeji ve vsedni den).

  3. Luz: jojo, taky tohle do budoucna řeším ;) Na víkendy to moc nevidím, přeci jen taky musím občas mít volno:) Ale pozdější časy minimálně u některých akcí určitě do budoucna plánuju;) Díky za zpětnou vazbu;)

  4. Dvaadvacet je pěkné datum, a tak už je čas jít za signálem srdce. Nejlépe třeba dvaadvacátého května. Nikdy neříkej nikdy, a tak třeba se zase vyskytnu , ale spíše výjimečně. Hodně štěstí , třeba někdy u stánku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *