Učebnice astrálního cestování

Nedávno se mi do ruky dostala velice dobrá a kvalitní učebnice astrálního cestování, kterou její autor Mark Pritchard nabídl na internetu k volnému šíření ve formátu pdf. Zatím jsem neměla možnost si ji přečíst, protože na počítači se špatně čte, ale mám v plánu si ji vytisknout a pustit se do studia – samozřejmě vás o všem budu informovat a přidávat i vlastní návody a zkušenosti;).

Učebnice je rozdělena do osmi částí, ve kterých vás postupně seznámí se základy astrálního cestování, poskytne návody pro začátečníky a naučí vás techniky, které můžete rozvíjet. Každá lekce by měla trvat jeden týden zkoušení a učení se.
Určitě ji doporučuji vše, co se začínají zajímat o astrální cestování a hledají vhodné rady, kniha popisuje vše velmi bezpečně a nabádá i k obraně a všemu, co vám může při cestování hrozit.
Pokud si knihu chcete stáhnout, najdete ji na uloz.to pod tímto odkazem.
(EDIT: díky komentujícímu za opravu, původní odkaz byl zrušen)

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 thoughts on “Učebnice astrálního cestování

  1. Dovoluji si nahrát pro všechny zájemce knihu ve formátu pdf.

  2. Za málo :) to co člověk posílá, se jednou vrátí zpět :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *