týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 9.-15.9. 2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 9.-15.9. 2019

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Rytíř pohárů

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Rytíř Pohárů. Ten vás volá k rodině a domovu. Věnujte se tento týden vztahům s vašimi nejbližšími. Láska Rytíře Pohárů je čistá a nepodmíněná, dovede odpouštět a soucítit. Nastává tedy ideální čas vyřešit všechny rodinné spory, neshody a hádky.

Během tohoto týdne můžete očekávat výzvy týkající se přijímání a dávání lásky. Mějte otevřené srdce a nechejte všechny city proudit – jak dovnitř, tak ven. Dělejte to, co cítíte, ve vztahu k sobě i k druhým – a přestaňte si vyčítat, že nejste dokonalí. Otevřenost a upřímnost je lék na všechno, co vás ve vztahu k vaší rodině trápí.

Afirmace: Miluji bezpodmínečně a dovedu odpouštět sobě i druhým.

Vyzkoušejte: Amulet pro rodinnou harmonii

rytíř pohárů

 

afirmaceLíbí se vám afirmace u výkladů jednotlivých karet?
Pracujete na zkvalitňování vašeho života pomocí afirmací?
Chcete posunout svou práci s afirmacemi zase o kousek dál?
Vyzkoušejte AFIRMAČNÍ MAGNETKY z mé dílny a mějte pozitivní afirmace neustále na očích ❤

Karta číslo 2 – Neúspěch

Pod číslem 2 se skrývá karta Sedmička disků – Neúspěch. Tato karta vás vyzývá k otázce – proč se nehýbeš z místa? A v zásadě na ni rovnou odpovídá – protože máš strach. Strach ze selhání. Ponořte se do hlubin tohoto strachu, poznejte ho a s láskou ho pošlete pryč. Už ho nepotřebujete. Jakmile si od něj odlehčíte, věci ve vašem životě se začnou hýbat kupředu.

Na něco si ale přece jen dejte malinko pozor. Následující dny nebudou pro vás zrovna nakloněny obchodu a finančním záležitostem. Plánujete-li nějaké investice, ať už do nového domácího spotřebiče nebo do cenných papírů, nechejte to raději až na příští týden.

Afirmace: Odkládám svůj strach ze selhání.

Mohlo by vás zajímat: Talisman hojnosti

týdenní výklad karet neúspěch

 

Karta číslo 3 – Císař

Na třetí pozici dnes máme kartu Císař.Ve vašem životě existuje nějaké přesvědčení, kterého se odmítáte vzdát. Lpění na jediném správném názoru či jediné možné cestě vás ale zbytečně brzdí. Dokud budete tvrdošíjně trvat jen na jediném řešení, nedokážete vidět i další cesty, jež se vám otevírají. Zkuste povolit sevření, uvolnit se a pořádně se kolem sebe rozhlédnout. Řešení vašich trablů je možná jednodušší, než si myslíte – nebuďte tvrdohlaví a alespoň to zkuste.

Nebojte se také tento týden požádat o pomoc, bude-li vám ouvej. Neznamená to, že nejste dost silní a samostatní. I ten nejsilnější monarcha měl kolem sebe vždy lidi, kteří mu břímě vlády pomáhali nést. Nemusíte všechno zvládnout sami.

Afirmace: Nelpím na jediné pravdě.

Vyzkoušejte: Talisman rozhodnosti a síly

císař

K výkladu používám Crowleyho tarot.
Svoje vlastní tarotové karty si můžete pořídit zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *