léčení s vílami

Týdenní výklad karet 9.-15.7.2018

Vy, kdo sledujete Posla světla na facebooku už jistě znáte pravidelný výklad na každý týden. Pro větší přehlednost jsem se rozhodla ho uveřejňovat i tady na webu. Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebokovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí Vílí karty.

 

Týdenní výklad karet 9.-15.7.2018

 

vílí karty

 

Karta číslo 1 – Pokoj mysli

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Pokoj mysli. Víly vám říkají, že se potřebujete zastavit a nadechnout. Vaše mysl je přehlcená myšlenkami na úkoly, povinnosti a na problémy, které je třeba vyřešit. To snižuje vaši schopnost efektivně přemýšlet a vlastně se jen ploužíte z jednoho dne do druhého a tíha problémů vás svírá. Vaše mysl volá po pořádku a zklidnění. Napište si seznam priorit, vyškrtněte všechno, co nehoří a vložte některé věci, s kterými stejně nejste schopní hnout, do rukou Vesmíru. Také věnujte denně alespoň pár minut meditaci či jen vnímání přítomného okamžiku.

Afirmace: Má-li problém řešení, není třeba dělat si starosti. Pokud řešení nemá, starosti nepomohou. (Dalajláma)

Minimeditace na minutku – vnímání přítomného okamžiku

pokoj mysli

 

Karta číslo 2 – Sexualita

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Sexualita. Víly rozumí důležitosti sexuality v našem životě – v naplnění potřeb jak fyzického těla, tak naší duše a srdce. Udělejte si tento týden čas na prožití vaší sexuality. Vaše tělo volá po uspokojení touhy, vaše duše po splynutí s milovanou bytostí. Zdravá a přijímaná sexualita je pro člověka uvolňující a přináší radost. Potlačovaná touha ale způsobuje trápení a přetlak. Máte-li partnera, oddejte se tento týden milování. Jste-li sami, dopřejte si o samotě prožít rozkoš tak, jak vám to bude příjemné.

Afirmace: S láskou přijímám a naplňuji sexuální potřeby svého těla i duše.

Mandala pro energii a vitalitu

 

Karta číslo 3 – Krása

Na třetí pozici dnes máme kartu Krása. „Jsi krásná bytost, víš to?“ ptají se víly. A většina z nás to neví. Pořád na sobě hledáme chyby a nedostatky a nevšímáme si toho, co je krásné. Odmítáme komplimenty a shazujeme kladné hodnocení své krásy. Víly vám dávají na tento týden úkol – každý kompliment přijměte s úsměvem a poděkujte za něj. Nepřijde-li zvenčí, dejte si ho sami. Alespoň jednou denně přistupte k zrcadlu a pochvalte se za cokoli, co vám přijde v tu chvíli hezké. Účes, úsměv, oči, boky, nohy, ruce… Učte se vnímat svoji krásu a oceňovat ji. Krása je totiž skrytá v očích pozorovatele, nikoli v objektu, na který se dívá.

Afirmace: Jsem krásný/á.

Tobě se to řekne, mít se rád…aneb pár slov o sebelásce

krása

A tady si můžete pořídit svoje vlastní vílí karty.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

 

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Týdenní výklad karet 9.-15.7.2018

  1. Napadla mě tojka, než jsem začal rolovat, abych viděl jakýkoliv text. Pláču dneska mám plakací den. Kudy chodím mi tešou slzy, a to jsou kolem mě všude kamery některá profesní místa mají prostě kamery i u hlavy nonstop. Soucítím a cítím….A není to tím, že pár lidí umřelo a hodiny se zastavily. Ale někdo by mohl žít, je naživu a nežije. A když se do někoho takového vžiju, tak pláču.

  2. Na mě zas tak nesedla. Možná jen v tom, že nebylo dost příležitosti pro starosti a práci se ocenit. Ti moli jsou takový malý zázrak, rozežrali mi na pracovišti několik krabic bylinných léčivých čajů a zbyl nerozežraný jen jeden, s obchodním názvem LOVE.
    Ještěže mám doma velký sklad všemožných léčivých bylin, kde se neusadili. LOVE vydrží.
    A podařilo se mi setřást novináře, co chtěli interview o hudbě a fotografa, co chtěl fotky, když stejně bych neměl čas na točení. Někdy je lepší si odpočinout a vyrazit o víkendu do společnosti.

  3. Tedy nevím, jestli se objeví nové karty, ale jestli jo, tak vidím, že mi bude pasovat v následujících kartách dvojka. Aspoň je předem vidět, že jsem nešvindloval, když příští karty ještě nejsou a nemohl jsme je tak vidět. stl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *