týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 8.-14.4.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 8. – 14..2019

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Sny

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Sny.Vaše sny se vám snaží předat důležité poselství – zaměřte se tento týden na to, co se vám v noci zdá. Můžete si na noční stolek položit sešit a každé ráno, ihned po probuzení, si vaše sny zapisovat. Tak se vám nestane, že byste je během dne úplně zapomněli.

Sny k nám hovoří složitým jazykem symbolů, náznaků a jemných narážek. Důležitější, než konkrétní situace ve snu, je tak váš pocit, jaký z ní máte. Skrze tyto pocity k vám promlouvá vaše podvědomí a může vám dát cenné rady ohledně situace, již právě zažíváte.

Možná patříte k lidem, kteří si ráno své sny nepamatují. To většinou znamená velký rozpor mezi vaší myslí, tedy vědomím, a tím, co se děje ve vašem nitru, hluboko v podvědomí. Sny se totiž zdají nám všem – ale ne každý si je dokáže vybavit i v bdělém stavu. I tak ale na naše nitro sny působí. Pro vás může být vodítkem pocit, jaký máte ráno po probuzení. Možná si od rána broukáte nějakou písničku nebo u snídaně myslíte na člověka, kterého jste dlouho neviděli. Takto k vám hovoří říše snů – pochopte, co se vám snaží sdělit, a tento týden pro vás bude plný objevů.

Afirmace: Věnuji pozornost svým snům.

Mohlo by vás zajímat: Sada kamenů SNY

sny

 

Karta číslo 2 – Naslouchání

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Naslouchání. Vaši andělé, vaše Vyšší Já i Příroda kolem vás, to všechno k vám neustále promlouvá. Když se ztišíte, uslyšíte jejich hlas. Tento týden je čas na naslouchání inspiraci z „vyšších míst“. Možná vám už nějakou dobu v hlavě rezonuje myšlenka, že máte někomu zavolat. Někam se jet podívat. Zkusit něco nového. Poslechněte svoji intuici a udělejte to – hned teď. Ano, myslím skutečně hned, jakmile dočtete tyto řádky.

Zvědněte telefon, nastartujte auto, kupte letenky, pošlete životopis, pozvěte ho/ji na rande… Věřte vaší intuici, andělům, vašemu Vyššímu Já, že vás vede správným směrem.

Afirmace: Naslouchám svému „božskému vedení“.

Přečtěte si: Jak poznám znamení od andělů?

naslouchání

 

Karta číslo 3 – Nová láska

Na třetí pozici dnes máme kartu Nová láska. Ve vašem životě se tento týden rozhoří plamen nové lásky. Můžete potkat skutečně někoho nového. Ale je také možné, že objevíte nový aspekt lásky ve vašem stávajícím partnerském vztahu.

Láska je plamen, pod který je třeba přikládat, jinak vyhasne. Vyjděte si s partnerem na večeři, pomilujte se, dopřejte si příjemné společné chvilky. Pokud jste zrovna sami, možná nazrál čas ozvat se konečně člověku, který se vám už dlouho líbí a nebo vyrazit do společnosti poznávat nové lidi. Tak jako tak tento týden přeje lásce – všímejte si jí, až půjde kolem vás.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

Mohlo by vás zajímat: Spřízněnou duši nemáme jen jednu

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. A nebo si rovnou můžete objednat výklad karet přímo na míru. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

3 thoughts on “Týdenní výklad karet 8.-14.4.2019

 1. No teda, napadla mě trojka. Ono ale děje se mi poslední dny z každého obsahu ostatních bodů všecičko. Sny si pamatuju aspoň kousek. U mě je to ale i tím, že se do těch snů dokážu ponořit i cíleně. Ale dělám to ve stylu komunikace. Představím si někoho , s kým si rozumím, nebo koho mám rád a není zrovna vedle mě.

  Zeptám se, jestli se mnou chce být ve snu. Pár minut , jako bych nevěděl odpověď a pak se spustí sen , jako by se někdo no mého snu z oslovených připojil. A než usnu tak už tu osobu vnímám skoro fyzicky vedle sebe. Sen je pak živý. Já se moc neutápím v definicích bdělý sen, lucidní sen nebo astrální cestování. Prostě pro mě je to sen, jak přichází , nebo jak já sám sen , či osoby do něj přivítám.

  A docela mě baví se i před spaním všemi vjemy a smysly přesunu na nějaké místo, přestavím si dotek přírody toho místa. Jako když zavedete signál chutí, vůní, hmatu a celého prožitku přímo do mysli, do duše a prožijete srdcem , co se kolem vás vědomím, ve spolupráci s podvědomím promítá.
  Vnímám ty nejjemnější city a energie, vizuálně si je promítám , jako shluky světýlek ve vesmíru, ať mikrokosmu nebo makrokosmu to jsou už jen slova. Popsat se to stejně úplně nedá.
  Ponejvíc se učí snít lidé, kteří mají velkou potřebu lepší lásky, než v běžném hrubém životě provozu kolem. Lidé , kteří delší dobu nemohli být s někým v kontaktu, koho milovali ( jakákoliv blízká osoba, nebo i oblíbené zvířátko ). A tak začali dálkově komunikovat svým srdcem a duší, odpoutávat se od těla.

  Někdo už od malička a pak se to jen zesílilo. Lidé zpočátku chodí do svých snů , aby si odpočinuli, ale pak už své sny i tvoří a časem proměňují ve skutečnost. Ale co je vlastně skutečné. Vždyť celý život, je takový velký sen, při kterém se udržujeme bdělí, abychom v něm opravdu byli. A stejně si odskočíme do jiných snů, třeba před spaním, po probuzení a ve spánku.

  A ty sny o lásce bývají velmi hluboké a intenzivní. Když člověk ví,co chce, tak ten sen o ní má už spoustu let a miluje svoji milovanou osobu, človíčka, již dávno. Pokud je to partner, či partnerka, jistě je již na živu a můžeme už nyní lásku spolu prožívat v dimenzích duše. A až se sejdeme, budem si jen říkat. Jak jsi se měla/měl, celou tu dobu. Pořád na tebe myslím a vlastně je to jiné jen v tom, že už nemůžem pochybovat, že je to skutečné.
  Pokud jde o dítě, které se ještě nenarodilo, můžem je mezi sebe pozvat. Až bude správný čas, objeví se.
  Zkuste se dodávat snění o opravdové lásce a tu pak zavést do života. Podejte jí ruku.
  Ve filmu by se to s vtipem natočilo asi tak, že ze dvou filmových pláten postavy vysunou ruku do reality a podají si ruce. Vykročte z filmového plátna jednoho snu do života, který jste si již dlouho vysnili a ten sen jste krmili svým srdcem.
  https://www.youtube.com/watch?v=xfRzfZefiBM

 2. Dobrý deň. Celkom zaujímavé čítanie. Páči sa mi to. A pri voňavej kávičke, by to bolo ešte zaujímavejšie. Krásny deň vám prajem. S pozdravom Gitka Matulová.

 3. Vyprávějte si u ranní kávičky…kdo se chce zasnít a s náladou probudit..

  S perlami na rtech branku srdcím dáváš, s úsměvem na rtech pěnu kávy vychutnáváš.

  Svět hřeje , tančí, země spojí v lidu svém. Jas oblohou přináší ranní rozbřesk.
  Perlivý šálek nese jarní ptáče, do kaváren , tam v oboře, pod hradem v lese.
  Pod vlhkým obláčkem radostí naplní duši tvou uprostřed duhy blesk.
  S radostí, nadějí do nového díla dejme se, však uvidíš, co dobrého zítra ti přinese.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *