týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 8.-14.10.2018

Vzhledem k tomu, že dnes odjíždím do Prahy, odkud zítra odlétám na čarodějkovský seminář na středomořský ostrov Gozo, dnes bude karetní výklad trochu jiný. Nebudeme vybírat ze tří karet, jak jste zvyklí, ale mám tu pro vás všechny jen jednu. A to není jediná změna. Dnes jsem sáhla po jiném balíčku, než obvykle. Už delší dobu zvažuji, že ho zařadím do pravidelných výkladů a dnes možná nastal ten čas.

Jsou to karty, po kterých poslední dobou sahám čím dál častěji – Nanebevzatí mistři od Doreen Virtue. Líbí se mi jejich zpracování a také kontakt se starobylými božstvy a archetypy, jež představují. A jedno z božstev má pro vás vzkaz na tento týden.

 

Týdenní výklad karet 8.-14.10.2018

Na tento týden má pro vás vzkaz Manjushri, buddhistický bůh moudrosti. Manjushri drží meč, jímž rozsekává iluze a přináší jasnost a pochopení. Pomáhá zvýšit naši vnímavost vůči vesmírné moudrosti a pramenu intuice a božského vědění z našeho nitra. Manjushri nám říká – naslouchej.

 

Naslouchej

Božské pokyny uslyšíte jen tehdy, když se ztišíte a budete naslouchat. Vypněte zdroje hlasitých a rušivých zvuků – telefon, televizi, internet. Relaxujte tento týden na klidném místě alespoň půl hodiny. Můžete si tento čas rozdělit do několikaminutových úseků každý den.

Nesnažte se v těchto chvílích podněcovat žádné dění. Pouze naslouchejte svým vlastním myšlenkám, dechu a rytmu svého srdce. V duchu můžete klást otázky svým průvodcům a andělům. Naslouchejte srdcem, tělem i myslí láskyplné pravdě, kterou vám budou sdělovat. Naslouchejte svému nitru, věřte své intuici a jednejte podle ní.

týdenní výklad karet

 

Další rady od Manjushriho

  • stáhněte se na chvíli do ústraní
  • vaši rádci a andělé k vám promlouvají – nasloucháte jim?
  • je třeba nyní méně mluvit a více naslouchat – druhým i sobě
  • připusťte si své skutečné pocity
  • poslouchejte, co vám říká vaše tělo a to i skrze bolístky a nemoci (více se o řeči těla můžete dozvědět v mém seriálu Psychické příčiny nemocí)

 

S láskou vám předávám toto poselství a na týden se s vámi loučím. Už se těším, až se rozepíši o zážitcích na překrásném ostrově s dalšími moudrými ženami, s nimiž budeme Láskou lůno léčiti.

Tímto bych vás také ráda upozornila, že veškeré vaše objednávky na eshopu a dotazy v poradně vyřídím nejdříve ve středu 17.10. Děkuji za pochopení. S láskou vaše Lúmenn

osobní výklad karet na rok

 

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 8.-14.10.2018

  1. Konecne maji pochybovaci jasno. Kdyz je jedna karta trefou do terce. Nenapovidali jsme si. Cely tyden vecery horka bublava lazen a vodni para, a plavani. A priroda pred usnutim. Vzdousek. Par dalsich lidicek maji podobny rezim a k tomu lide cestuji za zdravou prirodou. Pasuje to. Souznit s prirodnimi zdroji a zvednout kridla. Odlepit se od zeme. Coldplay a zpivej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *