týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 7.-13.10.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 7.-13.10. 2019

Tento týden, konkrétně v neděli 13.října ve 23 hodin, nás čeká úplněk v Beranu. Ten nám pokládá otázky za co bojuješ? A s čím? Je čas zamyslet se, kdy je vhodné bojovat, snažit se a drát se kupředu a kdy je lepší nechat věci plynout. Rozdělte si věci na ty, které můžete změnit – a pusťte se do nich. Energie Berana vám v tom tento týden bude nápomocná. Věci, které změnit nemůžete, které nejsou ve vašich rukou nechejte být. Pusťte je. Boj v této oblasti by bylo jen tlučení hlavou do zdi, které vás bude jen vyčerpávat a nepřinese žádné výsledky. Jakých oblastí vašeho života se tento boj versus plynutí bude týkat? To vám prozradí karty níže.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Luna

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Luna. To, s čím právě bojujete, je vaše nitro, ještě konkrétněji vaše minulost. Znovu a znovu se otevírají staré rány a znovu a znovu musíte čelit bolestem z minulosti. Chvíli „zastavte palbu“ a jenom pozorujte. Co se vám vaše minulost snaží říct? Možná je načase vzít si z ní ponaučení a z láskou její zátěž propustit.

Stará moudrost praví, že problém nelze vyřešit stejným způsobem myšlení, jakým jste se do něj dostali. Je třeba změnit úhel pohledu a najít novou cestu. Na kartě Luny je temné údolí, jimž je třeba projít, cesta skrze strach, kterou je třeba vykonat, abyste byli opět svobodní. Na tu cestu vyrážíte právě teď a vězte, že na jejím konci čeká slunce, které po každé noci vysvitne.

Afirmace: Chápu. Rozumím. Procitám

Vyzkoušejte: Talisman pro cestu podvědomím

 

afirmaceLíbí se vám afirmace u výkladů jednotlivých karet?
Pracujete na zkvalitňování vašeho života pomocí afirmací?
Chcete posunout svou práci s afirmacemi zase o kousek dál?
Vyzkoušejte AFIRMAČNÍ MAGNETKY z mé dílny a mějte pozitivní afirmace neustále na očích ❤

 

Karta číslo 2 – Blázen

Pod číslem 2 se skrývá karta Blázen. Tato karta se nám ve výkladu objevila asi před měsícem a znovu tento hravý satyr vystrkuje růžky. Pořád se bojíte být sami sebou. Možná proto, že máte strach, že vás druzí nebudou přijímat, projevíte-li své skutečné pocity. Bojíte se odmítnutí, samoty, toho, že vás lidé odsoudí.

Jenomže lidé v našem životě přicházejí a odcházejí. Jediný člověk, který s vámi zůstane navždycky, jste vy sami. A vy sami jste také jediný člověk, jemuž se skutečně zodpovídáte a jenž si zaslouží vaši naprostou upřímnost. Pokud nebudete upřímní sami k sobě, nikdy nedojdete štěstí a klidu. Přestaňte se bát říct ne. Přestaňte se bát stát si za svým. Tento týden je čas ujasnit si, kdy budete bojovat za své přesvědčení a kdy z nezdravé situace či nezdravého vztahu odejdete, abyste si zachovali svou důstojnost a vnitřní klid.

Afirmace: Nebojím se být sám sebou.

Mohlo by vás zajímat: Mám tě rád. Tak klidně plač.

blázen

 

Karta číslo 3 – Nasycenost

Na třetí pozici dnes máme kartu Deset Pohárů – Nasycenost. I ta se ve výkladu objevila nedávno. A tentokrát připomíná, že se stále bojíte prožívat naplno své emoce. Prožívat štěstí, protože se může zkalit. Prožívat smutek, protože vám kdysi zakázali plakat. Prožívat vztek, protože ten je přece špatný a zlý. Jste ale nasyceni emocemi – a je jedno, zda „pozitivními“ nebo „negativními“. Všeho moc škodí a jakýkoli přetlak nakonec potřebuje někde uniknout.

Upusťte páru. Dovolte si prožívat emoce. Dovolte si křičet, plakat, smát se a tančit. Emoce bublají ve vaší mysli, vašem těle, vaší duši a touží dostat se ven. Nechejte je. Spontánní energie Berana vám v tom pomůže. Zkuste třeba dynamickou meditaci, tanec nebo sport. A až emoce odtečou a tlak povolí, uvidíte, že vše je náhle jasnější a některé věci, které jste dosud považovali za problém, s nímž je třeba bojovat, se rozplynou jako dým.

Afirmace: Dovoluji si prožívat své emoce.

Přečtěte si: Konstruktivní, až to bolí

Pro týdenní výklad karet používám Crowleyho tarot.
Svoje vlastní tarotové karty si můžete pořídit zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 7.-13.10.2019

 1. Teď bych úplně odbočil na jinou paralelní kolej celého internetového vesmíru. Co jsem nikde neviděl a tak si myslím, že to na internetu chybí.

  Ono to někdy vypadá a někteří lidé to tak možná i chvílemi vnímají, že internet je plný nějakých článků a diskusí, které jako by psali nějací roboti, nebo se samo.
  O to také nejde, to je jen dojem internetu, který je cítit z lidí na něm.
  Éra internetu směřuje k tomu, že je doplňkem reálného světa a k němu se přibližuje.

  Kolikrát, když jsme se pak setkali ve skutečnosti s lidma , co jsme se znali na netu a jindy možná jen z dálky se zahlédli, zjistili jsme , jak ti lidé jsou ve skutečnosti krásní a jak mají hezkou duši.

  Není to podnět, že se máte všichni se všema honem scházet, nebo sejít.
  Jde však o to, uvědomovat si, že realita je mnohdy hezčí a krásnější než to může budt dojem z té internetové neohrabanosti. Opravdu se můžete cítit prvořadě ve stavu, že jste v prostředí krásných lidí srdcem, duší i na pohled.

  Vše co vychází, vychází zevnitř ven, z nitra, jakoby ven. A ty „paprsky“ „našich sluncí“ se setkávají a tvoří realitu kolem nás, kterou realizujeme svýma rukama a svými skutky.
  Uvědomte si, že jste krásní. A neodmlouvejte si v tom. Jednoduše to tak je.

  Jste krásní.

 2. Zkuste nenápadně napsat na internet jaké dárky by vám udělaly radost. Nějak si to hezky seřaďte podle priorit. Inspirace není nikdy dost. Tato otázka mě napadla, protože vždy, když mě přijde navštívit kočička – kotě ( mourovaté zvířátko), tak přichází v době, kdy se dějí dobré věci a mile zaprosí, abych splnil nějaké hezké přání. Splňte si nějaké hezké přání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *