týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 7.-13.1.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 7.-13.1.2019

Všechny karty se dnes týkají uskutečňování našich snů a vizí. Vypadá to, že se všichni vezeme na energii nového roku a vrhli jsme se po hlavě do plnění svých přání. Včera bylo novolunní v Kozorohu a dnešním dnem tedy začala přibývat Luna, což je ideální příležitost k tomu pustit se s vervou do vytoužených změn. A teď už k jednotlivým kartám…

 

Karta číslo 1 – Hvězda

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Hvězda. Vaše sny se materializují v realitě. Šťastná hvězda svítí na všechno vaše počínání. Přání a touhy, které dlouho byly jen vaší mysli, se tento týden konečně začnou realizovat. Nepropásněte tento moment a buďte připraveni rozvinout toto Vesmírné požehnání.

Někdy tak dlouho přemýšlíme o tom, jako by splnění našich snů mohlo být, že nepostřehneme, jak nakonec bude vypadat ve skutečnosti. Vesmír zná seznam vašich přání, ale podoba, v jaké vám je přinese, možná bude trochu jiná, než jste čekali. Nezamkněte se ve vzdušných zámcích a přijímejte věci tak, jak přijdou. Příjemně vás překvapí.

Afirmace: Mé sny se plní právě teď.

Mohlo by vás zajímat: Rituál na splnění přání

hvězda

Karta číslo 2 – Eso Holí

Na druhé pozici dnes máme kartu Eso Holí. Ve vašem nitru hoří oheň – a tento týden bude zářit jasněji a jasněji. Ten oheň říká – vím, kdo jsem. Vím, co chci. A udělám pro to maximum. Budete mít více energie, než kdy dřív a pokud zůstanete věrní sami sobě, upřímní a opravdoví, podaří se vám vše, na co sáhnete.

Eso holí do vašeho života přináší sebedůvěru, kterou jsem možná dlouho postrádali. Začněte více věřit své intuici a následujte svůj vnitřní hlas. Dřímá ve vás ohromná síla a právě teď se probouzí.

Afirmace: Jsem silný, sebědomý a dokážu vše, po čem toužím.

Přečtěte si: Jak řeč těla ovlivňuje naše sebevědomí?

eso holí

Karta číslo 3 – Rytíř holí

Jako třetí tu dnes máme kartu Rytíř Holí. Vaše mužská energie si žádá o projevení. Možná tento týden vyvoláte spor či hádku, ale nebude to ke škodě, naopak – pomůže to vyčistit zatuchlý vzduch a dát vztahu (ať už jakémukoli) novou dynamiku. „Na koni“ bude i vaše inspirace – nechejte se jí unášet a pusťte se do něčeho, co jste dlouho odkládali.

Rytíř Holí žehná všem novým projektům, do nichž jste se pustili. Pokud jste se vrhli do novoročních předsevzetí ohledně sportovních aktivit, využijte tento týden jeho energii – spalování tuků vám půjde lépe, než jindy. Nenechte ale svůj oheň nadšení rozhořet příliš, abyste se zbytečně nevyčerpali.

Afirmace: S energií se vrhám vstříc novým dobrodružstvím.

Vyzkoušejte: Talisman mužské energie

Crowley - rytir holi

Chcete své osobní poselství karet na celý rok? Do konce ledna váš osobní průvodce rokem 2019 za zvýhodněnou cenu.

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 7.-13.1.2019

  1. Ostří se vnitřní zrak a vidění na dálku. Testuji si to a jde to teď víc. Energie málem jak z tesla coil, ale občas unaví. Měl bych teď zkusit už vážně nějaký experiment, jako kdysi před hodně lety, kdy jsem si v tomhle věřil s větší samozřejmostí. Zkuste si také něco představit a realizovat. Je to zábava. Hlavně, když to uděláte z lásky, může to být i příjemná kolektivní hra.
    Kde se více lidí soustředí na jeden dobrý cíl, funguje to, modelem řečeno, jako zaměření paprsků laserů na jeden bod v jednom přítomném okamžiku.

    Přání, modlitba, prožití přání s čistou dětskou myslí, jako v indigo mysli. Jako když si řekne děťátko, prší, hele. A představí si déšť, cítí déšť a dívá se dětskýma očičkama na ty kapky deště a pozoruje jejich tvar a poslouchá melodii dopadajících kapek. Vnímá, jak všechno nabírá vláhu. Cítí vlahý vzduch a probere se z toho bdělého snění a zjistí, že ono opravdu začalo pršet.
    https://www.youtube.com/watch?v=6rvKjwEJK1M

    Možná nemusíme zkoušet hry s deštěm, ale bohatě postačí, když uděláme pokroky ve svém životě a ten se stane novým. Jen si to představ, zasni se a pak se probuď a jdi, žij ten sen ve skutečném světě. Nohama na zemi, ale s důvěrou, že není nic tak nemožné, jak se původně zdálo. Jen si polož otázku, co doopravdy potřebuješ, uvolni svoji mysl a objeví se odpověď ve tvé mysli, s upřímností dítěte vůči sobě a okolí, další už půjde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *