týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 6.-12.5.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 6.-12.5.2019

Dnes v sobě všechny karty ukrývají sílu Ohně – v jeho různých podobách od životodárného tepla přes hřejivou inspiraci až po spalující vášeň. Minulý týden jsme oslavili svátek ohně a plodnosti Beltain a jeho energie v nás tento týden budou ještě doznívat. Užijte si jejich živost a energii :)

 

Karta číslo 1 – Ctnost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Ctnost. Tato karta symbolizuje rovnováhu našeho těla, ducha i mysli. Kdekoli ve vás je tato rovnováha narušena, tento týden se přihlásí o slovo a nedá vám jinou možnost, než ji řešit.

Často dáváme zabrat svému tělu víc, než je zdrávo. A to nám pak odpoví nemocí. Pokud jste tělo zatěžovali až do krajnosti, pozor na to, neboť se to může brzy projevit na vašem zdraví. I mysl bývá více unavená, když ji zahrneme stresem a starostmi, povolte jí trochu otěže třeba u dobrého filmu nebo knížky a dovolte si vypnout. I naše duše potřebuje péči v podobě meditací a kontaktu se spiritualitou.

Nedopřejeme-li rovnováhu své bytosti vědomě, projeví se to mimo naši kontrolu. Tento týden máte šanci na rovnováze zapracovat, pak už možná bude pozdě.

Afirmace: Všechny součásti mé bytosti jsou v rovnováze.

Přečtěte si: Vliv psychiky na zdraví

 

ctnost

 

Karta číslo 2 – Princ Holí

Pod číslem 2 se skrývá Princ Holí. Tento týden dostanete chuť odhodit staré zábrany a konečně naplno projevit své city, myšlenky nebo svou tvořivou energii. Prostě všechno, co jste kvůli společenským konvencím nebo nedostatku sebedůvěry drželi v sobě.

Dovolte si být sam sebou a budete překvapeni, kolik nových nápadů se vám během následujících dní podaří přetavit ve skutečnost. Využijte ohnivé požehnání této karty a řekněte světu nahlas, co chcete – a běžte za tím. Síly máte dost, stačí si jen věřit. I malá jiskřička může založit oheň. Tak do toho:)

Afirmace: Vím, co chci a jdu za tím.

Mohlo by vás zajímat: Amulet komunikace

Princ holí

Karta číslo 3 – Slunce

Na třetí pozici dnes máme kartu Slunce. Vaše tvořivost potřebuje být projevena. Uvnitř vás bublá tvůrčí energie a je načase ji nechat vytrysknout ven. Nejkrásnější věci tvoří lidé společně – tento týden se tedy věnujte spolupráci v týmu. Nechejte v hlavě vyklíčit nápad, co chcete vytvořit, a zapojte do toho ty správné lidi. Rodinu, přátele, kolegy. Pod vaším inspirativním vedením mohou vzniknout nádherné věci. Nebojte se být spontánní, tvůrčí a hraví a nakazit tím lidi kolem sebe.

Afirmace: Dokážu nadchnout druhé a společně s nimi tvořit.

Mohlo by vás zajímat: Čtvrtá dohoda – Dělám vše, jak nejlépe dovedu

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Nenechte si ujít májovou slevovou akci na ANGELUMLUCIS.CZ
a udělejte si radost. Pozor, sleva 10% platí jen do středy 8.5.!

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 6.-12.5.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *