týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 6.-12.1.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 6.-12.1.2020

týdenní výklad karetPRO VÝKLAD KLIKNĚTE SEM

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

4 thoughts on “Týdenní výklad karet 6.-12.1.2020

  1. Tedy nechápu co to má ukázat.Vsichni maji výklad 6.1az 12.1 a ja i zde 2.až 8.12.2019.Zblaznila jsem přibuzné a známé.Tak dobrou noc.Třeba mi ve snu andělé napovi.

  2. Amalie, nejdřív jsem nevěděl, jak to myslíte. Pak jsem zjistil, že když kliknete na obrázek, ten odkazuje na ten starší výklad, jak uvádíte. Text pod obrázkem odkazuje na ten čerstvý výklad karet na tento týden. Tak už se netrapte. Hodně štěstí a zdarů.

  3. Dreamland: Tak v tomhle je ta záhada!!! :D Díky za objasnění :)

  4. Lúmenn: Není zač, často se v životě objevují již vyjasněné záhady. Jsou na pracovištích, u příbuzných, v restauraci, na procházce, a stejně tak i v médiích. A některé mají více vrstev.

    Třeba jako o novém „kuchtíkovi“ v pohádce o myším kožíšku. Stačí když máme otevřené srdce a vidíme, co napoví i srdce těch, které srdcem známe: https://www.youtube.com/watch?v=ZWyJp1-zE50

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *