týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 4.-10.3.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 4.-10.3.2019

Ve středu 6.března, nás čeká novoluní v Rybách. Pod vedením Luny se z našeho nitra vyřinou staré nezpracované emoce. Buďte na to připraveni, může to být velmi náročný proces – přesto však důležitý a úlevný. Výklad na tento týden to jen potvrzuje.

 

Karta číslo 1 – Zamilovaní

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Zamilovaní. Tento týden ve vašem životě budou hrát důležitou roli vztahy, zejména ty milostné. Pokud partnera máte, je nejlepší čas prohloubit váš vztah a dát vašemu protějšku najevo svou lásku. Pokud partnera hledáte, pozorně se dívejte kolem sebe. Dost možná toho pravého máte přímo před očima, jen ho nevidíte. Více než kdy jindy je tento týden ideální čas pozvat toho, kdo se vám dlouho líbí, na schůzku.

Ryby jsou hluboce citově založené znamení a energie tohoto novoluní z nás vytahuje všechny v nitru skryté emoce. Nebojte se je stran milostných záležitostí projevit a možná budete příjemně překvapeni.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

Mohlo by vás zajímat: Přivolejte do svého života Lásku!

zamilovaní

 

Karta číslo 2 – Eso Pohárů

Pod číslem 2 se skrývá Eso Pohárů. Otrávený kalich lásky. Tak by se tato karta dala definovat. V tomto týdnu vás čeká ne zrovna příjemné řešení vztahů s lidmi kolem vás. Je možné, že odhalíte falešné jednání, manipulace či lži od člověka, od kterého byste to nečekali. Můžete se také stát terčem pomluv nebo necitlivého jednání.

Novoluní v Rybách ještě umocňuje význam této karty, je tedy možné, že se ve vás náhle objeví emoce, o nichž jste si mysleli, že jsou již dávno pryč. Staré strachy, staré viny, staré lásky – to vše je třeba vylít ven. Vyprázdnit váš vnitřní emoční pohár, aby v něm bylo místo pro čistou vodu Lásky.

Afirmace: Čistím své emoce s láskou a péčí.

Mohlo by vás zajímat: Čištění energetických vazeb

eso pohárů

 

Karta číslo 3 – Prozíravost

Na třetí pozici dnes máme kartu Osmička disků – Prozíravost. Tato karta se objevila i v nedávném výkladu kolem úplňku v Panně – je vidět, že tyto energie ještě stále rezonují ve vzduchu. Tato karta značí, že se na povrch dostanou vaše strachy, týkající se financí. Možná jste na někom finančně závislí a chcete se osvobodit. Nebo se dlouhodobě potýkáte s nedostatkem peněz.

Je ten pravý čas vyhnat tyto obavy z vaší hlavy. Jsou to totiž právě ony, kdo vám brání v dostatku. Neznamená to, že máte začít bezhlavě utrácet, ale ani se příliš nebabrejte ve svých obavách z nedostatku. Pokud strachy pustíte, můžete tento týden očekávat dobrou zprávu, týkající se vašich financí.

Afirmace: Znám svoji cenu.

Mohlo by vás zajímat: Energie nedostatku – jak ovlivňuje náš život?

 

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 4.-10.3.2019

 1. 1. Světlo lásky do vesmíru.
  Kudy proletí ve víru. Neber sílu , znáš svou míru.

  Pošli světla svá , kde setkají se v pláči smíru.
  S úsměvem zas v novoluní, dodej sobě sílu , luno z oblohy ranní.

  Kapky deště, nebe jarní.
  Ratolestí v náruč ber si kytek pár a úsměvem si hraj.

  Projdi v parcích, naber sílu, z vůně kůry stromů tamních.
  Od západu do svítání. Místo k sezení i stání, u kavárny, kde slunce západu se sklání.
  Cítíš písek v dlaních, kde odlétli tvé sny a skutečné se již zdají.

  https://www.youtube.com/watch?v=98swTvSBFOc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *