týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 4.-10.2.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Dnes, tedy 4. února, tu máme novoluní ve Vodnáři. To s sebou přináší energie nového začátku a pravý čas pro zasévání nových semínek do vašeho života. A všechny karty v tomto výkladu to jen potvrzují.

 

Týdenní výklad karet 4.-10.2.2019

Ještě dnes se pustíme do výkladu, koukněte, prosím, na můj projekt VÍLÍ DOUPÁTKO na Startovači, přihoďte nějakou tu korunku a vyberte si odměnu dle svého gusta :) Že nevíte o co jde? Vše se dozvíte kliknutím na obrázek níže. Moc děkuji za vaši dosavadní podporu :)

jak se sny stávají realitou

 

Karta číslo 1 – Princ Mečů

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Princ Mečů. Tato karta sama o sobě zosobňuje znamení Vodnáře, pod jehož vládou se odehrává pondělní novoluní. Vodnář ze všech astrologických znamení nejvíce touží po svobodě – a to jak v životě, tak zejména v myšlenkách. Princ Mečů ve spojitosti s Lunou vám proto pokládá otázku – které myšlenky vás omezují? A vyzývá vás, abyste je nechali odejít.

Tento týden si uvědomíte, která přesvědčení o vás samotných či o světě kolem již neplatí. Hloupá omezení, které si vystavěl váš mozek, prasknou jako mýdlová bublina a vám se podaří alespoň z některých pout vaši mysl osvobodit. To vám přinese úlevu i nové přílěžitosti ve vašem životě.

Afirmace: Nechávám to jít.

Mohlo by vás zajímat: Talisman pro čistou mysl

princ mecu

 

Karta číslo 2 – Princezna mečů

Na druhé pozici dnes máme kartu Princezna mečů. Tato karta představuje mysl aktivně se projevující v realitě. Říká nám, že nápady, které zrají v naší hlavě, je třeba přetavit do reality – a vybízí nás, abychom tak učinili hned teď.

Nenechte se tento týden přesvědčit od ostatních, že váš nápad nemá cenu. Ať už jste se rozhodli pro cokoli – udělejte to. Tento týden jsou vaše myšlenky požehnány a jejich přenesení do hmotného světa půjde snadněji, než kdy dříve.

Afirmace: Realizuji své nápady.

Vyzkoušejte: Laguz – runa inspirace

 

Karta číslo 3 – Princ disků

Jako třetí tu dnes máme kartu Princ Disků. Ten je zosobněným aspektem trpělivosti a cílevědomosti. Učí nás, že vytyčeného cíle lze dosáhnout krůček po krůčku. Pokud ztrácíte motivaci v tom, co děláte, nevěšte hlavu. Úspěch většinou přichází postupně. Stanovte si menší dílčí cíle a stoupejte na pyramidu úspěchu po těchto malých schůdcích.

Stanovte si tento týden alespoň jeden takový malý cíl a splňte jej, abyste si zažili pocit uznání a úspěchu. Díky tomu budete jako vůz tažený býkem – pomalu, ale vytrvale a s jistotou budete kráčet kupředu.

Afirmace: Kráčím trpělivě kupředu k cíli.

osobní výklad karet na rok

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 4.-10.2.2019

 1. Jak dlouhé schody do nebe, jsou tu dnes i zítra pro tebe.

  Tak jde čas a půjde dál, kde není již, tam nebyl dán.
  Podej mi svůj meč a převezmi kvítí, teď pro tvůj den, nové slunce svítí.

  Brána přijetí tvého zalíbení otevírá okenic pár. Nehleď na, co bylo již a udělej těch kroků pár.

  Když na trůn moudra posadíš se, pokora tvá oslaví tě. Co skryté je v srdci a skutcích tvých, vytvoří nový den, jak zázrakem, v krásných šatech duše tvé, úplně nových..

  Naplní se dny tvé radostí, jako mořská sůl, v moři živém, nad zlatem je skvostí.
  Tak něco si přej, a naplní se život štěstím.

  Radosti tvé splnění , nyní budu vítr pohánět, aby nastalo v životě tvém úžasné dění.
  Všední den, i večer nedělní, jež bude tobě jen, jak nikde jinde není.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *