týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 30.9.-6.10.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 30.9.-6.10.2019

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Protože runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, budete se s nimi častěji setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v nových článcích o runové magii, které pro vás připravuji. Svoje runové karty si můžete pořídit třeba tady.

týdenní výklad runy

 

Karta číslo 1 – Othila (Domov)

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Othila – Domov. Tento týden se zaměřte na vše, spojené s vaší rodinou a domovem. Je ideální čas trávit čas s vašimi nejbližšími, partnerem, rodiči či dětmi. Ať už se mezi vámi v minulých dnech děly jakékoli případné neshody, tento týden se vše začne uklidňovat. Nezapomínejte, že jsou-li vaše kořeny pevně zapuštěné v zemi, i sebevětší vichřice vámi neotřese.

Je také vhodná doba na zkrášlování vašeho domova – pořiďte si nový nábytek, konečně se pusťte do odkládaného úklidu nebo si alespoň do vázy na stole dejte čerstvé květiny. Všechna energie, kterou tento týden vložíte do svého domova, se vám znásobená vrátí.

Afirmace: Jsem napojený na svůj domov.

Přečtěte si: Očista domova od negativních energií

othila

 

Karta číslo 2 – Sowulo (Slunce)

Pod číslem 2 se skrývá runa Sowulo – Slunce. Tuto runu jsme zde měli i před dvěma týdny – pokud jste si ji vybrali znovu, znamená to, že vás vyšší síly ujišťují, že opravdu vše bude dobré, byť se to tak právě teď možná ještě nezdá.

Možná jste poslední týdny měli pocit, že tápete ve tmě. Měli jste strach, ztráceli naději. Konečně však na obloze vysvitl paprsek naděje, který zlátne a zvedá se nad obzor. Tento týden se konečně vše vyjasní a nabyde jasné obrysy.

Síla slunce a jeho hřejivé teplo a světlo bude mít vliv na všechno, do čeho se tento týden pustíte. Štěstěna stojí při vás. Otevřete se novým nápadům, s odvahou a lehkostí se konečně pusťte do toho, co jste tak dlouho odkládali. Možná také přijdou ty dobré zprávy, na které tak dlouho čekáte. Prostě den přišel, noc míjí.

Afirmace: Slunce mě provází.

Vyzkoušejte: Sluneční amulet

sowulo

 

Karta číslo 3 – Pertho (Osud)

Na třetí pozici dnes máme runu Pertho Osud. Tento týden budou sudičky na vaší straně. Můžete očekávat šťastné náhody a překvapivé koincidence, které mohou zamíchat kartami osudu ve váš prospěch. Je však důležité si uvědomit, že setkání, lidé či příležitosti, které se objevují na vaší cestě, samy o sobě nestačí. Jak s nimi naložíte a zda je vůbec dokážete využít, je už jen na vás.

Tento týden také můžete dostat dobrou zprávu, týkající se vašeho „osudového poslání“. To, čeho se snažíte dosáhnout, nabude reálnějších obrysů. Pravděpodobně také dostanete znamení, zda kráčíte po správné cestě nebo jste se vydali slepou uličkou.

Afirmace: Využívám všech darů, jež mi život nabízí

Přečtěte si: Stačí jen věřit. Opravdu?

pertho

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Runové amulety najdete na mém eshopu.

runy

banner eshop

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

2 thoughts on “Týdenní výklad karet 30.9.-6.10.2019

  1. Připravuji prostředí a dárky pro ženušku. Aby bylo všechno funkční a vymazlené.
    Nemá smysl plýtvat v životě časem na nic jiného. Je na čase jí ukázat, že je na prvním místě.
    Člověk musí stále připravovat sebe i to prostředí, aby on i to prostředí a věci kolem byl ten nejlepší dárek.

  2. Tak všem přeji, aby se našel, kdo dozpívá další tóny. Karel Gott si šel odpočinout. Ale jedna pravda, za kterou si stojím. Když víš, že to je ta pravá, tak zpívej z plných plic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *