týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 3.-9.9.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 3. – 9.9.2018

 

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Síla

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Síla. Andělé se vás ptají: „Komu jste odevzdali svoji sílu?“ A jedním dechem dodávají: „Vezměte si ji zpět.“

Vaše vnitřní síla je neomezená. I když žijeme v hmotných tělech a jsme navenek omezeni spoustou překážek, uvnitř nás je napojení na vesmírný Zdroj energie, jehož moc nemá hranic. Napojte se tento týden na tuto vnitřní sílu, uvědomte si ji, prociťte, propojte se se svým středem. Andělé vás vybízejí, abyste si uvědomili, jak ohromné zřídlo energie se ve vás skrývá a abyste z něj čerpali odvahu ke všemu, čemu budete v budoucnu čelit. Nemusíte mít strach – na nic nejste sami. Celý Vesmír a všichni andělé stojí za vámi.

Afirmace: Jsem silný.

Prohlédněte si: Osobní silový runový amulet

síla

 

Karta číslo 2 – Vyslyšená modlitba

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Vyslyšená modlitba. Ať už jste si přáli cokoli, toto přání se začíná zhmotňovat v realitě. Tento týden můžete očekávat dobré zprávy týkající se něčeho, oč již dlouho usilujete.

Nezapomínejte však, že ne vždycky se naší přání plní přesně tím způsobem, jaký očekáváme. Je proto třeba vyhlížet kupředu s myslí otevřenou různým možnostem. To, nad čím na první pohled jen nakrčíte nos, může být právě začátek vaší cesty ke splnění vašeho snu. Mějte tedy oči otevřené a s radostí vyhlížejte vše nové, co vám nyní přichází do života – to na svých křídlech přilétají andělé, kteří vyslyšeli vaše modlitby.

Afirmace: Má přání se právě teď zhmotňují v realitě.

modlitba andléské karty

 

výklad karetNestačí vám týdenní výklad karet? Chcete vědět víc? Chcete, aby karty promluvily přímo k vám osobně?

Pak mám pro vás vaše osobní poselství karet na celý rok.

Karta číslo 3 – Studium

Na třetí pozici dnes máme kartu Studium. A řekla bych, že nebude mít co do činění s dnešním začátkem školního roku. I když možná… kdo ví. Andělé někdy dovedou být vtipálci:)

Každopádně vás touto kartou vybízejí, abyste se tento týden naučili něco nového. Dost možná tyto nové vědomosti či dovednosti už dlouho odkládáte. Ať už se jedná o nový recept na bábovku nebo vysokoškolská skripta. A vlastně nemusí vůbec jít o klasické školní biflování, ale takzvanou školu života. Ať už se bude jednat o mezilidské vztahy, lekci z filozofie nebo to, že si konečně přečtete tu odbornou knihu, na kterou se vám práší na nočním stolku, něco nového a důležitého se naučíte.

Sledujte proto tento týden pozorně vše, co se kolem vás bude dít. Jsou pro vás nachystány lekce, které vás posunou dál. Nepropásněte je a vyjděte jim vstříc.

Afirmace: Učím se, objevuji, rostu.

Mohlo by vás zajímat: knihovnička esoterické literatury

andělské karty studium

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. A nebo si rovnou můžete objednat výklad karet přímo na míru. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem devětadvacetiletá blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 thought on “Týdenní výklad karet 3.-9.9.2018

 1. Teď jsem si už preventivně včera pomyslel na číslo, aby mě neovlivnilo to až karty uvidím. Číslo 2 to bylo, na plný počet procent. A je to velmi pro mě zajímavé, protože se může splnit již něco z toho, o čem jsem spontánně celé roky mluvil, že samozřejmě v určitém mém věkovém období bude uskutečněno. V dětství jsem bez mrknutí oka viděl vizi budoucnosti, jako by to byla přítomnost, prostě, jako říše dětské fantazie. Pak až okolní lidé mě naučili , že máme o všem z budoucnosti pochybovat, a tak to prý má být.

  A tak se naučíte mluvit jazykem slepých, kteří slepě vedou slepé až to že vidíte, sobě rozmluvíte. A říkáte si ne, nic nepředvídám, to nemůže být uskutečnitelné. A ono je zdravé něco mezi. Vědět, že vidím další trasu, ale podrobovat určité zralé kontrole. Myslím, že není dobré si myslet, že něco fakťácky do budoucna vím, když je spousta parametrů a vlivů lidí, které a kteří budoucnost ovlivňují, a na druhou stranu si nechat našeptávat od slepých , že nic do budoucna nevím.
  Když vidíš již v dětství souvislosti a vnímáš všechny skutečnosti, jako by ve více vrstvách hromádky a máš víc empatie nadprůměr, pak ani dospělé nevychováš a musíš počkat na věk, kdy se jakoby dráhy planet setkávají ( nemyslím astrologii jen princip).
  Něco se teď může splnit, trajektorie cest se protínají , okolnosti jsou značně připravené.
  Držme si palečky na horské dráze. Prolétáme krajinou snů.
  Ať se vám vaše sny splní a nemusíme je jen natáčet do pohádek.

  https://www.youtube.com/watch?v=xaILTs-_1z4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *