týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 3.-9.8.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

 

Týdenní výklad karet 3.-9.8.2020

 

týdenní výklad runyPRO VÝKLAD KLIKNĚTE SEM

 

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

5 komentářů u „Týdenní výklad karet 3.-9.8.2020

  1. Ahoj, blog.cz končí, archivuj si články, byla by škoda aby tvůj starý blog zmizel :)

  2. Všiml jsem si, že něco podobného už se řešilo pod výkladem karet na týden dvacátého až dvacátého šestého sedmý a vše je na dobré cestě.

  3. Eve: děkuji za upozornění, už o tom vím a pracuji na přesídlení :) Zálohy naštěstí už udělané mám :)

  4. Mimo, jen tak: ne, Tomáš Marný se občanským jménem jmenuje René Koukal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *