týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 3. – 9.12.2018

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.
Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 3. – 9.12.2018

V tomto týdnu tradičně chodí Mikuláš s čerty a anděly, aby obdaroval ty, co byli hodní a pohrozil těm, co zlobili. I my tento týden budeme inklinovat k bilancování toho, co se nám povedlo a nepovedlo v uplynulém roce.

Energie, které z nás vytahují binec, jsou poslední dny obzvlášť silné, hodně toho lítá ve vzduchu, tak buďte na sebe opatrní. S láskou přijímejte pocity, které se ve vás objevují a dejte jim možnost se projevit. Je to celkem jízda, ale jde o důležitý a ozdravný proces pro nás všechny :)

 

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Partner duše

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Partner duše. Tento týden budete řešit otázky spjaté hlavně s partnerským vztahem. Možná si položíte bolestivé otázky, jako: „Hodíme se k sobě?“ Jsem v tomto vztahu šťastný?“ „Co nevyřčeného a bolavého se v našem vztahu skrývá?“

Hledejte na ně ve svém nitru pravdivé odpovědi. Bude to snazší, než kdy jindy. Máte možnost zpracovat věci, které váš vztah dlouhodobě zatěžují a tím ho posunout dál. Využijte toho.

Pokud partnera nemáte, rozhlížejte se bedlivě kolem. Tento týden může vaši cestu zkřížit někdo, kdo pro vás bude velmi důležitý v citovém životě. Nepropásněte ho. Může se totiž objevit na místě, kde byste ho nejméně čekali.

Vězte ale, že ať už řešíte jakkoli hluboká emoční traumata nebo marně hledáte spřízněnou duši, je i tato bolestná zkušenost důležitá pro vaši duši. Navíc nikdy nemůžete být opravdu sami, neboť nad vámi bdí vaši andělé.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

Mohlo by vás zajímat: Spřízněnou duši nemáme jen jednu

partner duše

 

Karta číslo 2 – Okouzlení

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Okouzlení. Krása se někdy skrývá tam, kde ji ani v nejmenším nečekáme. Možná vás tento týden někdo, o kom jste pochybovali, příjemně překvapí. Nebo se vám dostane chvály z nečekaného zdroje, narazíte na inspiraci v zapadlém koutku vaší představovsti nebo se prostě stanete svědky malého každodenního zázraku.

Když otevřeme svoje srdce, zjistíme, že okouzlení se skrývá na každém kroku. Andělé vás vybízejí, abyste namísto chmurných myšlenek, jež na vás tento týden sedají, věnovali svou energii něčemu pozitivnímu. Vzbuďte v sobě znovu smysl pro zázraky. Díky tomu do vašeho života přijde něco nového, co vám vykouzlí úsměv na rtech. Možná to už očekáváte – ale nenechejte se tím očekáváním ovlivnit. Vesmír nám někdy přináší krásu a zázraky jinými cestami, než předpokládáme.

Afirmace: Vnímám svět s úžasem dítěte.

okouzlení

 

výklad karetNestačí vám týdenní výklad karet? Chcete vědět víc? Chcete, aby karty promluvily přímo k vám osobně?

Pak mám pro vás vaše osobní poselství karet na celý rok.

Karta číslo 3 – Duchovní růst

Na třetí pozici dnes máme kartu Duchovní růst. Jak jsem psala v úvodu – jsme vprostřed období bilancování, v období odhalování a přepisování starých vzorců. Tento týden se se svými představami o světě střetnete tváří tvář – a okolnosti vás je donutí pozměnit nebo dokonce úplně obrátit naruby.

Našich starých domněnek se nám vzdává těžko. Jsme na ně zvyklí, staly se naší součástí a s jejich narušením se cítíme ohroženi, ztrácíme pocit bezpečí, jež nám poskytovaly. To je ale jen obrana našeho ega. Dovolíme-li si je však pustit, osvobodíme se a otevřeme si nové možnosti.

Staňte se tento týden vědomými pozorovateli změn ve vašem životě, ve vašem vnímání. Nesuďte, nedržte se starých dogmat. Jen pozorujte jak se drolí a na jejich místě vyrůstá něco nového. Bude to někdy náročný, ale rozhodně fascinující proces, který vás posune kupředu.

Afirmace: Učím se, objevuji, rostu.

Přečtěte si: Komfortní zóna jako past aneb cesta za štěstím

duchovní růst

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. A nebo si rovnou můžete objednat výklad karet přímo na míru. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek. Již od roku 2009 pro vás píšu tento web. Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci. Navštivte také můj e-shop Angelum Lucis a udělejte si radost ručně vyráběnými magnetky, malovanými mandalami nebo dalším esoterickým zbožím. S dotazy se na mě obracejte v poradně.

More Posts

1 komentář u „Týdenní výklad karet 3. – 9.12.2018

 1. He, he…A to mě napadla jednička. A to fakt nehledáma a neplánuju hledat. Ale někoho v srdci mám přisátou , jako medůzu a parazit to není, jen mi někdy pije krev.
  Jo a taková někdy láska je. Máme rádi lidi, i takové ne proto, že my je potřebujeme, ale protože oni potřebují nás. Nicméně, když to ten, koho máme rádi někdy přehání, tak se nemůžeme nechat vycucat jako houba z vody.
  Potřeba sdílení lásky je u každého člověka, i u těch, kdo jsou pro lidi k roztrhání, sami se o sebe postarají a ještě někteří pomáhají ostatním. I tak si ale všichni nějak pomáháme a nikdo nefunguje zcela osamoceně , i když je samostatný. A to sdílení spolupráce, sounáležitosti probíhá různými způsoby na různých úrovních.

  Už i ten pocit , podělit se o lásku, sdílení radosti a inspirace pro lepší, nebo další příjemné zážitky v životě, je určitá potřeba a je to přirozené a hezké.

  Někdy je to nad lidské síly těžký úkol namalovat někomu úsměv na tváři. Za projevy laskavosti sklízíte těžké rány do zad a do obličeje. To je smutný zážitek. Znovu to rozdýcháváme a znovu vstávejme a zkusme to jinak. Všude slunce nesvítí pro tohle kvítí a perly se nedají všude rozhodit. Tam , kde vládne zmatek a chaos v srdci a mysli člověka, kterého máte rádi, tam pomůže jen velké milosrdenství a záblesk zvláštního zážitku, který nastartuje dech a tep, již tak zemřele vypadajícího člověka.

  Kdo má lásku, má život. Kdo nemá lásku , nemá život. Lásku ve svém nitru, ve svém životě.
  Kde ji může vznít člověk, který neměl v dětství vzory lásky , kdo neměl ani jinde mezi lidmi obklopení láskou. Je jako pohasínající svíce. Zapalme světlo, aby v době svátků sdílení lásky v zimě, sdílení světla ve tmě, nezůstalo v krbu vychladlé polínko.

  Kdo se umíte modlit ,ať jste z jakéhokoliv směru smýšlení, modlete se za lásku. Za společné štěstí. Za naději pro společenství života v pochopení a radosti. Kdo se neumíte modlit, přejte si to, co je nám všem společné, aby láska byla postavena nad všechny směry filozofijí , náboženství, politiky a kultur. A vtom všem, abychom ji společně našli. Abychom nacházeli jeden druhého a dávali si ten opravdový a upřímný úsměv z očí do očí. Po lásce je poznáte. To jsou opravdoví lidé, jste to vy, s láskou v srdci.
  Symphony of love: https://www.youtube.com/watch?v=Th4P6C9Bq_E

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *